999 rezultate për

cruz

Cruzeiro fiton Kupën e Botës në volejboll Cruzeiro shpallet skuadra kampione e botës për meshkuj në volejboll. Ne finalen e madhe të zhvilluar në “Divino Braga Gy
Magjia Nilton, goli është spektakolar (VIDEO) Topi vjen nga korneja dhe gjen Nilton, sulmuesin e Cruzeiros, i gjendur vetëm në brendësi të zonës kundërshtare. Futboll
Goditje dënimi mjeshtërore, Baptista shënon për Cruzeiron (VIDEO) Ish sulmuesi i Real Madrid, Romës dhe Malagas, Julio Baptista, është rikthyer në Brazilin e tij për të veshur fanellën e
Sulmuesi "deh" mbrojtjen dhe shënon (VIDEO) Është loja që nuk e pret: një finte për të mos lejuar topin të dalë në rivënie fundore, dhe më pas një tjetër për të ten
Sombrero dhe gol, magjia e Ribeiros (VIDEO) Në 1/16-at e Copa do Brasil mesfushori i Cruzeiros, Everton Ribeiro, ka qënë autori i golit të dytë përballë Flamengos.
Cruz, "vajza-Bond" në filmin e “James Bond” Penelope Cruz do të interpretojë në filmin e 24-t të agjentit 007. Ajo do të jetë vajza-Bond, ndërsa do të ketë kapur të
Tre viktima nga uragani Barbara Jugu i Meksikës është goditur nga stuhia tropikale Barbara, e cila deri më tani ka shkaktuar tre viktima, ndërsa vazhdoj
Heroi i kësaj ndeshje është portieri (VIDEO) Amerika ka fituar titullin e kampionit të Meksikës pas një lojë të çmendur kundër Cruz Azul, e cila përfundoi 2-1 falë
Autogoli "mjeshtëror" nga Meksika (VIDEO) Rafael Figueroa, mbrojtësi i Santos Laguna në kampionatin meksikan të futbollit, mund të ngushëllhet: një gol të tillë n
Penelope Cruz shtatzënë, foto nga plazhet e Barbados Fakti se është shtatzënë nuk e pengon aktoren Penelope Cruz që të shijoje plazhet e Barbadosit. Aktorja 38- vjeçare ësht
Campari përzgjedh Penelope Cruz për kalendarin e vitit 2013 (FOTO-LAJM) Campari ka përzgjedhur aktoren spanjolle Penelope Cruz, si imazh për kalendarin "Campari 2013". Fotografitë për 12 muajt
Penelope Cruz dhe filmi i saj i ri (FOTO-LAJM) Fotot që do të shikoni më lartë, janë foto të Penelope Cruz gjatë zhirimeve të filmit të saj të ri me titull ‘The Counse
Javier Bardem i lumtur nga martesa me Penelope Cruz Aktori Javier Bardem është mjaft i kënaqur nga martesa e tij me Penelope Cruz me të cilën ka edhe një fëmijë 20 muajsh,
Eva Longoria me të dashur të ri Eva Longoria, aktorja e “Shtëpiakeve të dëshpëruara” disa javë pasi u nda nga 27-vjeçari Eduardo Cruz, vëllai i aktores
Gabriel, portieri i ri i Milan Gabriel Vasconcellos Ferreira është portieri i ri i Milan, sigurojnë nga Brazili. Sipas "Globoesporte", mbrojtësi ekstre
Zyrtare, Milan blen portierin e Cruzeiro Blerja e tretë e Milan për sezonin e ardhshëm. Kuqezinjtë, siç raporton "Sky Sport 24" kanë bërë të tyrin Gabriel Vascon
Eva Longoria ndahet nga i dashuri Aktorja Eva Longoria është ndarë nga i dashuri i saj Eduardo Cruz, këngëtar spanjoll dhe vëllai i aktores Penelope Cruz.
Penelope Cruz del në mbrotje të kafshëve Aktorja spanjolle Penelope Cruz i është bashkuar luftës për ndalimin e tregtimit të lëkurës së kafshëve. Lajmin e ka bër
Cruz Beckham "kopje" e të atit Mund të jetë vetëm gjashtë vjeç, por tek Cruz Beckham vërtetohet shprehja “bëmë baba të të ngjaj”. Ndërsa ka nisur f
Portieri godet trajnerin (VIDEO) Nje rast i çuditshem ka ndodhur ne Meksike ku pas perfundimit te ndeshjes portieri i Morelias ka goditur trajnerin e Cru