999 rezultate për

cristiano

Salah mashtron ashtu si Cristiano Ronaldo, rrjeti bën virale momentet (VIDEO) Liverpool ka ruajtur ritmin e fitoreve edhe këtë fundjavë duke mundur 4-3 Crystal Palace, në një ndeshje ku Mohamed Sala
Cristiano Junior shënon 5 gola, Ronaldo i pranishëm në stadium (VIDEO) Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo kaloi një pasdite krejt ndryshe të shtunën pasi ai ishte I pranishëm në ndeshje
Ronaldo del para gjykatës të martën, çfarë pritet të ndodhë me të? Cristiano Ronaldo duket sikur kishte gjetur një marrëveshje dhe premtoi një kompensim prej 18 milionë eurosh për cështje
Allegri: Cristiano Ronaldo po tregon që është një lojtar vendimtar Max Allegri ka pranuar se “Cristiano Ronaldo po tregon që është një lojtar vendimtar dhe shënon në ndeshje të mëdha”.
Cristiano Ronaldo flet pas triumfit në Superkupën e Italisë Cristiano Ronaldo ka dhënë një intervistë pasi triumfoi në Superkupën e Italisë ndaj Milanit në Jeddah të Arabisë Saudit
Cristiano Ronaldo bëhet lojtari i parë në Evropë që fiton këto trofe Juventus fitoi Superkupën e Italisë kundër Milanit me rezultatin 1-0 në Jeddah. Golin e fitores për Zonjën e Vjetër
Ministri arab tifoz i zjarrtë i Cristiano Ronaldos Ministri i sportit në Arabinë Saudite, Abdul Azis është shumë i kënaqur që finalja e Superkupës së Italisë do zhvillohet
"Cristiano Ronaldo mi ka thyer ëndrrat disa herë" Giorgio Chiellini ka pranuar se ndjehet i lehtësuar se ka bashkëlojtar Cristiano Ronaldon te Juventus, pasi portugez ia
Cristiano Ronaldo shet vilën luksoze në Angli (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo duket se nuk ka ndërmend më kurrë të rikthehet të luajë apo edhe të jetojë në Angli. Këtë e dëshmon
Cristiano Ronaldo synon të thyej rekordin e Borrel Cristiano Ronaldo bëri një parakalim të frikshëm në tri javët e fundit të Serisë A, duke kapur kuotën 14 gola në 19 ndes
Policia amerikane jep urdhër për marrjen e ADN-së së Cristiano Ronaldos Policia e Las Vegasit dëshiron t’i shohë nëse analizat e ADN-së së Cristiano Ronaldos përputhen me ato të fustanit të Ka
Ish e dashura e Ronaldos sulmon sërish portugezin: E kam përdorur si lodër (FOTO LAJM) Jasmin Linard ish e dashura e Cristiano Ronaldos duket sikur nuk do të ndalet me akuzat ndaj Cristiano Ronaldos. Ajo për
Shikoni me çfarë bishe vjen Cristiano Ronaldo në stërvitje (VIDEO) Cristiano Ronaldo njihet për jetën luksoze që bën. Së fundmi portguezi ka blerë një makinë Rolls-Royce Cullina e cila k
Ish e dashura e Cristiano Ronaldos akuzon ashpër portugezin (FOTO LAJM) Ish-e dashura e Cristiano Ronaldos, Jasmine Lennard, ka nisur një sulm të fortë ndaj sulmuesit të Juventusit, duke e qua
Georgina tërbon fansat në Dubai, shfaqet shumë joshëse në prani të Ronaldos (FOTO) E dashura e Cristiano Ronaldos Georgoina Rodriguez duket se e ka shijuar në maksimum aventurën në Dubai së bashku me të
Cristiano Ronaldo dhe Georgina nuk i ndahen palestrës (VIDEO) Pas pushimeve dhe triumfit në Dubai teksa fitoi cmimin Globe Soccer Awards 2018, Ronaldo është kthyer në Torino dhe tas
Nainggolan sfidon Cristiano Ronaldon (VIDEO) Nainggolan ka sfiduar Cristiano Ronaldon duke vrapuar gjatë natës për të rifituar formën optimale pas pezullimit që i b
Aisha dhe arabët që duan të shohin Cristiano Ronaldon Superkupa e Italisë me Juventusit dhe Milanit që do të luhet në datë 16 janar në Arabinë Saudite ka risjellë edhe njëher
Cristiano Ronaldo shpallet futbollisti më i mirë i vitit 2018 (FOTO LAJM) Çdo vit "Globe Soccer Awards" shpërndan çmimet për vitin e kalur. Futbollisti më i mirë për vitin 2018 është shpallu
Dalin prapaskenat, Ronaldo iu ofrua Napolit para Juventusit Drejtori sportiv i klubit të Serie A, Cristiano Giuntoli ka thënë se Cristiano Ronaldo iu ofruar edhe Napolit para se po