999 rezultate për

crotone

Roma nuk lëshon pikë, fiton në transfertë ndaj Crotones (VIDEO) Roma ka marrë një fitore të pastës sot ndaj Crotones me shifrat 0-2 në "Ezio Scida", ndeshje e vlefshme për javën e 29-t
Zyrtare, shtyhet dhe derbi Milan - Inter Pas një kërkese zyrtare nga klubet e shumta dhe Presidenti i Shoqatës së Lojtarëve Italianë, Damiano Tommasi, të gjitha
Trajneri i Crotones thur elozhe për Ajetin pas performancës ndaj Atalantës Arlin Ajeti ishte protagonist ditën e djeshme me skuadrën e Krotones, teksa mori një pikë përballë Atalantës së Berishës
Inter dështon përsëri të fitoj, këtë herë ndaj Crotones (VIDEO) Inter akoma nuk ka shijuar shijen e fitores në Serie A prej afro 2 muajsh. Këtë herë është dështimi brenda në "Giuse
Crotone befason Interin në Giuseppe Meazza (VIDEO) Crotone ka befasuar Inter në "Giuseppe meazza" duke barazuar shifrat. Goli është shënuar nga Barberis në minutën e 6
Inter kalon në avantazh ndaj Crotones (VIDEO) Inter ka kaluar në avantazh ndaj Crotones në "Giuseppe Meazza". Autori i golit është sulmuesi italian, Eder në minut
Flamurtari prezanton blerjen më të fundit, senegalezin Tounkara Ishte blerja e fundit e Flamurtarit në merkaton e janarit dhe njëkohësisht edhe më e bujshmja. Bëhet fjalë për sulmuesin
Milan gjen fitoren pas tre ndeshjeve të tmerrshme, këtë herë mposht Crotonen (VIDEO) Milani ka fituar me rezultatin minimal 1-0 ndaj Crotones në "San Siro", ndeshje kjo e vlefshme për javën e 20-të në Seri
Juventus hat-trick Crotones, dhe merr tri pikët e arta Juventus ka marrë një fitore te rëndësishme kundër Crotones me rezultatin e pastër 3-0 në "Allianz Stadium" Golat për
Juve kalon në epërsi kundër Crotones (VIDEO) Juventus ka shënuar golin e parë sonte kundër Crotones në "Allianz Stadium" Goli është shënuar nga Mario Mandzukic n
Formacionet zyrtare: Juventus - Crotone Juventus do të përballet sonte me Crotonen në "Allianz Stadium" Torinezët duan të fitojnë sonte që të marrin tre pikë
Skuadra e Juventusit për ndeshjen me Crotonen Juventusi pret Crotone nesër në mbrëmje, duke humbur Giorgio Chiellini, Juan Cuadrado, Federico Bernardeschi dhe Marko P
Chiellini humbet sfidën e së dielës kundër Crotones Pritet që mbrojtësi i Juventusit Giorgio Chiellini do të humbasë ndeshjen me Crotonen këtë fundjavë, pasi ai do të pusho
Di Francesco i pakënaqur me lojën e Romës Trajneri i Romës, Eusebio Di Francesco, ka pranuar se Roma ka mundur të bëjë më mirë ndaj Crotones. Giallorosët vazhduan
Formacionin e javës në Seria A përbëhet dhe nga një shqiptar Arlind Ajeti duket se ka rilindur pas transferimit në Kalabri te skuadra e Crotones ku po tërheq vëmendjen për paraqitje
Zbulohet prapaskena, Andre Silva në vitin 2014 ishte pranë Crotones Andre Silva është blerja më e madhe e Milanit për këtë sezon. Sulmuesi portugez është transferuar te kuqezinjtë për 38 m
Milan për turp, nuk fiton as ndaj Crotones (VIDEO) Milani dhuron surprizën e radhës në kampionat. Kuqezinjtë nuk kanë mundur që të fitojnë as ndaj Crotones, duke e mbyllur
Interi turpërohet dhe ndaj Crotones, Pioli bën gati valixhet (VIDEO) Inter jo vetëm i jep lamtumirën ëndrrës për të zënë një vend në zonën Champions, por turpërohet nga një ndër skuadrat më
Crotone po turpëron Interin, në avantazh të dyfishtë (VIDEO) Inter i ka bërë një nisje skandalozë përballjes që po zhvillohet aktualisht ndaj Crotones. Edhe pse në letër dukej si nj
Hysaj flet para ndeshjes me Crotonen: Nëse luajmë si ndaj Realit ... Elsid Hysaj ka folur para ndeshjes ndaj Crotones, duke motivuar skuadrën e tij. Mbrojtësi shqiptar ka theksuar se nëse d