999 rezultate për

dani

Përfitoi 1.9 milion euro nga skema e TVSh-së, ekstradohet nga Danimarka në Shqipëri greku Ekstradohet nga Danimarka drejt vendit tonë, një shtetas grek ndaj të cilit Gjykata e Rrethit Gjyqësor Shkodër ka caktua
Nga Papa, te Gylen dhe Dalai Lama: 100 liderët më me ndikim shpirtëror në botë Revista “Watkins” ka botuar listën e 100 njerëzve të gjallë me më shumë ndikim shpirtëror në botë për vitin 2019. “Ndër
5 gjëra që s'duhet t'i ndani kurrë me të dashurin! Ti ndan zemrën me të dashurin/ën tënd dhe në disa raste ndan shtratin, madje edhe qenin, por përtej këtyre gjërave që ju
Shqiponja dhe lutja pas golit, Ylber Ramadani: Do të vij në Shqipëri (VIDEO) Një lojtar me zemër të madhe dhe që po i ndien po aq sa gjithë shqiptarët vuajtjet që po kalojmë prej ditësh, është pady
"E vështirë të ngjitem në skenë", Elhaida Dani shpreh pikëllimin (FOTO LAJM) Elhaida Dani prej kohësh është bërë pjesë e shfaqjes artistike “Katedralja e Parisit”, ku ajo luan rolin e Esmeraldës. K
Drejtori i PSG-së i reagon Zidanit: Mbappe s’do të largohet Drejtori sportiv i Paris Saint-Germainit, Leonardo, i ka siguruar tifozët se e ardhmja e Kylian Mbappes mbetet në Francë
Skënder Gega nuk e duan as në Jordani, Al Ramtha zyrtarizon trajnerin e ri Skënder Gega ka marrë një lajm me të vërtetë të hidhur për karrierën e tij. Kur u duk se gjithçka ishte zyrtare, tekn
Shpërndanin mall, kapet treshja e "frikshme" Plicia e Lezhës ka finalizuar operacionin "Ishulli", duke kapur dhe arrestuar 3 persona. Janë arrestuar shtetasit D.
Shpërndanin "mall" në Tiranë, kapen 2 të rinj Policia e Tiranës ka arrestuar dy personave, të cilit shisnin lëndë narkotike, të llojit heroinë, në zonën e Kombinatit
Ilir Meta takon ish-Presidentin Rexhep Mejdani Ngërçi në Kushtetuese, Ilir Meta takon ish-Presidentin Rexhep Mejdani. "Së bashku me ish-Presidentin, Prof.Rexhep Mei
Ndeshja me Andorrën, formacioni i mundshëm i Shqipërisë Shqipëria do të luaj sot në mbrëmje takimin e parafundit eleminatorë "Euro 2020" kundër Andorrës në stadiumin "Elbasan A
Kur do t'a shpërndani Parlamentin? Përgjigjet Meta "Kjo është një kërkesë e përgjithshme dhe e vazhdueshme por..." Presidenti Ilir Meta mbrëmjen e sotme dha një konfer
Shpërndanin "bar jeshil" nëpër Tiranë, kapen 2 të rinjtë Finalizohen dy operacione për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e shpërndarjes së drogave të forta në doza të
Shpërndanin "të bardhë", kapen 2 persona në Tiranë Dy persona u arrestuan nga policia e Tiranës, pasi u kapën me disa doza kokainë gati për shitje. Gjatë operacionit të
Vera Grabocka i refuzon këngën, reagon Kujtim Prodani Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Zonë e Lirë” ka qenë i ftuar këngëtari i njohur shqiptar Kujtim Prodani, i cili ka folu
U prezantua në Festivalin e RTSH-së me këngën e të atit, Kujtim Prodanit i refuzohet pjesmarrja Këngëtari i mirënjohur Kujtim Prodani është prezantuar këtë vit në Festivalin e 58-të të RTSH-së me një këngë të krijuar
Miliona euro, makina dhe banesa: Sekuestrohet pasuria e grupit të rrezikshëm në Shkodër Të paktën 3 milion euro pasuri, 14 makina, 11 banesa dhe një biznes janë sekuestruar nga aktiviteti kriminal i një grupi
Mos i ndani këto produkte nga dieta juaj nëse doni të bini nga pesha Në Amerikë obeziteti është kthyer në një epidemi, ndërkohë që edhe shtetet e tjera të botës nuk mbeten pas. Humbja e pe
Ju forcojnë ndjeshëm kockat, mos i ndani nga tryeza këto ushqime Sipas specialistëve, pavarësisht moshës që mund të keni ju mund të mbroni kockat tuaja duke u ushqyer mirë, duke bërë us
Dani Alves: Neymar ka fituar gjithçka, por shpesh sillet si kalama “Neymar, ndonjëherë bëhet fëminor. Është shumë I ndjeshëm për atë që ndodh rreth tij dhe ndaj kritikave.” Fjalë të Dani