999 rezultate për

daniel

Tjetër rast me koronavirus te Milani Milani ka njoftuar zyrtarisht se anëtari i stafit Daniele Bonera ka rezultuar pozitiv për koronavirus pas shfaqjes së et
"Para se Danieli t'i vriste Vilsoni dhe Klementi e rrahën", detaje nga dita e krimit në Malësinë e Madhe Tashmë kur kanë kaluar 10 ditë nga vrasja e të rinjve Vilson Çutaj dhe Klement Pepaj në Malësinë e Madhe, detaje të reja
Flasin të afërmit e Daniel Pepajt: E kanë rrahur barbarisht për 5 orë në lokal, pronari ka dijeni Vilson Çutaj dhe Klement Pepaj, të cilët u vranë me armë zjarri nga Daniel Pepaj do të përcillen nesër për në banesën e
Vrasja në Malësinë e madhe, pse u arrestua babai i Daniel Pepajt Ngjarja në Malësinë e Madhe se vjen e rëndohet. Ditën e sotme Policia ka arrestuar dhe Rrok Pepajn, babain e Daniel Pepa
Vrasja në Malësinë e Madhe, arrestohet babai i Daniel Pepaj Arrestohet Rrok Pepaj për ngjarjen në Vrith të Malësisë së Madhe. Rrok Pepaj është babai i Danjel Pepaj autorit të dy
ZYRTARE/ Mbrojtësi i Juventusit huazohet te Rennes Juventus ka liruar Daniele Ruganin. Daniele Rugani do të nis një aventurë të re, tashmë jashtë kufijve të Italisë, në
Gjendet më në fund 17 vjeçari shqiptar i zhdukur në Angli Policia britanike ka gjetur shqiptarin e identifikuar si Daniel Gjinaj, i cili kishte tre javë i zhdukur. Daniel Gjin
Kush është 25 vjeçari shqiptar me dy vrasje mbi supe që alarmoi ishullin Ky është 25 vjeçar ishqiptar u arrestua në Maltë, nën dyshimin se ka kryer një vrasje të dyfishtë pak kohë më parë.
Arbitri i njohur italian do të drejtojë finalen Bayern-PSG (FOTO LAJM) UEFA i ka dhënë gjyqtarit italian Daniele Orsato përgjegjësinë për të gjykuar finalen e Ligës së Kampionëve midis Paris
Surprizon ish e dashura e Ronaldos, blen skuadër futbolli dhe jep premtime të mëdha (FOTO LAJM) Modelja kiljane e revistës "Playboy", Daniella Chavez, e cila në të shkuarën është komentuar për lidhjen me Cristiano R
LISTA/ Lojtarët më të "egër" në 20 vitet e fundit, kryeson Sergio Ramos Me 17 kartonë të verdhë brenda një sezoni, Klaus Gjasula ka vendosur një rekord të ri në Bundesliga. Mesfushori shqip
Ishte shtatzanë, e dashura e Ruganit rrëfen tmerrin kur morën vesh që ishin prekur nga koronavirusi Michela Persico, e dashura e mbrojtësit të Juventusit Daniele Rugani, ka folur në lidhje me frikën që ndjeu pasi mori ko
Dy vite pas ndarjes, Daniel bën deklaratën e fortë për Fotininë (FOTO LAJM) Fotini dhe Danieli ishin një prej çifteve më të njohur e të komentuar të edicionit të fundit të “Big Brother Albania”, t
6 muaj pa takuar të birit, ish-bashkëshortja ia thotë copë: Fajin ta ka jot ëmë! Në emisionit “Stop” ka mbërritur një apel i një babai i cili kërkon të takohet me djalin e tij 2-vjeçar, që sipas preten
Premtoi 10 milion euro për kokën e Albin Kurtit? Flet kërcënuesi i kryeministrit të Kosovës Një ditë më parë në mediat kosovare u raportua për një lajm, ku pretendohet se kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin K
Partnerja e Ruganit zbulon momentet e para kur mësoi se ishte infektuar me koronavirus Michela Persico dhe Daniele Rugani rezultuan pozitivë me koronavirus. E fejuara dhe mbrojtësi i Juventusit po përballen
Ja si është gjendja e Maldinit dhe të birit Ditën e djeshme u zbulua se Paolo Maldini së bashku më djalin e tij, Daniele, kishin rezultuar pozitivë në testin për Ko
U fut në karantinë, reagon për herë të parë Ronaldo Dy ditë më parë u bë e ditur se ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo është futur në karantinë. Ronaldo kishte pasur kont
"Larg, por të bashkuar", Juventusi i jep zemër Ruganit: Jemi një skuadër Klubi Juventusit i ka dhënë zemër mbrojtësit të tij Daniele Rugani, i cili është i pari lojtar i kampionatit italian i p
Në moshën 56 vjeçare, aktori i njohur bëhet baba për herë të parë (FOTO LAJM) Aktori/regjisori i njohur Quentin Tarantino dhe partnerja e tij Daniella Pick janë bërë prindër për herë të parë. Daniel