999 rezultate për

dalje

Një baba si Gjiko, Elita i jep "medalje" bashkëshortit (FOTO LAJM) Pas angazhimeve të ndryshme dhe të shumta, orët e mbrëmjes Gjiko dhe Elita i kalojnë me vogëlushin e tyre, Zëri, i cili
"Dashuri më shikim të parë", Seldi dhe Sindi i tregojnë të gjitha në daljen publike (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë, Seldi bëri publike lidhjen e tij të re me një vajzë bukuroshe të quajtur Sindi Cela. Ai e uro
Të gjithë kokën nga Irina Shayk, modelja tërheq vënmendjen me daljen e fundit (FOTO LAJM) Një foto e vetme e modeles Irina Shayk ka bërë sërish që ndjekësit të kthejnë kokën nga 34-vjeçarja. Ajo është shfaq
Messi ndryshon mendje? Kërkon takim urgjent me klubin e Barcelonës Messi mund mos largohet nga Barcelona. Sipas raportimeve të fundit që vijnë nga gazetari i njohur Gerard Romero, Mess
Dalje aspak mbretërore, Meghan dhe Harry i futen punës me pantallona të shkurtra (FOTO LAJM) Harry dhe Meghan pëlqejnë të jenë si gjithë të tjerët dhe këtë e tregojnë jo vetëm me fjalë, por edhe me vepra. Duka
Në zi krah nënës dhe motrës, Rudina prek me daljen e parë pas humbjes së babait (FOTO LAJM) Pak kohë më parë Rudina Dembacaj ndau me ndjekësit lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të babait të saj me të cilin kis
Rama i bën dalje Bashës, gati të miratojë hapjen e listave dhe heqjen e koalicioneve pa opozitën Kryeministri Rama ka shprehur edhe një herë se shumica socialiste do të vazhdojë me procesin e miratimit të hapjen së li
KSHZ publikon të dhënat e daljes në votime deri në orën 19:00 Deri në orën 19:00, gjithsej kanë votuar 830 370 qytetarë apo 45.77 për qind e votuesve. Kreu i KSHZ-së, Oliver Derko
Kejvina bën lëmsh ndjekësit, sozi e Çiljetës në daljen e fundit (FOTO LAJM) Kejvina ka publikuar vetëm pak më parë një foto në Instagram e cila është komentuar pafund nga ndjekësit. Por ajo që
Ju ka munguar? Adelina Ismajli tërheq vëmëndjen e të gjithëve me daljen e fundit (FOTO LAJM) Adelina është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, ndërsa ka rrëmbyer vëmendje të madhe me imazhet e fundit. Krijue
E la daljen e tij publike për të hënën, Thaçi shkon në vendlindje te prindërit Kur të gjithë janë duke pritur fjalën e presidentit Hashim Thaçi, ku i fundit ka vendosur që ditën e sotme (28 qershor)
Ndryshimet e mahnitshme, këta aktorë meritojnë medalje ari (FOTO LAJM) Kur je një personazh publik presioni për të qenë sa më në formë është shumë i madh. Kur bie fjala te një trup perfekt
Beteja e vështirë për daljen nga kriza, Merkel dhe Macron në qendër të vëmendjes Kur udhëheqësit e BE-së të zhvillojnë takimin virtual të premten, një dyshe e njohur do të jetë në qendër të vëmendjes.
Trump i jep medaljen e artë të ekselencës nxënësit shqiptar (FOTO LAJM) Një tjetër fëmijë shqiptar shkëlqen në arritjet akademike. Dhe jo për herë të parë. Ai është Dario Toska, i cili për
E teproi? Flaka Krelani vjen super joshëse në daljen e fundit (FOTO LAJM) Flaka Krelani përsëri ka postuar një fotosesion të ri me veshje provokative. Me fustanin e hapur ka treguar asetet e
"Shita medaljen e Kupës së Botës, për të blerë drogë", rrëfimi tronditës i ish-futbollistit brazilian Ish-mbrojtësi i Sao Paulos, Flavio Donizete, nëpërmjet një rrëfimi tronditës ka zbuluar që varësia e tij ndaj drogës e s
Detaje të reja nga futbolli në Spanjë, maksimalisht 14 lojtarë në stërvitjet grupore Futbolli spanjoll po bën hapat e parë drejt rikthimit të futbollit në normalitet, me vendin që po fuzet në një fazë të r
Armina Mevlani nuk i le vend imagjinatës, tërheq vëmëndjen me daljen pa reçipeta (FOTO LAJM) Armina tani ja ka marrë dorën si të tërheq vëmëndjen dhe herë pas here surprizon fansat. E kësaj radhe, Armin aka ven
Strategjia e daljes dhe kërcënimi që i vjen Shqipërisë nga rikthimi në normalitet Pandemia e COVID-19 e ka vënë gjithë botën në provë, duke imponuar një distancim social, që ka bërë të rivlerësojmë zako
Gjatë javës pritet plani për lehtësimin e masave: Prishtina e Ferizaji kërkojnë daljen nga karantina Masat e vendosura kundër përhapjes së koronavirusit nga kjo e hënë janë lehtësuar në Shqipëri. Përveç mundësisë për t