999 rezultate për

damaret

Ngjarja e rëndë në Tiranë, vajza tenton të vetëvritet pse nuk festoi Shën Valentinin Ata janë një çift të dashuruarish. Ai i kishte premtuar se ditën e Shën Valentinit do festonin në Dajt. Por nuk e mbajti
E rëndë në Tiranë, 32-vjeçari i jep fund jetës duke prerë damarët Një ngjarje tragjike ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Burimet zyrtare bëjnë me dije se një 32-vjeçar ka humbur
E rëndë në Tiranë, 30-vjeçarja del në bulevard dhe pret damarët Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një 30-vjeçare ka dëmtuar veten. Ngjarja ka ndodhur në Bulevardin “Dëshm
E RËNDË/ 22 vjeçari i jep fund jetës, pret damarët Një 22 vjeçar është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm nga familjarët në zonën "Kodra e Priftit" në Tiranë. Dyshohet s
Detaje nga konflikti në burg me të izoluarit: Njëri prej tyre preu damarët! Dy të burgosur raportohet se janë konfliktuar me policët, në Burgun e Fushë-Krujës. Ardjan dhe Bert Shera nisën konfl
Historia e rëndë: Burri më rrihte, preva damarët para vajzës Në emisionin me “Zemër të Hapur” u trajtua historia e trishtë e nënës 31-vjeçare nga Vlora. Tetë vite martesë për Donikë
Qytetarët në panik, 40-vjeçari pret damarët mes qytetit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në lagjen Tabakane në Elbasan, ku një person ka prerë damarët. Një pe
EMRI/ Makabre, burri mbyti gruan me duar pastaj preu damarët Policia ka zbardhur detaje të reja në lidhje me krimin e pak minutave më parë në Vlorë ku një grua u vra prej bashkëshor
Konkurenti tenton të presë damarët, ndërpritet emisioni i shef Renatos? Renato Mekolli ëhstë bërë një nga personazhet më të komentuar në rrjetet sociale që kur ai erdhi në ekran si pjesë e emi
Nuk duroi dot presionin, një nga konkurentët e Hell's Kitchen pret damarët Një ngjarje e rëndë thuhet të ketë ndodhur gjatë emisionit “Hell’s Kitchen”. Një prej konkurrentëve nuk ka mundur dot të
Pret damarët 40-vjeçarja në Gramsh Një grua 40-vjeçare ka tentuar ti japë fund jetës, duke prerë damarët. Ndërhyrja e menjëhershme dhe dërgimi në spital, k
Pret damarët me thikë, 26-vjeçari gjendet pa jetë në Vlorë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë. Nga raportimet e para mësohet se një i ri është gjetur i vdekur një 26-vjeçar.
Zbulohet shkaku tragjik pse vdiq i riu në Vlorë Policia ka zbardhur shkakun e vdekjes e të riut në Vlorë i cili u gjet i pajetë sot në orët e para të mëngjesit. Pava
Pret damarët me brisk, i dënuari tenton vetëvrasjen në burg Një shtetas në burgun e Shën Kollit ka tentuar t’i japë fund jetës, duke prerë damarët me brisk rroje. I dënuari me i
I mituri pret damarët në Tiranë Një ngjarje e rende ka ndodhur sot në Tiranë, ku një adoleshent ka tentuar të vrasë veten duke prerë damarët. Burime
I moshuari pret damarët, lahen me gjak rrugët në kryeqytet Një ngjarje e rëndë ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në Rrugën e Elbasanit. Një person është plagosur me thikë dh
Aktorja e njohur turke rrëfen tmerrin e përjetuar: Preva damarët Aktorja e njohur turke, Meryem Uzerli apo e njohur te ne si ”Sulltanesha Hyrem”, ka një numër të madh të fansave në vend
Foto duke prerë damarët, çfarë po i ndodh Kallashit (FOTO) Ajo është një ndër femrat më të kërkuara në Shqipëri, Kosovë e diasporë. E njohur si Kallashi në pak kohë Donieta Kosumi
20 vjeçari pret damarët, i ati se la të takonte nënën Një 20-vjeçar ka tëntuar të vetëvritet duke prerë damarët. I dënuar dy herë për vjedhje i riu, ka marrë vendimin dra
Përloti publikun, Ardita i kërkon falje mamasë pasi preu damarët për një djalë Ardita nga Korça ka ardhur sot në “Ka një mesazh për ty”, në “E Diela Shqiptare” për t’i kërkuar falje famijes së saj.