999 rezultate për

cristiano

EMRAT/ 20 futbollistët më të bukur në botë, CR7 kryeson listën Zakonisht në mediet sportive kemi parë renditje të futbollistëve në bazë të arritjeve në fushën e blertë. Kemi parë l
Mendes superlativa për lojtarin e tij: Cristiano do ta kalojë Pelen Cristiano Ronaldo do ta kalojë legjendën braziliane Pele si golashënuesi më i mirë në histori të futbollit, sipas menaxh
Ronaldo lë prapa familjen Kardashian dhe yjet e futbollit, bëhet mbret i 'Instagramit' Rrjetet sociale janë shndërruar në një mundësi e artë fitimi për njerëzit më të famshëm në botë. Nga një studim i fun
Cristiano Ronaldo shënon rekord, realizon golin e 700-të Me golin e shënuar kundër Ukrainës këtë të hënë, me bluzën e Portugalisë, Cristiano Ronaldo u konfirmua si futbollisti i
Stadiumi i Sporting Lisbonës pritet të mbajë emrin e CR7 Cristiano Ronaldos mund t’i vijë një surprizë që as ai s’mund ta priste. Klubi i Sporting Lisbonës po mendon që stadiumi
Legjenda holandeze: Duke punuar me Ronaldon, De Ligt mund të bëhet më i miri i botës Edwin van der Sar e ka krahasuar Matthijs de Ligt me Cristiano Ronaldon, duke thënë se ata kanë mentalitet të njëjtë për
Dybala jep intervistë, Ronaldo dhe Bonucci nuk e lënë rëhat (VIDEO) Protagonistë në fushën e blertë të “San Siro-s”, protagonist edhe jashtë saj. Cristiano Ronaldo dhe Paulo Dybala dhanë s
Ja si kanë votuar Edy Reja, Mërgim Mavraj dhe Dritan Shakohoxha Tashmë që janë zbuluar të gjitha votat e kapitenëve dhe trajnerëve të të gjitha përfaqësueseve, futbolldashësit shqiptar
Cristiano mungon në ceremoninë e FIFA-s Cristiano Ronaldo nuk do të jetë sonte në Milano, në ceremoninë e FIFA-s për më të mirët për vitin 2019. Sipas Edu Ag
Ronaldo shet vilën në Manchester me “çmim qesharak”, nuk i hyn më në punë (FOTO LAJM) Ylli i Juventus, që ka bërë emër dhe ka shërbyer në skuadra spanjolle e angleze, pa llogaritur edhe shumë ndeshje në eki
Ishte fëmijë i turpshëm: Flet gruaja që ushqente Ronaldon me hamburger falas Është zbuluar punëtorja e McDonald, e cila i jepte hamburger falas, Cristiano Ronaldos, kur ai ishte fëmijë i varfër dhe
Simeone lavdëron Ronaldon Atletico Madridi dhe Juventusi do të përballen sonte në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampioneve. "Los Colqu
Fiorentina-Juventus, formacionet zyrtare (FOTO LAJM) Fiorentina do të pres sot kampionët e italisë, Juventus, në stadiumin Artemio Frachi. Pritet të jetë një ndeshje e bu
Sarri ngre në qiell Ronaldon para debutimit tek Juventusi Maurizio Sarri do të bëjë debutimin me Juventusin në Serie A. Tekniku italian humbi dy përballjet e para për shkak të
Allegri tregon dy sekretet ku fshihet suksesi i Ronaldos Massimiliano Allegri ka thurur elozhe për Cristiano Ronaldon, duke thënë se mentaliteti dhe profesionalizmi janë dy cilë
Mourinho: Ronaldo është fenomen, duhet studim për të Jose Mourinho ka folur fjalë të mëdha për Cristiano Ronaldon. Portugezi së fundmi u bë golashënuesi më i madh në hist
I shënoi dy gola Anglisë, Berisha sot është në garë me Cristiano Ronaldon Uefa Euro 2020 vlerëson paraqitjen e Valon Berishës dhe dy golat e tij ndaj Anglisë. Valon Berisha shkëlqeu duke real
Ky është çelësi i suksesit për partneren seksi të Cristiano Ronaldos (FOTO LAJM) Georgina Rodruguez e ka çelësin për çdo gjë në jetë, ndoshta edhe si të bësh për vete partnerin e saj Cristiano Ronaldon
Cristiano Ronaldo bën sprintin 94 metra për 10 sekonda (VIDEO) Cristiano Ronaldo mund të jetë 34 vjeç, por ai ende zotëron një ritëm vdekjeprurës–rasti konkret në fitoren emocionuese
Dua ta kënaq: Georgina zbulon sekretet e shtratit me CR7 (FOTO LAJM) E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez ka zbuluar sekretin e saj për të mbajtur marrëdhëniet me futbollistin