999 rezultate për

dalje

Bëri dalje të gabuar, kjo është nota e Strakoshës në derbi ndaj Romës Derbi i shumëpritur mes Lazios dhe Romës përfundoi me fitoren verdhekuqve me rezultat 3-1. Skuadra e drejtuar nga Di
Nisin hetimet për daljen në media të listave së veteranëve, edhe mediat rrezikohen Zyra e Kryeprokurorit të Shtetit ka njoftuar se ka kërkuar nga Prokuroria Themelore në Prishtinë që të fillohen hetime n
"Jam në ditët më të lumtura", Rezarta Shkurta flet pas daljes së Ermalit nga burgu Ditën e djeshme u bë publike lajmi se Ermal Hoxha, nipi i ish-diktatorit Enver Hoxha është liruar nga burgu. Lajmi ës
Briken Calja: Jam në pritje për shpërblimin e medaljeve Kampioni i trefishtë i Europës, Briken Calja, flet për vonesën e shpërblimeve për medaljet e fituara në Europian, si dhe
Shpërthen peshëngritësi Çalja: Nuk blejmë dot as ilaçet Rreth 5 muaj më parë, peshëngritësi Briken Çalja u shpall kampion i trefishtë i Europës me 3 medalje të arta, duke zbutu
Korea merr medalje ari, lojtari i Tottenham i shpëton ushtrisë (VIDEO) Lojtari i Tottenham, Son Heung-min e kishte seriozisht të rrezikuar karrierën e tij për shkak të ligjit në vendlindjen e
Shala reagon për daljen e përgjimeve që implikojnë Limajn në korrupsion Deputeti i Nismas Socialdemokrate, Haxhi Shala ka komentuar daljen në publik të një bisede mes Milaim Zekës dhe Ilir Kra
Ndërron jetë hetuesi që masakroi mijëra shqiptarë dhe ... Ish-hetuesi Shyqyri Çoku, të mërkurën, ka ndërruar jetë në moshën 90-vjeçare. Çoku është i njohur për hetimin dhe tortur
Është vetëm 14 vjeç por numëron 15 medalje ari në taekwondo Mbrohu… shih kundërshtarin… godit… Këto janë tre hapa se si mund të dalësh kampion në sportin e Taekwondo. Orseld Shk
Ylli i ri i Atletikës që “kërcënon” rekordmenin Lavillenie, vetëm 11 cm më ulët Në kampionatin europian të Atletikës, të zhvilluar në Berlin është spikatur një atlet i ri vetëm 18 vjeç që ka arritur t
Luiza Gega e zhgënjyer: Doja zonën e medaljeve Atletja Luiza Gega për vetëm 32 të mijëtat nuk ia doli mbanë që të ishte një nga fitueset e medaljeve në garën e 3000 me
Edhe Shyhrete Behluli e merr një medalje nga Thaçi Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka shpeshtuar dhënien e Medaljes Presidenciale, duke mos lënë askënd pa i dhënë një të
"Favorizoni k**vat", sociologu shpërthen ndaj Era Istrefit pasi mori medaljen Pavarësisht moshës së re, Era Istrefi është kthyer në një ndër artistet më të famshme në Shqipëri dhe jashtë saj. Ajo tr
Mori medaljen, por Era Istrefi tregoi më shumë seç duhet (FOTO LAJM) Ditën e sotme, Era Istrefi është nderuar me medaljen e jubileut të dhjetëvjetorit të Pavarësisë së Kosovës. Ama gjat
Mbrojtësi i Kroacisë vendos medaljen tek varri i shokut Dejan Lovren nuk ka për ta harruar kurrë qytetin, Karlovac i cili erdhi si refugjatë. Mbrojtësi i Liverpoolit, ka lindur
Askush nuk e pa, gruaja pas Putinit vjedh medaljen? Kjo video po çmend rrjetin (VIDEO) Franca mbrëmjen e djeshme u bë Kampione Bote pas 20 vitesh pasi mundi Kroacinë me rezultat 4-2. Një festë madhështore
Belgjika kthehet në shtëpi me medalje bronzi, priten si heronj (VIDEO) Belgët nuk arritën të kualifikohen për në finale, pasi u eliminuan nga Franca në gjysmëfinale me rezultatin 1-0, me goli
Lidhje me krimin, gjendet një makinë e djegur në dalje të Shkodrës Pas krimit të ndodhur në Shkodër mëngjesin e sotëm, një mjet i djegur është gjetur në dalje të qytetit të Shkodrës.
Januzaj bëhet shqiptari i dytë që fiton medalje të bronztë në Kupën e Botës (FOTO LAJM) Belgjika ka fituar vendin e tretë në Kupën e Botës “Rusi 2018”, pasi mposhti Anglinë me rezultatin 2-0 në "finalen e vog
Belgët e bëjnë rrugë, mundin Anglinë sërish dhe i rrëmbejnë medaljen e bronzit "Finalja e vogël" e Botërorit mes Belgjikës dhe Anglisë sapo ka përfunduar. Belgët kanë arritur të mundin për herë t