999 rezultate për

cozman

Tuna harron Cozman dhe këngën me të: Do doja ta zhdukja...(VIDEO) Tuna duket se ka haruar çdo gjë nga ish partneri, madje do të donte edhe ta zhdukte këngën e fundit me të. Për këtë gjë
Nuk është Cozman. Zbulohet babai i fëmijës së Tunës (VIDEO) Pak ditë më parë Express Rozë raportoi lajmin ekskluziv për shtatzëninë e Tunës. Teksa u munduan ta përgënjeshtrojnë
Njihuni me bukuroshen që ka refuzuar Adrianin, Ledrin dhe Cozman (VIDEO) Adrian Gaxha, Ledri Vula dhe Cozman mund të konsiderohen si ndër meshkujt më “Don Zhuan” të skenës sonë. Mirëpo, nuk
Lirohet burri i Miss-it që plagosi me armë Noizyn, Cozman i uron mirëseardhje Albert Krasniqi, një nga personazhet e përfshirë në përleshjen e armatosur në konfliktin “Noizy¬-Cozman” në Prishtinë, q
E papublikuar më parë, ja si duket Cozman pas dhunës së ushtruar nga Noizy (FOTO LAJM) Përleshja mes Cozman dhe Noizy mori një vëmendje mediatike të jashëzakonshme, dhe padyshim që mund të quhet skandali i v
Cozman rrëfen se si ndodhi përleshja me Noizyn: Ishim 2 me 15 Ylli i Babastars, Cozman, ka folur për herë të parë në lidhje me incidentin e përleshjes me Noizyn dhe grupin e tij, i c
Noizy sqaron "live" sherrin me Cozmanin por revoltohet me portalet (VIDEO) Reperi i njohur Noizy i ka kërkuar medias që të mos e ekzagjerojë me lajmet rreth incidentit të tij me këngëtarin Cozman
“Tuna shkak i sherrit mes Cozman dhe Noizy” Sherri mes Cozman dhe Noizy-t ka qenë i paralajmëruar. “Cozman e ka kërcënuar që pas deklaratës që ai bëri se kishte
Pamje të reja nga sherri/ Ja si justifikohet Cozman para policëve (VIDEO) Teksa vijojnë hetimet lidhur me përleshjen mes reperëve të njohur Cozman dhe Noizy pasditen e së martës në Prishtinë, ku
Përleshja me armë me Noizyn, lirohet Cozman Reperi i njohur kosovar, Cozman, gjatë ditës së sotme është liruar nga paraburgimi. Kështu, ai nuk do të jetë i akuzuar
Noizy publikon videon, të shtënat dhe përplasja me Cozman (VIDEO) Reperi i njohur shqiptar Noizy ka publikuar një video në kanalin e tij "Youtube" gjatë sherrit mes reperave. Në pamje
Dëshmitari: Noizy grushtoi Cozman, më pas ... plasën plumbat Një dëshmitar i sherrit midis reperit Noizy dhe grupit të Babastars ka rrëfyer momentin e parë të sherrit duke treguar e
Ja çfarë thotë Noizy pas plagosjes në Prishtinë nga vëllai i Cozmanit (VIDEO) Reperi i njohur, Noizy ka folur për herë të parë për mediat pas plagosjes në qendër të Prishtinës. Ai ka treguar se
Ja pamjet kur Noizy mbërrin në Spital pas sherrit me Cozman (VIDEO) Nëpër rrjetet sociale po qarkullon një video që provon se reperi Noizy ishte prezent në sherrin e sotëm më arme me pjesë
Sherr me armë mes këngëtarëve, Cozman plagos Noizyn (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur përballë një hoteli në Prishtinë, dhe mediat kosovare shkruajnë se bëhet fjalë për dy kën
Cozman ka një mesazh për Tunën (FOTO LAJM) Tuna dhe Cozman pa dyshim ishin çifti më i komentuar i showbizit por marrëdhënia e tyre përfundoi dhe ato vendosën të m
Tuna pa Cozman femër e lirë, premton projekte të reja (VIDEO) Jemi mësuar ta shohim gjithmonë në skenë, të egër, plot vetëbesim dhe shumë këmbëngulëse. Por që pas ndarjes me Cozm
Cozman me një projekt me Luana Vjollcën Cozman pritet të publikojë këngën e tij më të re e cila do të jetë në bashkëpunim me Luana Vjollcen. Kënga thuhet që
Dënohet me 5 vjet burg , por Cozman nuk kthehet në qeli Gjykata e Tiranës ka dënuar me 5 vite burg, Ylber Abdullahu, reperi kosovar i njohur me emrin e artit Cozman, i cili ësh
Cozmanit i mungon Tuna? Reperi Cozman ka vijuar me postimet e ndjeshme, duke lënë të aludohet se ndoshta atij i mungon Tuna, pas ndarjes së tyre