999 rezultate për

danaj

Koço Danaj: Shqiptarët të organizojnë vetëmbrojtje popullore Themeluesi i Listës për Shqipërinë Natyrale, Koço Danaj është shprehur se në Maqedoni, shqiptarët duhet të vetëmbrohen.
Koço Danaj: Tribunali, i nxitur nga qarqet proserbe Kryetari i Listës për Shqipërinë Natyrale, Koço Danaj është shprehur se Tribunali i pretenduar për krimet e luftës së UÇ
Presevo Valley has the right to be part of Albania Koco Danaj, head of List for Natural Albania says that Presevo Valley has the right to unite with Albania and Mr. Jonuz
Danaj: Lugina ka të drejtë të bashkohet me Shqipërinë Kryetari i Listës për Shqipëri Natyrale Koço Danaj, ka deklaruar se Lugina e Preshvës ka të drejtë ligjore të bashkohet
“Shqipëria Natyrale”, deputeti shqiptar rrezikon 15 vjet burg Deputeti shqiptar në Kuvendin e Malit të Zi rrezikon të dënohet deri në 15 vjet burg pasi ka mbështetur peticionin “Sh
Peticioni per Shqiperine Natyrale, AK sulmon Koco Danajn Aleanca Kuq e Zi po ndjek me vemendje inisiativen individuale te z.Koco Danaj per mbledhjen e firmave qe sipas tij konsi
Danaj: Politika shqiptare u gjunjëzua para Beogradit Kryetari I Listës për Shqipëri natyrale, Koço Danaj e konsideroi të dëmshme për çështjen shqiptare dhe me pasoja të rënd
Danaj: Shqiptarët nuk mund të jenë "kurbani" i Ballkanit Kryetari i Listës për Shqipëri Natyrale, Koco Danaj, në një deklaratë për shqiperianatyrale.com, është shprehur kundër p
Deklarata e ministrit grek, Danaj: Maqedonia, territor shqiptar Kryetari i Listës për Shqipëri Natyrale, Koço Danaj, ka reaguar kundër, siç e quan ai, falsifikimit dhe injorancës histo
Shqipëria Natyrale, "shpëtimtarja" e Luftës së Tretë Ballkanike Kryetari I Listës për Shqipëri Natyrale, Koco Danaj, në një deklaratë është shprehur se rajoni i Ballkanit, përkundër p
Danaj: Asnjë kontakt me regjimin fashist të Gruevskit Ideatori i Listës për Shqipëri Natyrale, Koço Danaj, deklaroi se fjalimi i Nikolla Gruevskit dhe mesazhet e tij përballë
Danaj: Maqedonia rrezikon një 2001 të dytë Kryetari i "Listës për Shqipëri Natyrale", Koço Danaj, thotë se Maqedonia ka vetëm një alternativë që të shpëtojë nga tr
Koço Danaj përshëndet protestat Ideatori i Shqipërisë Natyrale, Koço Danaj ka përshëndetur protestat e djeshme të shqiptarëve në qytete të ndryshme të M
Me fusnotë krijohet konfederata Serbi-Kosovë Publicisti dhe drejtuesi i Listës për Shqipëri Natyrale, Koço Danaj, ka denoncuar Marrëveshjen midis Prishtinës dhe Beog
Danaj: Opozita etnike shqiptare në Maqedoni është domosdoshmëri Analisti i njohur shqiptar dhe kryetari i Listës Shqipria Natyrale duke folur për koalicionin midis Partisë Demokratike
Të ndalet tentativa për shtet policor në Kosovë Kryetari I Listes per Shqiperi Natyrale, Koco D anaj, ne nje interviste per Top Channel, eshte shprehur se ngjarjet e 14
Danaj: Lufta e tretë Ballkanike mund të shpërthejë Lideri i Listës për Shqipëri Natyrale, Koço Danaj paralajmëron shpërthimin e mundshëm të Luftës së tretë Ballkanike. Dan
Një dhuratë danajase Dialogu i Prishtinës me Beogradin deri sot nuk ka sjellë përparim të dukshëm dhe rezultate të prekshme. Një gjysmëpajtim
Danaj mbështet Rufi Osmanin Koço Danaj, drejtuesi i Platformës për Shqipërinë Natyrale, ka shprehur mbështetjen për partinë e re të Rufi Osmanit. "R
"Lista për Shqipëri Natyrale", nxit debate në Maqedoni Promovimi i Lëvizjes së re politike mbarëshqiptare “Lista për Shqipëri Natyrale” në Tiranë ka nxitur debate edhe në Maqe