999 rezultate për

dani

A do të humbasë Liverpool zyrtarisht një ndeshje në Ligën e Kampionëve? Situata me Covid-19 mund të çojë në një situatë të pazakontë dhe Liverpool mund të humbë qëllimisht një ndeshje në Ligën
Lihet në burg babai i Daniel Pepajt që vrau dy kushërinjtë për parcelën e drogës Gjykata e Apelit në Shkodër ka lënë në burg Rrok Pepajn, babain e Danjel Pepajt, ky i fundit i akuzuar për vrasjen e Vil
Dani Alves: Drejtuesit e Barçës s'kishin këllqe të pranonin gafën Dani Alves luajti 8 sezone me Barcelona, përpara se të kalonte si lojtar i lirë te Juventusi në verën e vitit 2016. Mbro
Formacionet zyrtare, Ferencvaros-Juventus Juventus do të luajë në transfertë ndaj Ferencvaros. Bardhezinjtë do të kërkojnë fitoren pas humbjes një javë më parë nd
Aksesorët që nuk do t'i ndani nga flokët këtë vjeshtë (FOTO LAJM) Përveç kuletës, telefonit dhe maskës, një tjetër element thelbësor që s'duhet të mungojë në çantën tuaj janë aksesorët e
Isco shfryn kundër Zidanit në El Clasico (VIDEO) Mesfushori i Real Madridit Isko nuk ndihet i kënaqur me mënyrën e aktivizimit nga trajneri Zinedin Zidan. Futbollist
Disfata turpëruese, Perez shkarkon Zidane dhe ul në stol një tjetër legjendë Dy humbjet e fundit, në kampionat ndaj Cadiz dhe në Champions ndaj Shakhtarit, kanë trazuar ujërat te Reali i Madridit.
"Topi kalon stadiumin", kjo goditje e Dani Alves bëhet virale (VIDEO) Dani Alves është një futbollist që shënoi një epokë dhe me siguri mund të konsiderohet si një nga mbrojtësit më të mirë
Orë policore nga ora 21:00 në Maqedoni? Nevojiten masa urgjente për të parandaluar një katastrofë. Është e nevojshme të vendoset një digë, një pengesë që do
Tjetër rast me koronavirus te Milani Milani ka njoftuar zyrtarisht se anëtari i stafit Daniele Bonera ka rezultuar pozitiv për koronavirus pas shfaqjes së et
"Para se Danieli t'i vriste Vilsoni dhe Klementi e rrahën", detaje nga dita e krimit në Malësinë e Madhe Tashmë kur kanë kaluar 10 ditë nga vrasja e të rinjve Vilson Çutaj dhe Klement Pepaj në Malësinë e Madhe, detaje të reja
Anglia do të duhet të bëj pa Chilwell ndaj Danimarkës Ylli i Chelsea ka hasur në telashe të tjera, menjëherë pas rikuperimit nga lëndimi. Mbrojtësi i krahut të majtë, Ben
"Lashë 400 mijë euro brenda 90 minutave në kazino", ish-ylli i Arsenalit rrëfen çmendurinë e jetës Ish-sulmuesi i Arsenalit dhe Danimarkës, Niclas Bendtner, ka zgjedhur botën e televizionit për të vazhduar karrierën e t
Flasin të afërmit e Daniel Pepajt: E kanë rrahur barbarisht për 5 orë në lokal, pronari ka dijeni Vilson Çutaj dhe Klement Pepaj, të cilët u vranë me armë zjarri nga Daniel Pepaj do të përcillen nesër për në banesën e
Vrasja në Malësinë e madhe, pse u arrestua babai i Daniel Pepajt Ngjarja në Malësinë e Madhe se vjen e rëndohet. Ditën e sotme Policia ka arrestuar dhe Rrok Pepajn, babain e Daniel Pepa
Vrasja në Malësinë e Madhe, arrestohet babai i Daniel Pepaj Arrestohet Rrok Pepaj për ngjarjen në Vrith të Malësisë së Madhe. Rrok Pepaj është babai i Danjel Pepaj autorit të dy
Eva Murati nuk fshihet, tregon emrin e futbollistit më seksi shqiptar (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Eva Murati, ishte e ftuar në “N’fermë”. Ajo nuk arriti t’i shpëtonte “thumbimit” të gazetarit
ZYRTARE/ Mbrojtësi i Juventusit huazohet te Rennes Juventus ka liruar Daniele Ruganin. Daniele Rugani do të nis një aventurë të re, tashmë jashtë kufijve të Italisë, në
5 mrekullitë e vjeshtës që nuk duhet t’i ndani nga tavolina Patëllxhan Patëllxhanët janë ushqim për trurin, falë një përbërësi të quajtur nasunin, i cili mbron qelizat e trurit ng
4 ushqime që nuk duhet t’i ndani nga tryeza këtë sezon Më ndryshimin e stinës edhe dieta jonë ushqimore duhet të ndryshojë në mënyrë që t’i përshtatet sezonit. Kjo ndodh në më