999 rezultate për

cristiano

Georgina, nuk ndalet provokon sërish e përqafuar me CR7 (FOTO LAJM) Është cifti mi sukseshëm në botë dhe më i përfoluri i momentit. Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldo, duket se dashu
Befason Chiellini, tregon deri kur do të luaj Ronaldo tek Juventus Giorgio Chiellini njihet për një marrdhënie të mirë me të gjithë lojtarët e Juventus, këtë e ka përcjellur edhe tek Cris
Gerorgina, tregon me krenari unazën e martesës me CR7 E dashura e Cristiano Ronaldos Georgina Rodriguez ka shpërndarë një foto në Instagram, teksa bie në sy Unaza prej diaman
Cafu tregon lojtarin që mund të zëvendësojë Ronaldon Ish-legjenda braziliane, Cafu është prononcuar në lidhje me pasuesin e Cristiano Ronaldo te skuadra e Real Madrid. Ai ka
Figo tradhton Cristiano Ronaldo-n Legjenda e futbollit portugez, Luis Figo ka tradhëtuar bashkëkombasin e tij Cristiano Ronaldo. I pyetur se cili është lo
Rrëmben një tjetër trofe, Moric shpallet lojtari i vitit Mesfushori kroat i Real Madridit, Luka Modric, është shpallur lojtari më i mirë i vitit nga Goal, duke i dhënë kështu fu
Ronaldo vs Messi, kush ka statistikat më të mira? Edhe pse Cristiano Ronaldo u largua nga kampionati spanjoll, krahasimet mes tij dhe yllit të Barcelonës Lionel Messi nuk
Luks ëndrrash, kaq para kushton suita e Ronaldos për pushimet në Londër Cristiano Ronaldo është një ndër futbollistët më të paguar në botë. Fitem e tij vijnë jo vetëm nga futbolli, por edh
Ronaldo u merr “shpirtin” punonjësve privat Shum kush mund ta ketë ëndërruar që të jetë pjesë e stafit të Cristiano Ronaldo-s, por kjo nuk do të thotë se do të jetë
Këto gjëra Ronaldo nuk i ka bërë kurrë te Reali Ylli i skuadrës së Juventusit, Cristiano Ronaldo shënoi një supergol në ndeshjen ndaj Manchester United, por që nuk vlej
Zhbllokohet ndeshja, Ronaldo shënon ndaj ish-skuadrës së tij (VIDEO) Juventus ka kaluar në avantazh ndaj Manchester Unitedit në "Allianz Arena". Ai që ka shënuar është ylli portugez, Cr
Cristiano Ronaldo shkruan historinë në Champions League Cristiano Ronaldo ka filluar nga fillimi përballjen kundër ish-skuadrës së tij, Manchester United. Por me këtë ndesh
Wanda Nara ka një mesazh për Ronaldon Wanda Nara ka provokuar yllin e skuadrës së Juventusit, Cristiano Ronaldo duke thënë se Icardi është në të njëjtin nivel
Të pasura dhe të famshme, kush janë super të dashurat e Cristiano Ronaldos Ndër vite janë të shumta femrat që kanë pretenduar se kanë pasur flirt, apo edhe janë lidhur me yllin portugez, Cristian
Figo tregon dallimin mes Cristianos dhe “Fenomenit” Ish-ylli i Real Madrid dhe kombëtares së Portugalisë, Luis Figo bëri një krahasim mes Critiano Ronaldos ku ai ka luajtur
Fotoja e Halloween që mori 4.7 milion pëlqime, kush fshihet pas maskës Një foto e publikuar së fundmi në rrjetet sociale, për festën amerikane Halloëeen ka marrë plotë 4.7 milion pëlqime.
Reagon ashpër Ronaldo: Po më shkatërrojnë familjen Ylli portugez i skuadrës së Juventusit, Cristiano Ronaldo ka folur sërish për akuzat për përdhunim ndaj amerikanës, Mayo
Cristiano Ronaldo flet pas dy golave të shënuar kundër Empolit Cristiano Ronaldo në përfundim të ndeshjes tha se se Juventusi ishte në dijen se ndeshja do të ishte e vështirë kundër E
Super Ronaldo, Juventusi përmbys Empolin (VIDEO) Juventus ka përmbysur Empolin në "Carlo Castellani". Është përsëri ylli portugez, Cristiano Ronaldo që shënon në min
Ronaldo i jep barazimin Juventusit ndaj Empolit (VIDEO) Juventus ka barazuar rezultatin ndaj Empolit në "Carlo Castellani". Ai që ka shënuar është ylli portugez, Cristiano