999 rezultate për

cristiano

Cristiano Ronaldo synon të thyej rekordin e Borrel Cristiano Ronaldo bëri një parakalim të frikshëm në tri javët e fundit të Serisë A, duke kapur kuotën 14 gola në 19 ndes
Policia amerikane jep urdhër për marrjen e ADN-së së Cristiano Ronaldos Policia e Las Vegasit dëshiron t’i shohë nëse analizat e ADN-së së Cristiano Ronaldos përputhen me ato të fustanit të Ka
Ish e dashura e Ronaldos sulmon sërish portugezin: E kam përdorur si lodër (FOTO LAJM) Jasmin Linard ish e dashura e Cristiano Ronaldos duket sikur nuk do të ndalet me akuzat ndaj Cristiano Ronaldos. Ajo për
Shikoni me çfarë bishe vjen Cristiano Ronaldo në stërvitje (VIDEO) Cristiano Ronaldo njihet për jetën luksoze që bën. Së fundmi portguezi ka blerë një makinë Rolls-Royce Cullina e cila k
Ish e dashura e Cristiano Ronaldos akuzon ashpër portugezin (FOTO LAJM) Ish-e dashura e Cristiano Ronaldos, Jasmine Lennard, ka nisur një sulm të fortë ndaj sulmuesit të Juventusit, duke e qua
Georgina tërbon fansat në Dubai, shfaqet shumë joshëse në prani të Ronaldos (FOTO) E dashura e Cristiano Ronaldos Georgoina Rodriguez duket se e ka shijuar në maksimum aventurën në Dubai së bashku me të
Cristiano Ronaldo dhe Georgina nuk i ndahen palestrës (VIDEO) Pas pushimeve dhe triumfit në Dubai teksa fitoi cmimin Globe Soccer Awards 2018, Ronaldo është kthyer në Torino dhe tas
Nainggolan sfidon Cristiano Ronaldon (VIDEO) Nainggolan ka sfiduar Cristiano Ronaldon duke vrapuar gjatë natës për të rifituar formën optimale pas pezullimit që i b
Aisha dhe arabët që duan të shohin Cristiano Ronaldon Superkupa e Italisë me Juventusit dhe Milanit që do të luhet në datë 16 janar në Arabinë Saudite ka risjellë edhe njëher
Cristiano Ronaldo shpallet futbollisti më i mirë i vitit 2018 (FOTO LAJM) Çdo vit "Globe Soccer Awards" shpërndan çmimet për vitin e kalur. Futbollisti më i mirë për vitin 2018 është shpallu
Dalin prapaskenat, Ronaldo iu ofrua Napolit para Juventusit Drejtori sportiv i klubit të Serie A, Cristiano Giuntoli ka thënë se Cristiano Ronaldo iu ofruar edhe Napolit para se po
Cristiano Ronaldo e mbyll vitin si golashënusi i Serisë A me 14 gola Cristiano Ronaldo është kthyer të bëjë ligjin dhe në Serina A. Ylli Juventusit realizoi dje dy gola ndaj Sampdorias, në
CR7 hyn në histori, bëhet portugezi me më shumë gola te Juventusi Cristiano Ronaldo nuk ka të ndalur. 33 vjecari ka thyer një tjetër rekord teksa është bërë golashënuesi portugezi më i
Cristiano Ronaldo i madhërishëm, i shënon sërish Sampdorias (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka shënuar sërish gol duke kaluar ne epërsi Juventusin. Portguezi realizoi në minutën e 65 me 11-metër
Juventus-Sampdoria, Quagliarella barazon rezultatin (VIDEO) Fabio Quagliarella ka barazuar shifrat për Sampodrian me 11 metërsh . Më parë Cristiano Ronaldo kishte kalaur në epërsi
Shijoni golin spektakolar të Ronaldos ndaj Sampdorias(VIDEO) Vetem nje minut i eshte dashur skuadres se Juventus per te kaluar ne avantazh ndaj Sampdorias. Golin per bardhezinjte
Cristiano Ronaldo synon ta mbyllë vitin si golashënues në Serinë A Cristiano Ronaldo është lideri Juventusit dhe ajo tashmë dihet. Portguezi është ambjentuar mjaft mirë në Torino, që pas
Cristiano Ronaldo pushon ndaj Atalantës Juventusi do të luajë nesër në transfertë ndaj Atalantës së Etrit Berishës dhe Berat Berat Gjimshitit, shkruan Albeu.com
Cristiano Ronaldo kalon Krishtlindjet në spitalin e Torinos (FOTO LAJM) Sulmuesi i Juventusit Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij, Georgina Rodriguez do ti kalojnë një pjesë të Krishtlindjev
Cristiano Ronaldo qan rastet e humbura ndaj Romës (VIDEO) Cristiano Ronaldo,nuk shënoi dje në ndeshjen që Juventusi fitoi 1-0 ndaj Romës, por ai goditi 10 herë portën më shumë s