999 rezultate për

cyrus

Avicii shpallet artisti i ri më me ndikim Në një sondazh në internet, Avicii është shpallur artisti më me ndikim nën moshën 25 vjeçare. Konkurrenca ka qënë shumë
Provokon deri në limite, Miley Cyrus nuk bindet (FOTO LAJM) Për të njohur jetën e këngëtares e njëkohësisht aktores Miley Cyrus, mjafton të shikoni fotot që ajo ka postuar në Insta
Nervozohet Miley Cyrus, i vjedhin automjetin luksoz Një vjedhje spektakolare është kryer në banesën e këngëtares Miley Cyrus, duke marrë automjetin e saj të shtrenjtë, bizh
Shokon me performancën Miley Cyrus, nuk zhvishet në skenë (FOTO LAJM) Pas shumë kohësh, Miley Cyrus ka dëshmuar se është e matur dhe elegante në World Music Awards. Performanca e këngëta
Rikthehet moda e atleteve me drita, yjet çmenden Përfundimisht, për këtë stinë atletet me drita janë të preferuarat e yjeve. Këto atlete janë të bardha dhe kanë disa dri
Miley Cyrus rikthim në fëmijëri, uron për festën e nënave Sapo përmendim emrin Miley Cyrus, mund të hamendësojmë ndonjë zhveshje të radhës, ose tymosje të lëndëve narkotike. E në
Marroset Cyrus, mban gjethe kanabis në çantë Kritikohet çdo ditë për sjelljet e pahijshme dhe zhveshjet e saj. Ka deklaruar se konsumon shumë alkool dhe lëndë narkot
S'ka drogë dhe alkool, Cyrus me energji për koncertin (FOTO LAJM) Me shumë mundësi, lënia e duhanit dhe drogës është një kthesë e madhe që bën për veten e saj këngëtarja Miley Cyrus. Gja
Miley Cyrus nuk bindet, ja fotoja e shpërfytyruar Nuk kanë fund fotot e çmëndura që realizon Miley Cyrus, e për të cilën komentohet pafund. Fotot që poston në rrjetin soc
Miley Cyrus puth një vajzë në mes të koncertit (VIDEO) Asaj i pëlqen të shokojë fansat dhe e bën në mënyrën më të mirë. Bëhet fjalë për Miley Cyrus, e cila nuk resht së befasu
Miley Cyrus kopjon Madonnën (FOTO-LAJM) Miley Cyrus ka pozuar sërish “topless”, këtë herë për versionin gjerman të revistës ‘Vogue’. Nën titullin “Ëngjëlli bjon
Miley Cyrus-Madonna, sa çift i çuditshëm (FOTO LAJM) Miley Cyrus dhe Madonna duet të bashku. Këngëtarja 21-vjeçare fton yllin e muzikës pop për të marrë pjesë në "MTV Uplugg
I çmendur pas Miley Cyrus, 22 tatuazhe të saj në trup (FOTO LAJM) Fiksimi i tij ndaj këngëtares Miley Cyrus është aq i madh saqë ai ka bërë plot 22 tatuazhe në trup për këngëtaren. Carl
Kur Miley Cyrus është një burrë (VIDEO) Një video në të cilën një burrë realizon një imitim qesharak të këngës "Wrecking Ball" të Miley Cyrus po bën xhiron e bo
Në shtrat me Miley dhe 4 qen (FOTO LAJM) Prej të paktën disa javësh, Miley Cyrus supozohet të flejë e vetme, pas ndarjes nga i fejuari Liam Hemsworth dhe pas dis
Podolski në shoqërinë e Miley Cyrus Futbollisti gjerman i Arsenal, Lukas Podolski, nuk është nga ata që qëndrojnë në shtëpi kur dëndimet ua ndërpresin përko
Miley Cyrus, "vajza e keqe" e MTV Music Awards (FOTO LAJM) Është shndërruar në ikonën e showbiz-it dhe Miley Cyrus nuk kishte si të zhgënjente në mbrëmjen e ndarjes së çmimeve të
Halloween-i i Miley Cyrus (FOTO LAJM) Pritej që Miley Cyrus të zgjidhte një kostum jo të frikshëm për Hallouin, por provokues dhe pikërisht kështu ka ndodhur.
Edhe Cyrus ecën përpara, lidhje me producentin e albumit (FOTO-LAJM) Ashtu sikurse Liam Hemsworth ecën përpara me historit e dashurisë, edhe ishe e fejuara e tij Miley Cyrus ecën me të njëj
Miley Cyrus: Bieber ta lërë për pak kohë muzikën Këngëntarja 20 vjeçare Miley Cyrus e këshillon Justin Bieber që të largohet për një kohë nga muzika. Sipas saj, ai duhet