999 rezultate për

cozman

Cozman në romancë me ish-lojtaren e Big Brother? Cozman është përfolur kohët e fundit për një ndarje me Tunën e ndërsa në morinë e shumë partnereve të reja, ishte edhe i
Prosecution demands 6 years in prison for rapper Cozman The Prosecution had demanded 6 years in prison for rapper Cozman, arrested last year with 20 grams of marijuana. Tod
Prokuroria kërkon 6 vite burg për reperin Cozman Prokuroria ka kërkuar sot 6 vite burg për reperin Cozman, i cili u kap në flagrancë vitin e shkuar me 20 gr marijuanë. S
Cozman pranon akuzën në gjykatë Cozman i cili u kap me drogë një vit më parë, sot në gjykatë ka pranuar akuzën, sikundër edhe ka shfaqur pendesë. Për rr
Cozman në gjykatë, rrezikon 10 vite burg Së shpejti Cozman do të dalë para gjykatës për drogën që iu sekuestrua kohë me pare. Mëngjesin e 1 marsit, Ylber Abdulla
Babastars me projekte të reja Në këtë fillim viti, me surpriza të reja do të vijë grupi i Babastars. Reperët Agon Amiga dhe Cozman, janë parë në studi
Tuna dhe Cozman së bashku për pushime (FOTO LAJM) Tuna i është rikthyer marrëdhënies me Cozman, pavarësisht shumë thashethemeve në mediat rozë se ata ishin ndarë. Çif
Pas 3 vitesh, Tuna dhe Cozman i japin lamtumirën njëri-tjetrit Ndonëse ende nuk ka nje konfirmim nga të dy palët, duket se Tuna dhe Cozman i kanë dhënë fund lidhjes së tyre tre vjeçar
Tuna & Cozman sjellin hitin “Holla” (VIDEO) Sikundër ishte paralajmëruar edhe më herët, Tuna dhe Cozman kanë sjellë projektin e tyre më të ri. “Holla” mban titullin
Cozman dhe Tuna rebelojnë fansat Një projekt i ri muzikor ka shkaktuar një debat të zjarrtë në Instagram, ku të pakënaqurit kanë shprehur revoltën hapur.
Cozman kurohet për varësi ndaj drogës Gjykata e Tiranës ka vendosur lirimin nga qelitë e paraburgimit kengetarin Cozman. Këngëtari është lënë i lirë me arsyet
Cozman para Gjykatës së Tiranës për hashashin në makinë Sot në orën 11:00 do të dalë para gjykatës reperi i njohur Cozman, pasi ditën e shtunë u kap me drogë në makinë. Cozman
Ja kundërpërgjigjja e Cozman për arrestimin U përfol shumë në media dhe jo vetëm për arrestimin e Cozman dhe Tunës, për posedim lënde narkotike. Por duket se çdo gj
Dedikim emocionues i Cozman për Beg Rizajn (FOTO) Këngëtari i njohur i repit shqiptar dhe partneri i Altuna Sejdiut, Cozman, kujton Beg Rizajn përmes një postimi në Faceb
Tuna e marrosur pas Cozmanit (FOTO LAJM) Tuna nuk ka aspak probleme me Cozman, madje këtë e tregojnë fotot e fundit të postuara në Instagram. Ata jane më të lumt
Tuna e lumtur në krahët e Cozman Tuna duket se ka vendosur të përgënjeshtrojnë zërat se lidhja e saj me të dashurin, reperin Cozman është në krizë. T
Tuna dhe Cozman zbulojnë sekretin Tuna dhe Cozman po përgatiten për të sjellë një projekt të ri. Ata ndodhen në Londër, ku Tuna ka vendosur të ndajë me
Tuna dhe Cozman tashmë në kartona vizatimorë (FOTO LAJM) Tuna dhe reperi Cozman kanë krijuar fansa të zjarrtë pas këngës së tyre “Fenix”. Këngëtarja ka treguar një detaj të
Tuna çdo ditë e më shumë e dashuruar Tuna dhe Cozman çdo ditë e më shumë po postojnë foto teksa ndodhen bashkë. Në Facebook dhe Instagram, në fotot që ata ka
Tuna dhe Cozman provokojnë në skenë Tuna dhe Cozman, teksa këndonin këngën e famshme “Fenix” në një club në Shkodër, kanë realizuar disa lëvizje provokuese.