999 rezultate për

damaret

I burgosuri pret damarët në duar e fyt Një i burgosur tentoi t’i japë fund sot jetës së tij duke prerë damarët në fyt dhe në duar. Ngjarja është regjistruar n
30-vjeçarja pret damarët më pas hidhet nga Ura e Bunës Një 30-vjeçare i ka dhënë sot fund jetës duke u hedhur nga ura e lumit Bunë. Dëshmitarë në vendngjarje panë sesi vajza p
Kukës, i burgosuri pret damarët Tenton të vetvritet në qelite e burgut të Kukësit duke prerë damarët. Fatbardh Çaushi 41 vjeç i cili ndodhej në burg me