999 rezultate për

dani

Djali i Vuçiç viziton Kosovën Danilo Vuçiç, djali i Presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiç ishte së fundmi në Kosovë. Ai ka vizituar komunitetin ser
"Mjaft luajte me mua", Dhurata Ahmetaj sapo konfirmoi ndarjen nga Xherdan Shaqiri (FOTO LAJM) Në prill të këtij viti, të gjitha mediat zienë nga lajmi i lidhjes më të re në shoëbiz-in shqiptar, këngëtates Dhurata A
Shqiptari i njohur nga Tetova blen skuadrën serbe (FOTO LAJM) Menaxheri ndërkombëtar i futbollit me prejardhje nga Tetova, Fali Ramadani do të blejë klubin e futbollit serb Maçva Sha
Parma-Juventus, formacionet zyrtare Juventusi kërkon suksesin mbrëmjen e sotme për të qenë në luftë për titull, në transfertën e vështirë ndaj Parmës. Fo
Policia "u prish" pazarin, arrestohen të rinjtë që shpërndanin mall Tre persona janë vënë në prangat e policisë për shkak se akuzohen për posedim të lëndëve narkotike. Sipas policisë të
Kujdes! Ky është çaji që nuk duhet ta ndani në ditët e ftohta Stina e dimrit që po afron është ideale për konsumimin e çajit të trëndafilit të egër i cili rigjallëron organizmin, e m
Java nis me shira të dendur, mos e ndani çadrën Këtë javë, moti pritet që të karakterizohet nga reshje të dendura shiu në pjesën jug-perëndimore të vendit. Reshjet d
Hetem Ramadani "zbulon" një tjetër kurë për COVID-19: I shkrova Trumpit Themelues i Health Revolution, Hetem Ramadani ka deklaruar se kura e tij me farë të zezë, vaji të linit dhe mjaltë është
Kujdes! Ky është çaji që nuk duhet ta ndani në ditët e ftohta Stina e dimrit që po afron është ideale për konsumimin e çajit të trëndafilit të egër i cili rigjallëron organizmin, e m
Juve me disa mungesa ndaj Beneventos, formacionet zyrtare Juventus do të luajë në transfertë ndaj Beneventos në orën 18:00. Për bardhezinjtë do të mungojë CR7 pasi është lënë
Nipi zbulon flamurin origjinal personal të Isa Boletinit që e ka ngritur me 30 qershor 1912 (VIDEO) Në fshatin Boletin në veri të Kosovës, gjendet kulla e Isa Boletinit. Emisioni “Ballkan” këtë javë bisedoi me stërnip
Gruaja e Dani Alves: Ai është kampion në shtrat Gruaja e futbollistit, Dani Alves, Joana Sanz e ka vlerëusar lart performancën e bashkëshortit të saj në shtrat. Sanz
Ju forcojnë ndjeshëm kockat, mos i ndani nga tryeza këto ushqime Sipas specialistëve, pavarësisht moshës që mund të keni ju mund të mbroni kockat tuaja duke u ushqyer mirë, duke bërë us
Portieri i Real Madrid bëhet gazi i botës, bën gafën e vitit (VIDEO) Belgjika ka fituar sot 4-2 ndaj Danimarkës dhe ka siguruar kreun e grupit duke marrë pjesë në fazën finale të Nations Le
Bogdani: Shqipëria nuk po luan mirë, por sot fiton Erjon Bogdanin mendon se Shqipëria do të dalë me tre pikë nga sfida me Kazakistanin, e cila luhet këtë të dielë. Ish-
Shpërndanin "mall" nëpër qytet, kapen dy të rinj në Korçë Policia e Pogradecit ka vënë në pranga dy persona të cilët akuzohen për shpërndarje të lëndëve narkotike. Sipas unifo
Mes tyre një grua, arrestohen tre persona që shpërndanin kokainë në Fier Policia e Elbasanit ka arrestuar tre shtetas pasi mbi bazën e informacioneve të siguruara, ata merreshin me shpërndarjen
Balaj dhe Ramadani: Të gjithë për një qëllim, fitore Dy lojtarët e Kombëtares shqiptare, Bekim Balaj dhe Ylber Ramadani kanë dalë sot në një konferencë për mediat, para ndes
Ramadani: Jemi gati të fitojmë ndeshjet e radhës Ylber Ramadani ishte një tjetër futbollist që trajneri Reja i kishte besuar aktivizimin nga minuta e parë në ndeshjen e
Koronavirusi "pushton" kombëtaren e Danimarkës, izolohen 8 futbollistë Federata e Futbollit të Danimarkës pas dy testeve pozitive me COVID-19 ka vendosur në karantinë 8 lojtarë të ekipit komb