999 rezultate për

cyrus

Problematikja Cyrus shpenzon 10 mijë dollarë në një lokal nate (FOTO LAJM) Fillimisht u përfol se Miley Cyrus po shijonte një lidhje të çastit e më pas shumë zëra bënin me dije se këngëtarja isht
Miley Cyrus nuk ndal provokimet Miley Cyrus duket se asnjëherë nuk ka për të hequr dorë nga veshjet e saj ekstravagante, e ku në të shumtën e rasteve a
Miley Cyrus shtatzënë? Thashethemet e fundit flasin se Miley Cyrus mund të jetë shtatzënë. Këto për momentin janë zërat që qarkullojnë ditët e
Djali i Schwarzenegger konfirmon lidhjen me këngëtaren (FOTO LAJM) Teksa me heret këngëtarja Miley Cyrus dhe djali i aktorit Arnold Schwarzenegger u fotografuan në një kinema në Hollywood
Problematikja Cyrus e lidhur me djalin e Arnold Schwarzenegger? (FOTO LAJM) Çdo ditë e më shumë po konkretizohen zërat për një lidhje të mundshme të djalit të Arnold Schwarzenegger dhe këngëtaren
Problematikja Cyrus në romancë me djalin e Schwarzenegger? (FOTO LAJM) Çdo ditë e më shumë, Miley Cyrus ka qënë në qëndër të vëmëndjes për shkak të abuzimit me alkoolin, është kapur mat teksa
Miley Cyrus në qëndër të kritikave, e cilësojnë striptiste Pavarësisht ofezave të bëra publike edhe një vit më parë, Sinead O’Conor ka sulmuar Miley Cyrus. Ajo ka parashtruar pyet
Paparacët kapin mat këngëtaren duke pirë drogë (FOTO LAJM) Miley Cyrus çdo ditë e më shumë po zhgënjen, ku pas performancave provokative, klipeve të zhveshura, ajo nuk lë pas edhe
Miley Cyrus vijon me provokimet Miley Cyrus është e njohur për performancat e saj të ekzagjëruara. Jo vetëm kaq, çmenduritë e saj pasojnë edhe në rrjete
Miley Cyrus mendon sërish për ish të dashurin Miley Cyrus ka rikthyer kokën pas, ndërsa ka shokuar teksa ka thënë se ende e do ish të dashurin e saj. Ndonëse ata i dh
Cyrus krahason veten me Elvis Presley Në një intervistë të dhënë së fundmi, këngëtarja problematike Miley Cyrus ka deklaruar se ikona e muzikës Elvis Presley
Cyrus në “V magazine”, zhvishet sërish (FOTO LAJM) Teksa dukej se Miley Cyrus nuk do të na dhuronte më shfaqje me skena ngacmuese dhe teksa ajo zhvishej gjatë performancës
Miley Cyrus e ofendon, Ed Sheeran: Je fantastike Ndonëse Miley Cyrus e ka fyer mjaft rëndë, Ed Sheeran mendon se ajo është fantastike. Sipas tij, ajo është një këngëtare
Anullohet koncerti i Miley Cyrus, performancat konsiderohen vulgare (FOTO LAJM) Një tjetër koncert i Miley Cyrus është anulluar, kjo për shkak të sjelljes dhe performancave në skenë. Prej kohësh, vepr
Miley Cyrus ironizon Nicky Minaj Nicky Minaj ka marrë një shuplakë të fortë nga këngëtaret e tjera, për shfaqjet e saj të pahijshme, referuar edhe fotove
Përgënjeshtrohet lajmi mbi vdekjen e Miley Cyrus Lajmet mbi vdekjet e vipave tashmë janë kthyer në një modë kohët e fundit, ndërsa përgenjeshtrimet të cilat pasojnë njër
Ish i dashuri kujton kohët e vjetra, Cyrus në një lidhje të re (FOTO LAJM) Miley Cyrus ka mbajtur të fshehtë për muaj me radhë një histori dashurie. Ndërsa vetëm një ditë më parë, në një deklarat
Thyen heshtjen, ish i dashuri i Cyrus flet për ndarjen Ish i dashuri i Miley Cyrus, më në fund ka thyer heshtjen, ndërsa ka folur për lidhjen e tyre dhe më pas për atë që ësht
Një tjetër Miley Cyrus (FOTO LAJM) Pasi jemi mësuar ta shohim gjithmonë të zhveshur, Miley Cyrus ka treguar edhe anën tjetër te medaljes, ndërsa ka qënë pa
Grabitën makinën e Cyrus, arrestohet çifti Pas më shumë se një jave, janë vënë në pranga autorët e grabitjes së këngëtares Miley Cyrus. Aktorja dhe këngëtarja 21 v