999 rezultate për

daniel

Danielsson: Gjithëpërfshirje për realizimin e reformave Ministrja e Integrimit Europian, Klajda Gjosha dhe Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Tregëtisë dhe Sipërmarjes, Arben Ahme
Nishani-Danielsson: Gjithëpërfshirja, kryefjala e suksesit të reformave Kryefjala e suksesit të reformave në vend është gjithëpërfshirja dhe kjo gjë ka marrë mbështetje nga Nishani dhe Daniel
Daniel Engelbrecht, futbollisti që luan me defibrilator kardiak (FOTO LAJM) Daniel Engelbrecht, sulmuesi 24-vjeçar i Stuttgarter Kickers, skuadër e kategorisë së tretë në Gjermani, i është nënshtr
Cesc e Daniella injorojnë "Topin e Artë", pushime në Karaibe (FOTO LAJM) Ka patur të paktën një njeri në këtë botë që nuk e vrarë shumë mendjen se kush do e fitonte "Topin e Artë 2014": Ronaldo
Miqësia Antonella-Daniella mund të çojë Messin te Chelsea (FOTO LAJM) Miqësia e ngushtë mes Lionel Messit dhe Cesc Fabregas dhe e partnereve të tyre Antonella Rocuzzo dhe Daniella Semaan mun
Muzika italiane në zi, ndërron jetë Pino Daniele Për shkak të një infarkti ka vdekur në moshën 59-vjeçare këngëtari italian Pino Daniele. Në fillim lajmin e rëndë e ka p
Edhe Daniel Godelli pozitiv në testet anti-doping Pas Romela Begajt dhe Hysen Pulakut, edhe kampioni shqiptar i botës në peshëngritje, Daniel Godelli, ka rezultuar poziti
Në Facebook gjejnë unazën e humbur Rrjetet sociale nuk kanë te meta, por edhe dobi, siç është ky rast. Një çift i kishte kaluar pushimet në Meksikë në v
Kampionët e Botës priten si heronj (FOTO LAJM) Kampionët e Botës në peshëngritje, Daniel Godelli, Romela Begaj dhe stafi i përfaqësueses shqiptare mbërritën në aeropor
Daniel Godelli "çmend" komentatorët e EuroSport (VIDEO) Daniel Godelli kampion bote! Si askush më parë në sportin Shqiptar, mbi majën më të lartë të Botës, duke sfiduar me të m
Forcë dhe zemër, ja momenti kur Godelli ngriti 171 kg (VIDEO) Daniel Godelli është shpallur kampion bote në peshën 77 kg në Botërorin e Peshëngritjes që po zhvillohet në Almaty të Ka
Godelli kampion Bote, Cana: O sa mirë me qenë shqiptar! Titulli kampion që fitoi sot Daniel Godelli në Botërorin e Peshëngritjes në Kazakistan ka entuziasmuar të gjithë shqipta
Berisha: Urime mbretit shqiptar të peshëngritjes Pas kryeministrit Rama, ministres Nikolla, edhe ish-kryeministri Berisha ka përcjellë një urim në rrjetin social për Dan
Nikolla krenare për Daniel Godellin Pasi Daniel Godelli u shpall kampion Bote në stilin e shkëputjes, një urim është përcjellë edhe nga Ministrja e Arsimit
Albania wins gold in Kazakhstan, Godelli crowned world champion Albania takes the gold medal in World Weightlifting Championship, which was held in Almaty, Kazakhstan. Godelli was decl
Shqipëria triumfon në Kazakistan, Godelli kampion bote Shqipëria merr medaljen e artë në Kampionatin Botëror të Peshëngritjes, që po zhvillohet në Almaty, Kazakistan. Godelli
Roma ngjitet në krye (VIDEO) Roma e ka mposhtur Cesenan me rezultat 2-0 në Stadio Olimpico. Mattia Destro në pjesën e parë (9’) dhe Daniele De Ros
Dëmtimet, Olsen improvizon mbrojtjen ndaj Shqipërisë Mungesat thuajse të sigurta të Daniel Agger dhe Simon Kjaer kanë prishur humorin e trajnerit Morten Olsen, i cili do jet
Rihanna pjesë e një filmi (FOTO LAJM) Rihanna do të jetë pjesë e një tjetër suksesi. Ajo së bashku me artistë të tjerë është përzgjedhur që të jetë pjesë e ko
Sterling "injoron" Balotellin: Na mungon Sturridge Mario Balotelli i ka dhënë sinjalet e para që nuk i vesh dot këpucët e Luis Suarezit dhe, për këtë arsye, Raheem Sterlin