999 rezultate për

copa

Gjellë me lulelakër dhe perime Përbërësit gjysmë kg lulelakër 300 gr mish 1 qepë 2 hudhra 1 patate 1 karrotë 1 spec i kuq 2 spe
A do mund të kemi dy El Clasico në janar? Tashmë kanë përfunduar të gjitha ndeshjet kualifikuese për 1/16 në Copa del Rey këtë sezon. Shorti për ndeshjet e ard
Mbrojtësi argjentinas mendon të pensionohet që tani, arsyeja do iu habisi Jose Luis Gomez, mbrojtësi i Lanus dhe Argjentinës, po mendon të pensionohet nga loja e futbollit pasi bëri një gabim në
Zbulohen rivalët e Realit për "Kupën e Botës" për klube Me suksesin e Gremios në Copa Libertadores është mësuar edhe kuadri i plotë i skuadrave që do të marrin pjesë në Botëror
Barcelona manita Murcias dhe kalon turin në Copa del Rey (VIDEO) Barcelona ka fituar me shifra të thella 5-0 kundër Murcias në Copa del Rey Skuadra e Ernestos Valverde ka kaluar turi
Sa i pafat Bale, dëmtohet përsëri me Realin Gareth Bale ka pësuar një lëndim të vogël në ndeshjen e mbrëmshme ndaj Fuenlabrada në Copa del Rey Ylli i Real Madrid
Reali barazon brenda ndaj Fuenlabradas, dhe kalon turin Real Madrid ka barazuar 2-2 ndaj Fuenlabrada në Copa del Rey, ndeshje kjo e zhvilluar në "Estadio Santiago Bernabeu"
Fuenlabrada pubikon një video duke ëndërruar fitoren ndaj Realit (VIDEO) Ekipi Fuenlabrada ka publikuar në Twitter një video promovuese përpara ndeshjes që do të zhvillojnë ndaj Real Madridit t
Vogëlushi zbulon betejën e dhimbshme të jetës së tij (FOTO LAJM) Leo Hutchinson, pesë vjeç, nga Cardiff, lindi me një sëmundje të rrallë, të njohur si kraniosynostosis sagittal, që shka
Mish i grirë dhe copa lëkurë, çfarë u gjet në shtëpinë horror të çiftit që hanin njerëz Detaje të reja shumë të rënda kanë dalë në lidhje më "çiftin kanibal", i cili tronditi Rusinë dhe mbarë opinionin publik
Pas 300 vitesh, shkrin copa e fundit e borës në Angli (FOTO LAJM) Kjo copë dëborë e cila momentalisht është e fundit në Britani, po shkrin ngadalë. Britania do të humbë copën e saj
“Irma” bën copash aeroportin më të famshëm në botë (FOTO LAJM) Aeroporti i famshëm i Shën Maartenit, “Princess Juliana” është shkatërruar nga uragani “Irma”. Stuhia e fuqishme ndau
Mrekulli në festën e Bajramit, i riu shpëton gjallë por motori bëhen copa Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Elbasan-ish Kombinati Metalurgjik. Nga raportimet e para mëso
Sallatë me kërpudha Përbërësit 400 gr kërpudha gjysme tube koper gjysme tube majdanoz 1 gote te çajit miser 2 speca 7,8 copa turshi
Tragjedi në Itali, vëllai vret motren ia bën trupin copa- copa Një krim makabër ka ndodhur në rrugën "Guido Reni" në Flaminio të Romës. Bëhet e ditur se një 62 vjecar ka kryer një
Guami, “copa e parajsës” për të cilën mund të nisë Lufta e Tretë Botërore (FOTO LAJM) Ishulli tropikal i Guamit, më i madhi në ishujt Mariana, në rajonin e Mikronezisë të oqeanit Paqësor, është konsideruar
Real Madrid ka një dashuri të veçantë për finalet, statistikat flasin Për Zinedine Zidane dhe skuadrën e Real Madridit, sezoni i 2017/18 do të nisë me një finale, por kjo nuk duhet të jetë n
Ngjarja ne Borsh, del dëshmia e parë: U zunë pritë, i bënë copa me thika Shtatë është numri i personave që mund të jenë përfshirë në sherrin e ndodhur gjatë orëve të para të ditës së sotme në B
I vuri tritol në banesë pas sherrit për pronat, arrestohet 32-vjeçari Dy ditë më parë në Fushë-Krujë një banese iu vu tritol pas një sherri për pronat. Policia bën me dije se ka vënë në pran
ZYRTARE/ Barcelona humbet një nga yjet për finalen e "Copa del Rey" Lajme aspak të mira nga infermieria e Barcelonës. Sulmuesi Luis Suarez do të humbasë finalen në "Copa del Rey" kundër De