999 rezultate për

dalje

16 vjeçarja nga Korça renditet e para dhe merr medalje ari në Argjentinë Një 16-vjeçare me origjinë nga Korça ka fituar medaljen e arit në Argjentinë në garën e hedhjes së shtizës. Elina Xhe
Kosova nderohet me medaljen e bronztë në Lojërat Olimpike Erza Muminoviqi ka fituar një tjetër medalje të bronztë në Lojërat Olimpike për të rinj që po zhvillohen në Buenos Aires
Medalje historike për Kosovën, Erza e bronztë në Lojërat Olimpike Erza Muminoviq ka fituar medaljen të bronztë në garat e Lojërave Olimpike për të rinj në Buenos Aires. Kampionia e Ev
Xhudistja shqiptare tenton medaljet në Lojërat Olimpike Xhudistja nga Kosova, Erza Muminoviq parakaloi si mbajtëse e flamurit të Kosovës në ceremoninë hapëse të Lojërave Olimpi
Salvini: Karabinierët që vranë shqiptarin meritojnë medalje Zv/kryeministri dhe ministri i Brendshëm italian, Matteo Salvini, thotë se dy karabinierët dhe roja e sigurisë që vranë
Rezarta Shkurta më e dashuruar se kurrë, ky është dedikimi për Ermalin pas daljes nga burgu (VIDEO) Prej pak javësh nipi i diktatorit Enver Hoxha dhe bashkëshorti i këngëtares Rezarta Shkurta, Ermali është liruar me kush
Bëri dalje të gabuar, kjo është nota e Strakoshës në derbi ndaj Romës Derbi i shumëpritur mes Lazios dhe Romës përfundoi me fitoren verdhekuqve me rezultat 3-1. Skuadra e drejtuar nga Di
Nisin hetimet për daljen në media të listave së veteranëve, edhe mediat rrezikohen Zyra e Kryeprokurorit të Shtetit ka njoftuar se ka kërkuar nga Prokuroria Themelore në Prishtinë që të fillohen hetime n
"Jam në ditët më të lumtura", Rezarta Shkurta flet pas daljes së Ermalit nga burgu Ditën e djeshme u bë publike lajmi se Ermal Hoxha, nipi i ish-diktatorit Enver Hoxha është liruar nga burgu. Lajmi ës
Briken Calja: Jam në pritje për shpërblimin e medaljeve Kampioni i trefishtë i Europës, Briken Calja, flet për vonesën e shpërblimeve për medaljet e fituara në Europian, si dhe
Shpërthen peshëngritësi Çalja: Nuk blejmë dot as ilaçet Rreth 5 muaj më parë, peshëngritësi Briken Çalja u shpall kampion i trefishtë i Europës me 3 medalje të arta, duke zbutu
Korea merr medalje ari, lojtari i Tottenham i shpëton ushtrisë (VIDEO) Lojtari i Tottenham, Son Heung-min e kishte seriozisht të rrezikuar karrierën e tij për shkak të ligjit në vendlindjen e
Shala reagon për daljen e përgjimeve që implikojnë Limajn në korrupsion Deputeti i Nismas Socialdemokrate, Haxhi Shala ka komentuar daljen në publik të një bisede mes Milaim Zekës dhe Ilir Kra
Ndërron jetë hetuesi që masakroi mijëra shqiptarë dhe ... Ish-hetuesi Shyqyri Çoku, të mërkurën, ka ndërruar jetë në moshën 90-vjeçare. Çoku është i njohur për hetimin dhe tortur
Është vetëm 14 vjeç por numëron 15 medalje ari në taekwondo Mbrohu… shih kundërshtarin… godit… Këto janë tre hapa se si mund të dalësh kampion në sportin e Taekwondo. Orseld Shk
Ylli i ri i Atletikës që “kërcënon” rekordmenin Lavillenie, vetëm 11 cm më ulët Në kampionatin europian të Atletikës, të zhvilluar në Berlin është spikatur një atlet i ri vetëm 18 vjeç që ka arritur t
Luiza Gega e zhgënjyer: Doja zonën e medaljeve Atletja Luiza Gega për vetëm 32 të mijëtat nuk ia doli mbanë që të ishte një nga fitueset e medaljeve në garën e 3000 me
Edhe Shyhrete Behluli e merr një medalje nga Thaçi Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka shpeshtuar dhënien e Medaljes Presidenciale, duke mos lënë askënd pa i dhënë një të
"Favorizoni k**vat", sociologu shpërthen ndaj Era Istrefit pasi mori medaljen Pavarësisht moshës së re, Era Istrefi është kthyer në një ndër artistet më të famshme në Shqipëri dhe jashtë saj. Ajo tr
Mori medaljen, por Era Istrefi tregoi më shumë seç duhet (FOTO LAJM) Ditën e sotme, Era Istrefi është nderuar me medaljen e jubileut të dhjetëvjetorit të Pavarësisë së Kosovës. Ama gjat