999 rezultate për

coutinho

Formacionet e mundshme: Liverpool – Sevilla, starton Coutinho Liverpooli do t’i kthehet aksionit në Ligën e Kampionëve pas një kohe të gjatë. Klubi anglez do të ketë sfidë të vësh
Klopp ka një lajm të keq për Coutinho-n Jurgen Klopp ka konfirmuar se Coutinho nuk do të luajë kundër Manchester City-t. Gjermani theksoi se fillimisht isht
Mourinho: Nëse Pogba do ishte akomalojtari më i shtrenjtë, Barcelona do e ishte blerë Coutinhon Jose Mourinho nw njw intervistw tha Neymar prishi të gjitha ekuilibrat e merkatos. “Ne u treguam mjaft të zgjuar, sep
Klopp: Barcelona gënjeu, nuk kishin asnjë mundësi që të merrnin Coutinhon, jo vetëm para Jurgen Klopp ka folur për të ardhmen e mesfushorit Philippe Coutinho për herë të parë që nga mbyllja e merkatos. Klopp t
Barcelona tregon arsyet pse nuk u ble Coutinho: Liverpooli "u çmend" Merkatoja është mbyllur dhe Philippe Coutinho nuk është një lojtar i Barcelonës. Albert Soler dhe Robert Fernandez kanë
Neymari: Coutinho po “vuan” Philippe Coutinho është duke “vuajtur” për shkak të refuzimit të Liverpoolit që ta shesë atë te Barcelona, sipas bashkël
Barcelona "frikësohet" ta dërgoj ofertën e katërt për Coutinhon Oferta e katërt nga Barcelona për Philippe Coutinho është përgatitur para disa ditësh, por nuk është dërguar akoma. S
Roshin si Coutinho, nuk e lejon klubi të largohet “Është e vërtetë që Sioni më kërkon, por klubi Akhmat Grozni nuk më lë të lirë”. Kështu është shprehur Odise Roshi për “
"Matematika" i jep shpresë Barcelonës për Coutinhon Liverpuli po refuzon të lëvizë nga Anglia Coutinhon, teksa Barcelona ende shpreson se blerjet e reja të klubit do ta lej
Trajneri i Brazilit këshillon Coutinhon: Shko aty ku ndihesh më i lumtur Philippe Coutinho do të fillojë nga stoli ndeshjen për Brazilin kundër Ekuador. Trajneri i Brazilit i ka dhënë disa k
Liverpool i vendosur për ta mbajtur Coutinhon, edhe pas ofertës së katërt Guillem Balague ka thënë sërish të rejat më të fundit për lëvizjen e Barcelonës për mesfushorin e Liverpoolit, Philippe
Liverpool e gjen zëvendësuesin e Coutinhos, por Barcelona sërish është nën tension Me më pak se 48 orë të mbetura nga mbyllja emerkatos në Angli, shanset e një marrëveshjeje po bëhen gjithnë e më shumë t
Koha që Torino "të dridhet", Barcelona po vjen për Dybalan Me ardhjen e Philippe Coutinho gjithnjë e më të komplikuar për shkak të refuzimit të vazhdueshëm nga Liverpool për të ne
Liverpool nuk ka shumë kohë për të vendosur, oferta finale për Coutinhon është duke ardhur Saga e Coutinhos mesa duket është e destinuar të zgjasë deri në minutat e fundit të merkatos. Pavarësisht se iu refuzua
Presidenti i Liverpoolit i jep dritën jeshile largimit të Coutinhos Sipas Yahoo, Barcelona vazhdon të tentojë për nënshkrimin e Coutinhos dhe mesfushori i Liverpulit tashmë e di se ai do t
Koha kur Neymar dhe Coutinho thonin se kishin ëndërr të luanin për Realin e Madridit Neymar dhe Coutinho janë shfaqur në titujt e gazetave kryesore dhe kanë qenë në qendër të shumë diskutimeve këtë verë, p
Liverpool zëvendësuesin e Coutinhos e gjen tek Real Madrid Mateo Kovaçiç i mund të kryejë një lëvizje tek Liverpool. Kovacic është duke u menduar për zëvendësues e mundshëm të
Neymar këshillon Coutinhon: Mos shko tek Barcelona Sipas të përditshmes braziliane Estadao, Neymar e ka këshilluar Coutinhon të mos nënshkruajë për Barcelonën.7 Më e mi
Mjeku i Brazilit: Coutinho ka dhimbje stresin që po përjeton jo dhimje fizike Philippe Coutinho do të luajë për Brazilin pavarësisht faktit se ai ka humbur ndeshjet hapëse të Kampionatit me Liverpoo
Barcelona ka kohë 3 ditë për të mbyllur 9 marrëveshje Të enjte në 23:59 sinjalizohet fundi i merkatos për të gjitha klubet evropiane. Tani që Ousmane Dembele është marrë nga