999 rezultate për

cyrus

10 foto kur Miley Cyrus ishte një vajzë e thjeshtë (FOTO LAJM) Këngëtarja amerikane Miley Cyrus, fitoi famë të madhe në serialin e njohur “Hannah Montana”. Ky serial është vlerësu
Miley Cyrus fejohet për herë të dytë me ish të dashurin?! (FOTO) Pati shumë pikëpyetje nëse vertetë ka ndodhur një rikthim i mundshëm mes Miley dhe Liam. Pavarësisht ndarjes kohë më par
Fejohet sërish Miley Cyrus?! Kush do ta mendonte që Miley Cyrus do të fejohej përsëri me Liam Hemsworth, por ja që ka ndodhur, të paktën sipas disa z
Miley Cyrus nuk ka të ndalur, tymos hashash në skenë Ende nuk dimë se deri ku do të jetë kufiri i tjetërsimit të Miley Cyrus, ku pas zhveshjes në koncerte ajo ka vendosur që
Pas zhveshjes Miley Cyrus sillet si fëmijë (FOTO LAJM) Pas zhveshjeve dhe realizimit të një koncerti duke qënë nudo, Miley Cyrus është gjithmonë në kërkim të së resë dhe këtë
Një 34 vjetor ndryshe për Britney Spears (FOTO LAJM) Dhurata që Miley Cyrus i ka dërguar Britney Spears për ditëlindje, e ka surprizuar këtë të fundit. Kjo gjë dëshmon miqës
Cyrus mban premtimin për zhveshjen gjatë koncertit Kohë më parë, Miley Cyrus premtoi se do të mbante një koncert ku do të ishte e zhveshur. Tashmë çdo gjë është bërë reali
Miley Cyrus sërish nudo? Nuk kanë qënë të paktat rastet kur Miley Cyrus ka dalë gjysmë e zhveshur në koncertet e saj dhe jo vetëm. Por tashmë ajo
Cyrus në romancë me komedianin e famshëm? (FOTO LAJM) Sapo përmendet emri i Miley Cyrus, ajo që të shkon ndërmend janë problematikat që ajo mund të ketë shkaktuar me drogën d
"Adoleshentja" më e vjetër në botë (FOTO LAJM) Baddie Winkle, 87 vjeç është e moshuara më e famshme në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe kjo vetëm falë veshjeve të s
Miley Cyrus me look të ri Jemi mësuar ta shohim me flokë të shkurtra, por tani Miley Cyrus ka ndryshuar look. 22-vjeçarja dukej ndryshe teksa ka p
Miley Cyrus bëhet xheloze për ish të dashurin Miley Cyrus e cila shquhet për problematikat e shpeshta që krijon, duket se është bërë mjaft xheloze për ish të dashurin
Miley Cyrus e zhgënjyer nga dashuria Këngëtarja Miley Cyrus i është rikthyer takimeve të shpeshta me ish të fejuarin, Liam Hemsworth. Pas raportimeve në medi
Miley Cyrus kthehet tek një histori e shkuar U pretendua se aktorja e njëkohësisht këngëtarja Miley Cyrus i kishte dhënë fund me Liam Hemsworth. Duket se mes tyre ka
Miley Cyrus pas fotove nudo ngacmon më tej Këngëtarja mjaft problematike Miley Cyrus është parë në shoqërinë e shumë meshkujve që nga koha kur u raportua se u nda
Problematikja Cyrus ndahet nga djali i Schwarzenegger (FOTO LAJM) Teksa kishte shumë dyshime në marrëdhënien mes Miley Cyrus me djalin e Schwarzenegger, tashmë çdo gje mes tyre është shu
Problematikja Cyrus është shtatzënë? Miley Cyrus njihet si një këngëtare problematike, ndërsa jo në pak raste është kapur mat duke marë drogë. Këngëtarja kër
Ja transformimi i Cyrus (FOTO LAJM) Miley Cyrus kohët e fundit ka shkaktuar shumë debate në lidhje me zhveshjen e saj, përdorimin e drogës dhe alkoolit, por
Grabitet për herë të tretë banesa e këngëtares Cyrus Miley Cyrus ka qënë në fokus të mediave për shkak të lidhjes së fundit, por edhe për shkak të abuzimit me drogën. Së fun
Cyrus i jep shuplakën kritikëve: Mbeta shtatzënë dhe shkova në rehabilitim Thashethemeve për një shtatzëni, Miley Cyrus i është kundërpërgjigjur me ironi. Kjo lidhet me mungesën e saj në rrjetet