999 rezultate për

cristiano

Cristiano Ronaldo indian "çmend" tifozët (FOTO LAJM) Thuhet se ai nuk ka një të dytë, por pasi të shikoni këtë djalosh mund ta keni gabim. Bëhet fjalë për Biwar Abdullah,
Ronaldo shpenzoi mijëra dollarë për pushime në Kroaci Cristiano Ronaldo njihet për jetën luksoze që ai bën. Portugezi shkoi në Dubrovnik të Kroacisë për një pushim të shkurt
Ronaldo i kërkon Juventusit të transferojë këta 6 lojtarë (FOTO LAJM) Mediat italiane raportojnë se Cristiano Ronaldo dëshiron ta ketë fjalën në politikën e transferimeve të Juventusit dhe s
Befason Pirlo: Problemi i Dybala është Cristiano Ronaldo Legjenda e Milan dhe Juventus Andrea Pirlo ka folur me Sky Sports për sezonin jo të mirë të Paulo Dybala-s. Argjenti
Ronaldo bën gjestin e madh ndaj vogëlushit në Champions (VIDEO) Cristiano Ronaldo është një njeri për tu marrë shembull teksa ai njihet për mbështejen ndaj të rinjve. Gjatë himnit t
Cristiano Ronaldo i frikshëm në çerekfinalet e Champions League 23 gola në 20 ndeshje në fazën çerekfinale, Ronaldo ka realizuar më shumë se çdo lojtarë tjetër në histori të futbollit.
Mateo trashëgon aftësitë e CR7, kështu gjuan topin 2-vjeçari (VIDEO) Duket se dy djemtë e Cristiano Ronaldo do jenë trashëgimtarë të denjë të babait të tyre. Ylli i futbollit ka treguar
Punoja në dyqan rrobash kur sapo hyri Ronaldo u dashurova, Georgina rrëfen historinë Gerogina ka zbuluar se si u njoh me Ronaldon. Sa më shumë flitet për ndarje të mundshme, aq më shumë të dashuruar ndi
Ish-legjenda e Real Madrid: Messi më i talentuar, Ronaldo më ambicioz Ish-legjenda e Real Madridit, Guti ka deklaruar se Lionel Messi ka më shumë talent se Cristiano Ronaldo, por sulmuesi i
Ka optimizëm te Juventus, Ronaldo pranë rikthimit Cristiano Ronaldo nuk ka pasur kurrë ndonjë dyshim në vetvete. Që nga mbrëmja e lëndimit, në ndeshjen midis Portugalisë
Ish-presidenti i Deportivo La Coruna: Më sygjëruan të blija CR7 por nuk i kisha 12 milion euro (VIDEO) Ish-presidenti i Deportivo La Coruaa, Augusto Cesar Lendoiro, thotë se ia kanë sugjeruar për ta blerë Cristiano Ronaldon
Allegri: Ronaldo po bën gjithçka që të kthehet në Champions League Cristiano Ronaldo përballet me një periudhë të vështirë në përpjekje për t’u riaftësuar për ndeshjen e Ligës së Kampionë
Sulmuesi i Vllaznisë shënon si Cristiano Ronaldo (VIDEO) Vllaznia ka kaluar në avantazh ndaj Besëlidhjes. Sulmuesi Junior ka shënuar një gol me roveshatë, një perlë e vërtetë pë
Scolari: Ronaldo madhështor, shkroi historinë te Juve me 3 golat ndaj Atleticos Luiz Felipe Scolari, trajneri aktual i Palmeiras, ka drejtuar Cristiano Ronaldo-n te kombëtarja e Portugalisë. CR7, në f
E dashura e Ronaldos shfaqet me të brendshme (FOTO LAJM) E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, është shfaqur shumë seksi me kostume të larjes e me të brendshme nga
Cristiano Ronaldo: Kthehem pas dy javësh Cristiano Ronaldo pësoi një dëmtim muskulor gjatë ndeshjes Portugali-Serbi të eliminatoreve për Euro 2020. Në përfun
Bale: Ronaldo i mrekullueshëm, mos besoni ato që thuhen në media Gareth Bale ka hedhur poshtë aludimet mediatike se marrëdhëniet e tij me Cristiano Ronaldon te Real Madridi kanë qenë të
Akuzat për përdhunim përjashtojnë nga kompeticioni CR7 dhe Juventusin Raportimet nga gazetari i "New York Times", Tariq Panja, informojnë se Cristiano Ronaldo dhe Juventus do të mbahen larg
Cristiano Ronaldo gati për Portugalinë (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo është rikthyer me Kombëtaren e Portugalisë, Ylli i Juventusit i kishte munguar vendit të tij që nga 30
Costa flet për ardhjen e Ronaldos te Juventusi Douglas Costa ka zbuluar se kishte dyshime rreth Cristiano Ronaldos, pasi ky i fundit u bashkua me Juventusin, por prano