999 rezultate për

dallku

Dallku e nis me barazim te Vorskla Mbrojtësi i Kombëtares së Shqipërisë, Armend Dallku ishte titullar dhe luajti gjatë tërë ndeshjes te Vorskla Poltava, që
Dallku: Ibra nuk na tremb Armend Dallku paralajmeron Suedine se do te pesoje te njejtin fat si Danimarka, e cila barazoi 1:1 ne Tirane dhe rrezik