999 rezultate për

correa

Zbardhet shkaku që bllokoi transferimin e Correas te Milani Milani e mbylli merkaton me afrimin e kroatit Ante Rebic, i cili nënshkroi vetëm disa orë para gongut final, por kuqezin
Aksidenti horror i merr jetën pilotit 22-vjeçar në Formula 2 Shoferi francez, Anthoine Hubert ka gjetur vdekjen pas një aksidenti tragjik gjatë garës në Formula 2 në Grand Prix-in
Po has vështirësi me Correan, Milani kërkon Mariano Diaz Pas më tepër se një muaji negociatash me Atleticon e Madridit, duket se drejtuesit e Milanit kanë hequr dorë përfundimis
Correa drejt Milanit, Atletico pranon ofertën e kuqezinjve Pas shumë javësh bisedimesh, Atletico Madrid-i ka pranuar ofertën e Milanit për Angel Correa-n. Është vetë lojtari a
E kryer, Correa është i Milanit Sipas Sky Sport (via Milannews.it), Andrea Correa thuhet se do të bëhet së shpejti lojtar i Milanit. Zvonimir Boban i
E BUJSHME/ Bomberi i Atletico Madrid arrin akordin me Milanin Një lajm mjaft i mirë vjen nga Argjentina për tifozët e Milanit. Mediat përtej oqeanit bëjnë të ditur se Milani ka arrit
Ish e dashura e Ronaldos shkëlqen në krahët e Correas (FOTO LAJM) Goli i shënuar nga sulmuesi argjentinas, Correa, në sfidën ndaj Milanit i dhuroi Lazios finalen e Kupës së Italisë. 2
Arrestohet motra e futbollistit të Atletico Madrid Julieta Correa, motra e futbollistit të Atletico Madridit, Angel Correas, është arrestuar nga policia në Argjentinë në q
Donin ta tridhnin para se ta vrisnin, fakte tronditëse nga masakrimi i yllit brazilian Detaje të reja dalin në dritë për vrasjen e futbollistit brazilian të Sao Pauylos, Daniel Correa. Media braziliane kanë
U copëtua me hanxhar, ylli brazilian tentoi të përdhunonte gruan e biznesmenit në ditëlindjen e vajzës Një futbollist 27-vjeçar, Daniel Correa, është ekzekutuar para disa ditësh në Brazil. Atij i janë hequr organet gjenital
Ylli brazilian kërkoi ndihmë para se ta copëtonin me hanxhar Mediat braziliani i kanë zbardhur deklaratat e njërit prej dëshmitarëve të bëra mëngjesin e 27 tetorit në polici për ngj
Futbollisti masakrohet me hanxhar, zbulohet shkaku i tmerrshëm Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Brazil ku futbollisti Daniel Correa është masakruar me hanxhar. Sipas hetuesve
29 politikanë dhe biznesmenë dënohen me 351 vite burg Partia qeverisëse e Spanjës ka pësuar një goditje të madhe pasi një nga ish-arkëtarët e saj u burgos për 33 vjet burgim
Correa shënon super gol për Atleticon ndaj Valencias (VIDEO) Atletico Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Vlaencias në "Wanda Metropolitano". Është Correa ai që i ka dhënë epërsin
Correa godet ‘qëllimisht’ me top kokën e Benzemas, gjyqtari nuk e ndëshkon atë (VIDEO) Real Madridi barazoi ndaj Atleticos në javën e 12-të të La Ligas dhe kështu tani gjenden plotë 10-të pikë prapa Barcelon
Atletico merr kryesimin e La Ligës (VIDEO) Atletico Madrid ka fituar 1:0 kundër Malagas duke rrëmbyer kështu edhe vendin e parë në La Liga. Kjo pasi Barcelona e
Arrin në 272 numri i të vdekurve nga tërmeti në Ekuador Qeveria e Ekuadorit ka lajmëruar se numri i njerëzve të vdekurve nga tërmeti prej 7.8 shkallësh, që goditi të shtunën kë
Formacioni i javës në Evropë (FOTO LAJM) Gazeta italiane “ Dello Sport” ka postuar formacionin e javës në gjithë Evropën. Dy lojtarët kryesor të ligës së Angl
Silurë nga jashtë zone, shijoni golin e Correa-s (VIDEO) Supergol në raundin e 1/16-ve të Copa Sudamericana, në ndeshjen Estudiantes-Penarol. Ekipi argjentinas fitoi 2-1 përball
Rafael Correa rizgjidhet për të tretën herë si President i Ekuadorit Me 56,7% të votave presidenti i Ekuadorit, Rafael Correa është rizgjedhur edhe për një mandat tjetër në krye të shtetit.