999 rezultate për

dani

Menaxhon yjet e futbollit, agjenti shqiptar Fali Ramadani po hetohet për pastrim parash Fali Ramadani është në probleme të mëdha nga Gjykata Kombëtare Spanjolle. Menaxheri i njohur shqiptar po hetohet për
Në moshën 56 vjeçare, aktori i njohur bëhet baba për herë të parë (FOTO LAJM) Aktori/regjisori i njohur Quentin Tarantino dhe partnerja e tij Daniella Pick janë bërë prindër për herë të parë. Daniel
Familja e naftëtarit grevist: Jemi të zhytur në borxhe, ushqehemi me çaj e djathë E ndërsa naftetaret nuk tërhiqen nga ngujimi, familjet e tyre mezi mbajnë frymën. ABC News ishte në shtëpinë e Aleksadër
Arlind Ajeti më në fund gjen skuadër, pranë transferimit në Danimarkë Arlind Ajeti prej verës së vitit të shkuar është një lojtar i lirë pasi nuk ka firmosur me asnjë klub. Mbrojtësi i pë
Plas grushti në AKU-në e Tiranës, drejtori sulmon punonjsen: Do të të flak si leckë Një sherr ka ndodhur paraditen e sotme rreth orës 09:00 në ambientet e Autoritetit Kombëtar të Ushqimit, drejtoria Rajon
Nuk u rikthyen në burg, lëshohet urdhër-arrest ndërkombëtar për Agim Krasniqin dhe Sehat Ramadanin Duket se vendimi për të mos u kthyer në burg i ka kushtuar rëndë dy personave. Ministria e Punëve të Brendshme ka lës
Shpërndanin "bar" bashkë: Arrestohet babai, në kërkim i biri Finalizohet operacioni policor "Proper Movement". Policia Kamëz ka arrestuar në flagrancë një 58-vjeçar që posedonte
Daniele Maldini në "qiell të 7" pas debutimit: Ëndrra u bë realitet Daniele Maldini bëri debutimin e tij më skuadrën e parë të Milanit në ndeshjen përballë Veronës. Daniel u bë gjenerat
Histori si në filma, nëna takon pas 36 vitesh të bijën “Ka një mesazh për ty” në Tv Klan solli sot historinë e pabesueshme dhe të trishtë të 36-vjeçares Danita. Ajo në studio
E dashura e Dani Alves ka nostalgji për Parisin (FOTO LAJM) “Parisi është një qytet iu mbushur me racistë dhe pas një jave, bëhet shumë i lodhshëm”, pati deklaruar disa ditë më par
Hetem Ramadani: Këto ushqime shkaktojnë kancerin, largojini menjëherë nga frigoriferi Hatem ramadani ju njeh me frutat që duhet të mbani dhe ato që duhet t'i hiqni menjëherë nga frigoriferi juaj. Hatemi sqa
Për dashurinë, Elita Reçi dhe Dani sjellin duetin "Zemërgur" (VIDEO) Një këngë e re, e shkruar në formën më të bukur të mundshme është sjellë për publikun shqiptar. Të dy këngëtarët e mi
Bogdani krahason Superligën me Serinë C italiane Golashënuesi i Kombëtares, Erjon Bogdani, i cili ka pasur eksperieca fantastike në futbollin italian ka bërë një krahasi
Nëse nuk keni bërë një "sakrificë" të tillë, mos e quani veten të fiksuar pas fotove (FOTO LAJM) Rreth 93 milion selfie janë postuar në mediat sociale në ditë, sipas një studimi, për të mos përmendur fotografitë e ush
Ndahet nga jeta regjisori i mirënjohur shqiptar (FOTO LAJM) Është ndarë nga jeta në moshën 85-vjeçare regjisori i njohur i filmit “Kapedani”. Fehmi Hoshafi lindi më 28 shtator t
Shqipëria nuk ia del, Italia kalon në finale (VIDEO) Shqipëria nuk ia ka arritur të shkojë në finale në ndeshjen e bamirësisë kundër Italisë. Kuqezinjtë kanë vuajtur dëmtime
Shpërndanin "mall" nëpër Tiranë, merr fund grupi i të rinjve Policia e Tiranës ka finalizuar një tjetër operacion duke u dhënë fund një grupi të shpërndarjes së drogave të forta në
Konfirmohet: Ish-sulmuesi i Interit i rikthehet futbollit, nënshkruan me klubin e ri! Ish-sulmuesi i Italisë, Dani Osvaldo është rikthyer në futbollin aktiv. 33-vjeçari u tërhoq nga futbolli profesional
Eleminimi mafioz i producentit shqiptar, pistat e hetimit dhe lidhja e tij me "gangsterin" më të famshëm të Danimarkës Flamur (Alex) Beqiri u eliminua me disa plumba të martën para shtëpisë së tij teksa kthehej pas një darke jashtë me fami
Mos e ndani mjaltin dhe limonin në këto ditë të ftohta, largojnë kollën Prindërit i trajtojnë fëmijët që kanë kollë me shurup, në vend të trajtimit “tradicional” me mjaltë e limon, thonë dokto