999 rezultate për

cristiano

Solari i përgjigjet Ronaldos: Real Madrid është klub i mrekullueshëm Ylli portugez, Cristiano Ronaldo, ka pretenduar se në Juventus ndihet më shumë si pjesë e një familjeje se në Real Madri
Rivalët e përjetshëm bëhen bashkë për "ndeshjen e Shekullit" ? Finalja e Copa Libertadores mes River Plate dhe Boca Juniors mund të bëjë bashkë Leo Messin dhe Cristiano Ronaldon. T
Mendes: Topi i Artë? Ronalo është lojtari më i mirë në historinë e futbollit Agjenti i Cristiano Ronaldos, Jorge Mendes ka thënë se Cristiano Ronalo është lojtari më i mirë në historinë e futbollit
Chiellini: Ronaldo, si Pirlo dikur Kapiteni i Juventusit Giorgio Chiellini, ka deklaruar se ardhja e Cristiano Ronaldos, është i ngjashëm me atë të Andrea
"Topi i Artë" ndër vite, kush kryeson? Të gjithë sytë e futboll dashësve do të drejtohen për nga Parisi, pasi mbrëmjen e sotme do të zhvillohet ceremonia e “To
Mirabelli: Ronaldo do të kishte zgjedhur Milanin para Juventusit Ish-drejtori sportiv i Milanit, Massimiliano Mirabelli, pretendon se Cristiano Ronaldo do t’i kishte zgjedhur kuqezinjtë
Cristiano Ronaldo shkruan historinë në Champions League Cristiano Ronaldo duket se është një lojtar i lindur për Champions Leaguen. Portugezi, i cili është sulmuesi që më s
Cristiano Ronaldo i gatshëm kundër Valencias (FOTO LAJM) Është koha që Cristiano Ronaldo të bëjë atë që di më mirë, hakmarrjen duke shënuar gola. Një nisje aspak e mirë e Champi
CR7 kryegolashënusi në Serinë A me 9 gola Cristiano Ronaldo nuk njeh limite duke thyerë cdo rekord personal. Në ndeshjen ndaj Spalit të shtunën Ronaldo shënoi g
Georgina, nuk ndalet provokon sërish e përqafuar me CR7 (FOTO LAJM) Është cifti mi sukseshëm në botë dhe më i përfoluri i momentit. Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldo, duket se dashu
Befason Chiellini, tregon deri kur do të luaj Ronaldo tek Juventus Giorgio Chiellini njihet për një marrdhënie të mirë me të gjithë lojtarët e Juventus, këtë e ka përcjellur edhe tek Cris
Gerorgina, tregon me krenari unazën e martesës me CR7 E dashura e Cristiano Ronaldos Georgina Rodriguez ka shpërndarë një foto në Instagram, teksa bie në sy Unaza prej diaman
Cafu tregon lojtarin që mund të zëvendësojë Ronaldon Ish-legjenda braziliane, Cafu është prononcuar në lidhje me pasuesin e Cristiano Ronaldo te skuadra e Real Madrid. Ai ka
Figo tradhton Cristiano Ronaldo-n Legjenda e futbollit portugez, Luis Figo ka tradhëtuar bashkëkombasin e tij Cristiano Ronaldo. I pyetur se cili është lo
Rrëmben një tjetër trofe, Moric shpallet lojtari i vitit Mesfushori kroat i Real Madridit, Luka Modric, është shpallur lojtari më i mirë i vitit nga Goal, duke i dhënë kështu fu
Ronaldo vs Messi, kush ka statistikat më të mira? Edhe pse Cristiano Ronaldo u largua nga kampionati spanjoll, krahasimet mes tij dhe yllit të Barcelonës Lionel Messi nuk
Luks ëndrrash, kaq para kushton suita e Ronaldos për pushimet në Londër Cristiano Ronaldo është një ndër futbollistët më të paguar në botë. Fitem e tij vijnë jo vetëm nga futbolli, por edh
Ronaldo u merr “shpirtin” punonjësve privat Shum kush mund ta ketë ëndërruar që të jetë pjesë e stafit të Cristiano Ronaldo-s, por kjo nuk do të thotë se do të jetë
Këto gjëra Ronaldo nuk i ka bërë kurrë te Reali Ylli i skuadrës së Juventusit, Cristiano Ronaldo shënoi një supergol në ndeshjen ndaj Manchester United, por që nuk vlej
Zhbllokohet ndeshja, Ronaldo shënon ndaj ish-skuadrës së tij (VIDEO) Juventus ka kaluar në avantazh ndaj Manchester Unitedit në "Allianz Arena". Ai që ka shënuar është ylli portugez, Cr