999 rezultate për

dani

Mos e ndani çadrën, si pritet të jetë moti sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin mot të qëndrueshëm, p
Ju forcojnë ndjeshëm kockat, mos i ndani nga tryeza këto ushqime Sipas specialistëve, pavarësisht moshës që mund të keni ju mund të mbroni kockat tuaja duke u ushqyer mirë, duke bërë us
Mos iu ndani çadrave deri në 1 tetor, qytetet që do të "mbyten" nga reshjet e shiut Stina e vjeshtës ka nisur me reshje në të gjithë vendin. Hakil Osmani nga MeteoAlb sqaron se paraditja e të dielës do të
Danimarka jep 30 respiratorë hua për Shqipërinë Vendi ynë do të marrë hua 30 respiratorë nga Danimarka të cilët do të përdoren për trajtimin e pacientëve të infektuar m
Alarm në spitale, Shqipëria merr borxh 30 respiratorë nga Danimarka Rritja e numrit të të shtruarve në spitale për shkak të koronavirusit duket se kanë detyruar Ministrinë e Shëndetësisë q
Dani Alves rikthehet në Evropë, interesohen nga Premier League Pas vetëm një viti në Brazil, për Dani Alvesin ka ardhur koha të luajë sërish në futbollin europian. 37-vjeçari ka di
Formacionet zyrtare, Milan-Bologna Milan luan ndaj Bologna në orën 20:45 në javën e parë të Serie A. Kuqezinjtë duan ta nisin me këmbën e mbarë kampion
Bogdani flet për cilësitë e Kumbullës: 30 milion nuk janë shumë për të Erjon Bogdani ish-sulmuesi i kombëtares shqiptare i cili pjesën më të madhe të karrierës së tij u aktivizua në Serinë A
Mos i ndani fiqtë, efekti shërues që kanë mbi këtë sëmundje Fiqtë e freskët, kur krahasohen me homologët e tyre të tharë, janë më të ulët në kalori dhe përmbajtje sheqeri, gjë që i
"Bojkoti i Kategorisë Superiore me karakter politik", Prodani: E ekzagjeruar, po futemi në kohë zgjedhjesh Ish-sekretari i FSHF-së, Eduart Prodani, e ka cilësuar si shumë të rëndë bojkotin e klubeve të Kategorisë Superiore.
Mesfushori i Kombëtares infektohet me covid-19 Mesfushori i kombëtares shqiptare, Ylber Ramadani, ka dalë pozitiv me COVID-19. Lojtari i Vejle BK, i cili luan në Da
Gjithmonë pranë, Landi Hysi i bën urimin emocionues djalit të Dr. Florit (FOTO LAJM) Gjashtë vite më parë u nda nga jeta këngëtari Floran Kondi, i njohur nga të gjithë si Doktor Flori. Një lajm që shkak
Belgjika "shkatërron" Islandën, Anglia "ngec" me Danimarkën Belgjika ka arritur fitore bindëse ndaj Islandës duke e mposhtur me rezultat 5:1, në kuadër të grupit 2 të Ligës A të Li
Gjendet më në fund 17 vjeçari shqiptar i zhdukur në Angli Policia britanike ka gjetur shqiptarin e identifikuar si Daniel Gjinaj, i cili kishte tre javë i zhdukur. Daniel Gjin
Ftuan vajza në hotel, Southgate i tregon derën dy futbollistëve të rinj Trajneri i Anglisë, Gareth Southgate i ka përjashtuar nga lista Phil Fodenin dhe Mason Greenwood pasi shkelën rregullat
Rama: Më quajtën tradhëtar, tani që Mini-Shengenin e bekoi SHBA-ja, Kurti mendonte se po ndanim Kosovën Pas marrëveshjes ekonomike të firmosur nga Kosova dhe Serbia ditën e djeshme (4 shtatori), kryeministri Rama ka reaguar
FSHF zbulon përgjigjet e tamponëve para përballjes me Bjellorusinë Shqipëria luan më 4 shtator kundër Bjellorusisë në Nations League dhe një ditë më parë futbollistët kuqezi dhe stafi jan
A ishte zgjedhje e mençur strategjia e Suedisë ndaj COVID-19? SUEDIA ishte një nga vendet e pakta evropiane që nuk vendosi një bllokim të detyrueshëm për shkak të koronavirusit. Stra
Mos iu ndani plazhit! Kështu parashikohet moti në dy ditët në vijim Referuar njoftimit të Shërbimit Meterologjik ushtarak bëhet e ditur se dy ditët që vijnë moti do të jetë i kthjellët dhe
Kush është 25 vjeçari shqiptar me dy vrasje mbi supe që alarmoi ishullin Ky është 25 vjeçar ishqiptar u arrestua në Maltë, nën dyshimin se ka kryer një vrasje të dyfishtë pak kohë më parë.