999 rezultate për

dani

Flet mjeku kumanovar në Gjermani: Shumica e viktimave të Koronavirusit kanë vuajtur edhe nga tri sëmundje tjera (VIDEO) Mjeku kumanovar Rexhail Ramadani tani e disa vite është i angazhuar në spitale të njohura në shtetin Bajern të Republikë
Me këngën e Eurovizion, Elhaida Dani përshëndet nga dritarja pas 1 muaji izolim (VIDEO) Elhaida Dani prej thuajse një muaji ndodhet e izoluar në shtëpinë e saj në Trieste të Italisë. Gjatë këtyre ditëve ajo k
Dani Alves habit me deklaratën e fundit të tij Dani Alves është një nga futbollistët më të mirë të Brazilit. Emri i tij do të mbetet i shënuar me gërma të arta, por gj
ISHP: Jemi në mbikqyrje të 2242 rasteve, zbatoni rekomandimet Drejtori i Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike, Naser Ramadani sërish u ka bërë thirrje qytetarëve të Kosovës që
Partnerja e Ruganit zbulon momentet e para kur mësoi se ishte infektuar me koronavirus Michela Persico dhe Daniele Rugani rezultuan pozitivë me koronavirus. E fejuara dhe mbrojtësi i Juventusit po përballen
Shembull për t'u ndjekur! Danimarka paguan 90 përqind të pagave të punëtorëve Qeveria e Danimarkës ka vendosur të ndihmojë të gjitha kompanitë dhe punëtorët gjatë situatës së krizës për shkak të Cov
Materaci: Nëse takoj Zidanin sot qoftë në një miqësore, rrezikohen pellgje gjaku Ndërsa futbolli ka frenuar thuajse në të gjatë botën, tifozët ngushëllohen dhe mjaftohen me kujtimet e bukura të tij dhe
"Pogbanë e kërkon Reali por do të shkojë te Juventusi" Ish-futbollisti nga Mali, Mohamed Sisoko ka folur pët karrierën e tij, duke theksuar se Liverpuli dhe Juventusi kanë bër
Ja si është gjendja e Maldinit dhe të birit Ditën e djeshme u zbulua se Paolo Maldini së bashku më djalin e tij, Daniele, kishin rezultuar pozitivë në testin për Ko
Shkon në 17 numri i të infektuarve në Kosovë Ka shkuar në 17 numri i të infektuarve me koronavirus në Kosovë. Personi i 17-të i infektuar thuhet se është nga Dumnica
U fut në karantinë, reagon për herë të parë Ronaldo Dy ditë më parë u bë e ditur se ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo është futur në karantinë. Ronaldo kishte pasur kont
"Larg, por të bashkuar", Juventusi i jep zemër Ruganit: Jemi një skuadër Klubi Juventusit i ka dhënë zemër mbrojtësit të tij Daniele Rugani, i cili është i pari lojtar i kampionatit italian i p
ZYRTARE/ Pezullohet edhe një tjetër kampionat për shkak të koronavirusit I pari shtet që mori masa drastike edhe në futboll ishte Zvicra, që ka pezulluar deri në muajin prill çdo aktivitet spor
Shpërndanin "mall" si të ishin çëmçakëza, goditet grupi në Korçë Policia e Korçës ka proceduar penalisht 12 shtetas, nga të cilët 2 të arrestuar në flagrancë dhe 10 të tjerë në gjendje
Koronavirusi godet futbollin danez, infektohen 13 persona Klubi i Superligës së Danimarkës në futboll Brondby ka njoftuar se 13 persona të klubit janë në karantinë, me dyshime se
EMRAT/ Shpërndanin heroinë, kush janë dy shqiptarët e arrestuar në Itali Policia italiane ka vënë në pranga 2 shqiptarë në Itali. Bëhet fjalë për Fati Xeka 36 vjeç me banim në Parma dhe Robe
Sherri në Prishtinë, Policia arreston disa persona Një sherr ka ndodhur sot rreth orës 17:30, në lagjen ‘Dardania’ Prishtinë, saktësisht tek vendi i quajtur ‘Te Ora’. R
Policia spanjolle bastis vilën e agjentit shqiptar të futbollit, arrestohet Fali Ramadani Agjenti i futbollit Fali Ramadani është arrestuar në Spanjë për shkak të ikjes nga pagaesa e tatimeve. Së bashku me t
Formacionet zyrtare, Lyon-Juventus Juventus do të luajë në transfertë ndaj Lyon. Në këtë takim Sarri ka preferuar në sulm Cuadradon në vend të Higuain p
Skandali me menaxherin shqiptar, në skenë del emri i Sadikut Hetimi i menaxherit me origjinë shqiptare, Fali Ramadani për evazion fiskal në Spanjë, përfshin në mënyrë indirekte edhe