999 rezultate për

cozman

Cozman i marrosur pas Tunës, ja si përkujdeset (FOTO LAJM) Kur po merej me xhirimet e videoklipit “MMV”, Tuna kishte një mbështetje të madhe nga i dashuri, i cili i gjendej në çdo
8 mijë euro për fëmijët e sëmurë, Tuna dhe Cozman shembull për artistët Tuna dhe Cozman mbeten një ndër çiftet më të dashur të publikut, ndërsa ata janë treguar zemërgjerë ndërsa kanë dhuruar
Acarohet Cozman: Tuna nuk është shtatzëne, fund thashethemeve (FOTO LAJM) Tuna nuk është shtatzënë dhe këtë fakt e ka konfirmuar i dashuri i saj, Cozman. Ai është irrituar me të gjitha thashethe
Genta përqafon Cozmanin Këngëtarja Genta Ismajli, ka miqësi të ngushtë me të dashurin e Tunës, Cozmanin. Fotoja në fjalë tregon raportet e m
Tuna jep jetën për Cozmanin Tuna na ka surprizuar të gjithëve me një deklaratë në rrjetin social Facebook, se do të jepte dhe jetën për Cozman.
"Zogu i Tunës" kushton, 40 mijë $ nga klikimet Fama që "zogu" i Altuna Sejdiut mori në klipin "Fenix", duet i saj me të dashurin Cozman, natyrisht që ka thyer çdo reko
Cozman ia prezanton Tunën familjes Reperi i njohur Cozman ka bërë një hap më tej lidhjen e tij me këngëtaren Tuna, duke e prezantuar këtë të fundit familje
Tuna, surprizë "ëngjëllit" të saj për ditëlindje (FOTO LAJM) Ata tashmë janë të pandarë nga njëri-tjetri, pasi i kemi parë gjithmonë bashkë në çdo koncert që kanë zhvilluar gjatë se
Tuna dhe Cozman, pushime në Jug të Shqipërisë (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare nga Shkupi Altuna Sejdiu, pas suksesit të korur me hitin e verës "Fenix", ka gjetur pak kohë edhe p
Tuna dhe Cozman bashkë në koncerte (FOTO-LAJM) Mesa duket vera është me intesitet pune të lartë për këngëtaren Altuna Sejdiu ose Tuna. Ditët e kësaj vere të nxehtë jan
Tuna dhe Cozman, "hot" në Gjakovë (VIDEO) Këngëtarja nga Shkupi, Altuna Sejdiu po kor shumë sukses me hitin e saj më të fundit "Fenix". Në një koncert të saj të f
Cozman e shtrëngon fort "Zogun" Pas zërave të shumtë për një lidhje mes Ajtuna Sejdiut dhe reperit Cozman, tashmë edhe vetë këngëtarja nga Shkupi e ka p
Tuna, tortë me zog për ditëlindje (FOTO LAJM) Këngëtarja e cila po e shijon kulmin e suksesit në karrierën e saj, Tuna, është duke e festuar ditëlindjen e 28-të. Tuna
Publikohet kënga e re e Tunës dhe Cozman (VIDEO) “Tuna Loves Cozzy” kënga më e re e artistes Tuna në bashkëpunim me reperin Cozman, të cilët kanë konfirmuar se janë në n
Sëmuren Tuna dhe Cozman “Kur je ti e sëmurë, jam dhe unë”, kështu ka shkruar në rrjetin social reperi Cozman, i cili i referohej një fotoje të k