999 rezultate për

dalje

"Favorizoni k**vat", sociologu shpërthen ndaj Era Istrefit pasi mori medaljen Pavarësisht moshës së re, Era Istrefi është kthyer në një ndër artistet më të famshme në Shqipëri dhe jashtë saj. Ajo tr
Mori medaljen, por Era Istrefi tregoi më shumë seç duhet (FOTO LAJM) Ditën e sotme, Era Istrefi është nderuar me medaljen e jubileut të dhjetëvjetorit të Pavarësisë së Kosovës. Ama gjat
Mbrojtësi i Kroacisë vendos medaljen tek varri i shokut Dejan Lovren nuk ka për ta harruar kurrë qytetin, Karlovac i cili erdhi si refugjatë. Mbrojtësi i Liverpoolit, ka lindur
Askush nuk e pa, gruaja pas Putinit vjedh medaljen? Kjo video po çmend rrjetin (VIDEO) Franca mbrëmjen e djeshme u bë Kampione Bote pas 20 vitesh pasi mundi Kroacinë me rezultat 4-2. Një festë madhështore
Belgjika kthehet në shtëpi me medalje bronzi, priten si heronj (VIDEO) Belgët nuk arritën të kualifikohen për në finale, pasi u eliminuan nga Franca në gjysmëfinale me rezultatin 1-0, me goli
Lidhje me krimin, gjendet një makinë e djegur në dalje të Shkodrës Pas krimit të ndodhur në Shkodër mëngjesin e sotëm, një mjet i djegur është gjetur në dalje të qytetit të Shkodrës.
Januzaj bëhet shqiptari i dytë që fiton medalje të bronztë në Kupën e Botës (FOTO LAJM) Belgjika ka fituar vendin e tretë në Kupën e Botës “Rusi 2018”, pasi mposhti Anglinë me rezultatin 2-0 në "finalen e vog
Belgët e bëjnë rrugë, mundin Anglinë sërish dhe i rrëmbejnë medaljen e bronzit "Finalja e vogël" e Botërorit mes Belgjikës dhe Anglisë sapo ka përfunduar. Belgët kanë arritur të mundin për herë t
Mungon në Botëror, Koscielny: Pres medalje nga Franca Laurent Koscielny ishte një nga mungesat e Francës për Botërorin rus. Mbrojtësi i Arsenalit humbi shanset për të luajtur
Pak para daljes në studio, çifti i njohur bën sherr Këngëtarët Silva Gunbardhi dhe Dafi janë një nga çiftet më simpatike në vendin tonë. Ata me këngët e tyre kanë arritur q
Angelina Jolie i “zë vendin” Mbretëreshës, tërheq vëmendjen me daljen e fundit Aktorja shumë e dashur për publikun, Angelina Jolie ka qenë këtë herë në qendër të vëmendjes për shkak të pjesmarrjes të
Luiza Gega "mbretereshë" në atletikë, fiton medalje ari në Lojërat Mesdhetare "Tarragona 2018" (VIDEO) Atletja shqiptare Luiza Gega ka triumfuar në Lojërat Mesdhetare ‘Tarragona 2018’ duke fituar medalje ari në disiplinën 3
Jeni të stresuar? Zgjidhni një medalje për ta kuptuar pse Stresi është një gjendje mendore në të cilën ne hasim çdo ditë. Mund të shkaktohet nga presioni i një situate, një detyr
Suedi, kërkohet referendum për daljen nga BE Udhëheqësi i demokratëve nga ekstremi i djathtë në Suedi kërkon referendum mbi anëtarësimin në BE, duke shpresuar për nj
Kolegji Yahya Kemal me medalje të artë nga Genius (FOTO LAJM) Kolegji Yahya Kemal me medalje të artë nga Genius - International High School Environmental Project Olympiad në New Yo
Makina del nga rruga, aksident i rëndë në dalje të Kukësit Mëngjesin e sotme ka ndodhur një aksident në dalje të qytetit të Kukësit. Një mjet tip "Minicooper" me targa AA 050 J
U zhduk 1 muaj të tërë, Melanie i surprizoi të gjithë me daljen e fundit Melanie Trump ka thyer heshtjen dhe zërat duke u shfaqur pas një muaji "fshehje". Zonja e Parë e Shteteve të Bashku
Rezultoi pozitiv tek testi i dopingut, Usain Bolt i hiqet një medalje ari Atleti xhamajkan, Nesta Karter ka humbur apelin e tij në CAS kundër vendimit për t’i hequr medaljen e artë skuadrës së X
Rritet numri i veteranëve, a do të jetë arsye për ndaljen e pensioneve? Numri i veteranëve të ish-Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK) në fund të muajit maj të këtij viti ka arritur në 37.460,
E lidhur me balerinin? Rovena dhe Eltoni bëjnë daljen e parë si çift Rovena Dilo është pjesë e spektaklit të kërcimit “Dance With The Stars”. Por duket se është në një lidhje dashurie me ba