999 rezultate për

cristiano

Feston si Ronaldo dhe Simeone, por e pëson keq Ka nga ato raste që nëse feston si Diego Simeone ose Cristiano Ronaldo mund edhe ta pësosh keq. Festimi i shfrenuar i
Askush si CR7, "mbret" i golave të fazës me eleminim në Ligën e Kampioneve Cristiano Ronaldo ishte heroi i Juventusit teksa mbrëmjen e djeshme duke shënuar tripeltë kundër Atletico Madrid. Por
Georgina: Nëse Ronaldo më propozon për martesë unë jam gati (FOTO LAJM) "Nëse Cristiano më ka kërkuar të martohem taniunë do të doja." Kështu ka deklaraur Georgina Rodriguez, e dashura e CR
Chiesa i jep sinjale pozitive Juventusit Sulmuesi 21-vjeçar, Federico Chiesa është duke kaluar momentet më të mira të karrierës së tij e për këtë shuma skuadra t
Cristiano Ronaldo gati për Napolin Cristiano Ronaldo do të jetë pjesë e skuadrës së Juventusit, që do të përballet me Napolin, në kuadër të Serisë A, të di
Marcelo pranë Juventusit, zbulohet sa do përfitojë Reali Marcelo me shumë mundësi do ti thotë lamtumirë Realit të Madridit edhe pse kontrata e tij me Los Blancos skadon në vitin
Juventus me njoftim zyrtar për gjendjen e Cristiano Ronaldos Cristiano Ronaldo është në rregull dhe pritet të luajë kundër Napolit të dielën në stadiumin “San Paolo”. Juventusi k
Nuk ka vend për panik, Ronaldon rinis stërvitjen Cristiano Ronaldo i është bashkuar stërvitjes me pjesën tjetër të skuadrës, dhe me shumë mundësi do do të jetë në fushë
Dëmtimi i Ronaldos, Juventusi del me deklaratë të rëndësishme Cristiano Ronaldo u dëmtua në ndeshjen ndaj Bolognas ku Juventusi fitoi 1-0 me një gol të Dybalës, duke mos filluar stër
Ronaldo vijon të shkaktojë debat: U largua prej Realit për këtë shkak Cristiano Ronaldo pas transferimit të tij tek skuadra e Juventusit shkaktoi një "termet" në botën e futbollit. Ky tr
Marcelo dëshiron largimin nga Real Madrid Mbrojtësi brazilian Marcelo Vieira, ka thënë se dëshiron të largohet nga Real Madridi në fund të sezonit. Kjo për shk
Del Piero: Një lojtar si Ronaldo nuk duhet të shitet kurrë Alessandro Del Perio beson se Cristiano Ronaldo mund t’ia sjellë Ligën e Kampionëve skuadrës së Juventusit. “Një lojt
Lionel Messi shkruan historinë në Champions League Lionel Messi ka shkruar historinë në kompeticionin më të lavdishëm, UEFA Champions League. Ylli i Barcelonës po zhvil
Tifozja e zjarrtë e Juventusit që flirtoi me Cristiano Ronaldon (FOTO LAJM) Manuela Ferrera vazhdon të befasojë fansat e saj me fotot provokuese në Instagram. Modelja italiane, tifoze e Juventu
Milot Rashica zgjedh mes Cristiano Ronaldos dhe Leo Messit (VIDEO) Milot Rashica po kalon momente të jashtëzakonshme te klubi gjerman Werder Bremen. 24 vjeçari është shndërruar në një
Cristiano Ronaldo mungon në stërvitjen e Juventus Cristiano Ronaldo ka munguar në seancën stërvitore të Juventusit të martën, para ndeshjes së kampionit aktual italian në
CR7 ka një super tifoze në SHBA (FOTO LAJM) Modelja amerikane e Joselyn Cano shpenzon orë duke shikuar videot e yllit tëe Juventusit Cristiano Ronaldo. Ajo ka po
Paratici: Tentuam Icardin, por blemë CR7 Drejtori sportiv i Juventusit Fabio Paratici ka treguar edhe njer prapasekat e merkatos së verës ku rezultoi me blerjen
Cristiano Ronaldo e vazhdon të shënojë rekorde Niveli i shquar i vazhdimësisë i treguar nga Cristiano Ronaldo në shkallën më të lartë të futbolli evropian po vazhdon,
Cristiano Ronaldo trajner i djalit të tij Për momentin, Cristiano Ronaldo dihet që ka ende tri vite e gjysmë kontratë me Juven, por nëse ai do të vazhdojë karrier