999 rezultate për

crotone

Allegri surprizon me formacionin ndaj Crotones (FOTO) Juventus do të luajë pas pak minutash ndeshjen e prapambetur ndaj Crotones. Sfida e shtyrë për shkak të zhvillimit të Su
Lëndohet rëndë ylli i skuadrës së Interit Interit do t’i mungojë për një kohë të gjatë mesfushori kroat, Marcelo Brozovic. Mesfushori 24 vjeçar ka pësuar një t
Lapadula shpëton "nderin" e Milanit ndaj Crotones (VIDEO) Milani fiton me shumë vështirësi në minutat e fundit ndaj Crotones, duke shpëtuar ndaj një rezultati që o të ishte befas
Milani gjen golin e barazimit ndaj Crotones, ja kush shënon (VIDEO) Nuk ka zgjatur shumë avantazhi i skuadrës së Crotones ndaj Milanit. Pas golit të shënuar në minutën e 26-të nga miqtë, i
Crotone shokon Milanin, në "San Siro" pllakos heshtja (VIDEO) Çudirat nuk kanë të sosur në Serinë A. Milani që po kalon një formë të mirë në javët e fundit është befasuar nga Crotone
Interi shpërthen në fund ndaj Crotones (VIDEO) Interi ka marrë tri pikë shumë të rëndësishme në xhiron e 12’të në Serie A, duke e mposhtur 3:0 Crotonen në Giuseppe Mea
Milan bombardon Crotonen në shtesë (VIDEO) Milan ka vuajtur jashtë mase për ta kaluar ekipin e Crotones, në kuadër të Kupës së Italisë. Pjesa e parë e takimit p
80 metra vrap dhe ... gooool (VIDEO) Serie B italiane po bën xhiron e botës në internet. Jo për cilësinë dhe emrat e mëdhenj që luajnë aty por për një gol sp