999 rezultate për

dani

COVID-19 përhapet me shpejtësi, SHBA evakuon 80 shtetas amerikan nga Sudani SHBA ka evakuuar 80 shtetas të saj nga Sudani ku koronavirusi i ri (COVID-19) është përhapur me shpejtësi. Në një dek
Ju forcojnë ndjeshëm kockat, mos i ndani nga tryeza këto ushqime Sipas specialistëve, pavarësisht moshës që mund të keni ju mund të mbroni kockat tuaja duke u ushqyer mirë, duke bërë us
Dani Alves krahason Barcelonën me Muhammad Ali ne finalen e Champions të 2015 Katalanët fitonin tripletën nën urdhrat e Luis Enrique, me MSN që kishin lidershipin në fushën e blertë. Në finalen e
Leipzig siguron një fitore të rëndësishme ndaj Koln (VIDEO) Ndeshja pati shumë raste e gola, por në fund ia doli të triumfoi skuadra moderne e Leipzig. Jhon Cordoba (7’) realizo
Danimarka hap kufijtë për çiftet që mbetën të ndarë nga Coronavirusi Danimarka ka hapur kufijtë për çiftet që kishin mbetur të ndarë nga bllokimi për shkak të koronavirusit.Që nga e hëna, p
Danimarka hap kufijtë për çiftet që jetojnë në distancë Danimarka ka hapur kufijtë për çiftet që karantina i ndau prej njëri tjetrit për muaj me radhë! Që nga dita e hënë, çift
Ishte shtatzanë, e dashura e Ruganit rrëfen tmerrin kur morën vesh që ishin prekur nga koronavirusi Michela Persico, e dashura e mbrojtësit të Juventusit Daniele Rugani, ka folur në lidhje me frikën që ndjeu pasi mori ko
Danimarka "në festë", sot nuk shënoi asnjë vdekje nga COVID-19 Danimarka nuk raportoi asnjë vdekje të lidhur me korònavirusin – për herë të parë që më 13 mars. Gjatë 24 orëve të fundi
Në Danimarkë 200 nxënës po e zhvillojnë mësimin në stadium Danimarka po tenton të rinisë jetën pas pandemisë Covid-19, me klubet sportive që janë ndër më aktivet në gjetjen e zgji
Danimarka shtetit i rradhës që cakton datën për rifillimin e kampionatit Danimarka ka vendosur të rihapë ligën e saj të parë të futbollit në fund të muajit maj, pasi kufizimet kundër Koronaviru
Dy vite pas ndarjes, Daniel bën deklaratën e fortë për Fotininë (FOTO LAJM) Fotini dhe Danieli ishin një prej çifteve më të njohur e të komentuar të edicionit të fundit të “Big Brother Albania”, t
Epidemiologu në Maqedoni: Ato që nuk e besojnë coronavirusin le të shkojnë në Klinikën Infektive të shohin se si humbet jeta (VIDEO) Epidemiologu Dragan Danillovska në itnervistë për TV24 ju bëri thirrje atyre personave që nuk besojnë coronavirusin të s
6 muaj pa takuar të birit, ish-bashkëshortja ia thotë copë: Fajin ta ka jot ëmë! Në emisionit “Stop” ka mbërritur një apel i një babai i cili kërkon të takohet me djalin e tij 2-vjeçar, që sipas preten
Në këto ditë ramazani, mos i ndani hurmat arabe Shpeshherë janë quajtur edhe “Pema e paqes” për shkak të mbijetesës së bombës në Nagasaki, Molla e Lindjes, Pema e 7 Vi
E bujshme nga Danimarka: Ja si tifozët do t’i ndjekin ndeshjet pa vajtur në stadium Skuadra e Midtjylland ka krijuar një mënyrë të re për tifozët që të mblidhen në mbështetje të ekipit të tyre nëse futbol
Sadiku ka ëndërr të thyejë rekordin e Bogdanit Armando Sadiku tregoi në lidhjen e drejtpërdrejtë me "FanZone" detaje nga videoja që ku shfaqet bashjë me Keidi Baren, m
Danimarka lejon fëmijët të rikthehen nëpër shkolla Fëmijët deri në moshën 11 vjeçare po kthehen nëpër çerdhe dhe shkolla në të gjithë Danimarkën, pasi qeveria e këtij vend
Premtoi 10 milion euro për kokën e Albin Kurtit? Flet kërcënuesi i kryeministrit të Kosovës Një ditë më parë në mediat kosovare u raportua për një lajm, ku pretendohet se kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin K
Shpërndanin "të bardhë" me makinë, si u shkatërrua grupi në Durrës Një grup i shpërndarjeve të kokainës është vënë në pranga në Durrës. Gjatë kontrollit në banesën e shtetasit D. M.,
''Bir, do të fitosh'', djali i Vuçiç infektohet me COVID 19 Djali i presidentit të Serbisë Aleksandar Vuçiç ka rezultuar pozitiv ndaj pandemisë së koronavirusit. Mësohet se Dani