999 rezultate për

cyrus

Nga Miley Cyrus te Elvana , artistët që do të performojnë në natën e parë të “Sunny Hill Festival” (FOTO LAJM) Është zbuluar lista e plotë e artistëve që do të performojnë në natën e parë të Festivalit Sunny Hill. “Sunny Hill Fe
Qëndronte përkrah bashkëshortit, fansi puth befasisht Miley Cyrus (VIDEO) Një fans i Miley Cyrus shkoi shumë afër këngëtares teksa ajo dhe bashkëshorti Liam Hemsworth po përpiqeshin të largohesh
Miley Cyrus gjysmë e zhveshur para pasqyrës (FOTO LAJM) Këngëtarja amerikane, Miley Cyrus ka treguar se është nisur drejt Evropës. Ajo ka publikuar disa imazhe në ‘InstaSory
Edhe pse e martuar Miley Cyrus del nudo, tërbohen fansat (FOTO LAJM) Nuk rresht kurrë së provokuari dhe befasuari Miley Cyrus. Në javën e fundit këngëtarja ka përqafuar kauzën nudiste dh
Liam në telefon i ka shkruar emrin Mileyt “gruaja” për një arsye të fortë Nëse ishit kureshtarë të dinit se ç’bëhet me çiftin e të sapomartuarëve, Miley Cyrus dhe Liam Hemswroth, ky i fundit ka
Shtëpia e këngëtares së njohur shkrumbohet në flakë Kalifornia u shkrumbua në flakë, duke djegur shumë nga shtëpitë e VIP-ave. Një ndër to, ishte edhe Miley Cyrus. I
Miley Cyrus akuzohet për plagjiaturë Me “We Can’t Stop”, në vitin 2013, Miley Cyrus arriti të renditej në vendin e dytë të klasifikimit të Billboard 100 dhe
Arrestohet fansi i çmendur dhe i dashuruar pas Miley Cyrus Mbrëmjen e kaluar një fans i çmendur i Miley Cyrus është arrestuar pasi ka hyrë pa leje në shtëpinë e saj në Los Angeles
Këngëtari i famshëm i ''fiksuar'' pas Bebe Rexhës Bebe Rexha është këngëtarja shqiptare e cila dallohet për zërin dhe linjat e mahnitshme fizike. Janë pikërisht këto l
Rita Ora dhe Bebe Rexha u puthën në buzë, reagon Miley Cyrus (FOTO LAJM) Dy superyjet shqiptare të muzikës botërore, Rita Ora dhe Bebe Rexha, njihen për miqësinë e tyre. Por, kohëve të fund
Miley Cyrus mbështet publikisht këngëtaren shqiptare Rita Ora është shndëruar në një yll ndërkombëtar prej disa kohësh tashmë. Njësoj ka ndodhur dhe disa orë më parë kur
Miley Cyrus më në fund heq dorë nga marihuana Këngëtarja Miley Cyrus ka qenë e njohur për stilin e saj të jetuarit në mënyrë rebele. Së fundmi, ajo ka qenë e ftuar
Miley Cyrus rrëfen për rikthimin me ish të fejuarin dhe marrëdhëniet me kanabisin (FOTO LAJM) Ajo i ka kaluar vitet e fundit si një përkrahëse e fortë e marijuanës. Përveç veshjeve të saj me gjethe të bimëve na
Miley Cyrus është martuar? Ja dedikimi që i bën babai (FOTO LAJM) Babai i këngëtares së famshme Miley Cyrus, Billy Ray Cyrus ka bërë që mediat sociale të thurin lajme konspirative lidhur
Në lot pas humbjes së Clinton, Miley Cyrus: Trump trajtoji njerëzit me respekt! (VIDEO) Miley Cyrus ka qenë një mbështetëse vokale e kandidates demokrate në zgjedhjet presidenciale dhe madje ka bërë edhe vetë
Miley Cyrus refuzon tapetin e kuq Në një intervistë të dhënë për revistën “Elle”, këngëtarja e njëkohësisht aktorja problematike Miley Cyrus është shprehu
Miley Cyrus së shpejti nënë? Ende nuk dimë se kush janë planet e afërta të Miley Cyrus, por miqtë e saj pranojnë se ajo është shtatzënë. Në fakt shum
Miley Cyrus sërish vetëm? Ndarjet dhe ribashkimet nuk janë aspak surprizë për Miley Cyrus. Rrikthimi në krahët e Liam Hemswoth ishte një shok i vë
Martohet Miley Cyrus? Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth thuhet se kan kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë në një ceremoni sekrete. Në një
Shokon Miley Cyrus, i jep fund beqarisë Miley Cyrus është një vajzë plot surpriza. Pas fotove të paparacëve të bëra publike pak ditë më parë, ku u bë e qartë se