999 rezultate për

dalje

Tuneli që po "ha" jetë, zbulohet shkaku i aksidentit tragjik në Tiranë-Elbasan Zbulohen detaje të reja nga aksidenti i rënde me tre të plagosur sot në dalje të Tunelit në aksin Tiranë-Elbasan. Bur
Nuk ka medalje për Akil Gjakovan Akil Gjakova nuk e ka pasuar dot Nora Gjakovës, Distria Krasniqit dhe Fjolla Kelmendit, pasi nuk arriti të fitonte medal
Vazhdon krenaria, një tjetër xhudiste i shton medaljen e artë koleksionit të Kosovës Pas Distria Krasniqit, edhe xhudistja Nora Gjakova ka arritur të fitojë medaljen e artë në ‘Grand Prix’ në Turqi. Spo
Tea dhe Kristi nuk dinë të ndahen (FOTO LAJM) Kristi Becka ishte miku më i mirë i Tea Zhulit në orvatjet plot ngacmime të saj mes Vesel Kurtishajt dhe Fisnik Veisllar
"Mos dyshoni, medaljet e mia janë të pastra" Briken Çalja siguroi 3 medalje ari në Europianin e Bukureshtit, që është dhe arritja më e madhe në karrierën e tij. Në n
Xheni i BB sapo na suprizoi, fillon punë aty ku nuk prisnim (FOTO LAJM) Xheni është ish-lojtarja e Big Brother, duket se pas daljes ajo smund te rri larg mediave. Pas daljes së saj vëmëndj
Briken Calja fiton të treja medaljet e arit në kampionatin Europian Briken Çalja u shpall kampioni më i ri i Europës në peshëngritje, pasi shkëlqeu në turneun që po zhvillohet këtë fund mu
Peshëngritsi Briken Calja. medalje ari në kampionatin Europian (FOTO LAJM) Peshëngritësi shqiptar, Briken Calja, është renditur i pari në stilin e shkëputjes në Europianin e Peshëngritjes që po z
Mediat ndërkombëtare vendosin në plan të parë daljen e Listës Serbe nga qeveria Kosova po vazhdon të jetë temë e mediave kryesore ndërkombëtare pas ngjarjeve të djeshme në veri të vendit. “The New
Vuçiç fton Listën Serbe ta mendojë edhe një herë daljen nga qeveria Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ia ka bërë me dije Listës Serbe se ai nuk do të marrë vendim në vend të tyre lid
Thaçi nderon me medalje ish-këshilltarin e Merkelit Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, po vazhdon ndarjen e dekoratave për dhjetëvjetorin e pavarësisë së vendit. Sot, a
Vetëvendosje frikësohet nga Haradinaj, kjo është metoda për ndaljen e demarkacionit Me të dalë në foltoren e Kuvendit, shefi i DP të Vetëvendosjes, Glauk Konjufca thirri deputetët e Vetëvendosjes t’ia dër
Priten dalje nga shtrati të lumenjve dhe përmbytje për shkak reshjeve të shiut Për shkak të reshjeve të paralajmëruara në ditët në vijim, paralajmërohet rritje e prurjeve të ujit nëpër shtretërit e l
Fatime Fetai flet për daljet në disko dhe kritikat ndaj saj (VIDEO) Në mbrëmjen gala ku gratë rrëfyen për përvojat e tyre mes të pranishmëve ishte edhe prokurorja speciale publike, Fatime
Zbardhen hyrje-daljet e "boss-it" që porositi 613 kg kokainë nga Kolumbia Arbër Çekaj vazhdon të jetë në kërkim nga policia shqiptare pasi në kontenierët e kompanisë së tij u gjet sasia rekord e
Jose Mourinho analist futbolli ? Kjo është shifra që do të paguhet portugezi për një dalje në TV Botërori Rusi 2018 ka për të qenë ngjarja më e madhe futbollistike për këtë vit. Dhe këtë gjë e dinë mirë edhe televizio
Qrimaj e ka sërish me shtetin, kërkon shpërmblimin dhe akuzon fajtorët për situatën Erkand Qerimaj ësh të një ndër sportistët e peshëngritjes që, shpeshherë, na ka bërë krenarë, duke ngritur lart flamurin
Presidenti Thaçi dekoron Rrahman Ramën me medalje presidenciale Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi,ka vazhduar me dekoratat e tij për personalitetet të cilat kanë kontribuar në shtetnd
Mbyllet LOD PyeongChang 2018, Shqipëria dhe Kosova kthehen duarthatë Kanë përfunduar sot në mesditë me ceremoninë mbyllëse të zhvilluar nga organizatorët, lojërat Olimpike Dimërore në Koren
Thaçi dekoron Rita Orën me Medaljen Presidenciale Jubilare të dhjetëvjetorit të pavarësisë Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka dekoruar këngëtaren Rita Ora me Medaljen Presidenciale Jubilare të dhjetëvjetorit