999 rezultate për

copa

Barcelona fiton derbin dhe kualifikohet në gjysmë-finale të Copa del Rey (VIDEO) Barcelona është kualifikuar në gjysmëfinale të Copa del Rey, duke iu bashkuar Sevillas, Valencias dhe Leganes, kjo e fun
E besoni apo jo, Reali eliminohet nga Copa del Rey ndaj Leganes (VIDEO) Real Madrid ka humbur me shifrat e përgjithshmë 1-2 sonte në "Santiago Bernabeu" ndaj Leganes. Ka ndodhur ajo që nuk
Valencia skuadra e dytë që kualifikohet në gjysmë-finale të Copa del Rey Valencia ka arritur të kualifikohet në gjysmë-finale të Copa del Rey, duke mposhtur Alaves nga pika e penalltive . N
Sevilla eliminon Atleticon dhe kalon në gjysmë-finale të Copa del Rey (VIDEO) Sevilla ka fituar bindshëm kundër Atletico Madrid në " Estadio Ramón Sánchez Pizjuán", ndeshje kjo e vlefshme për çerek-
Tjetër ndeshje, tjetër mundësi e artë për 7 lojtarë madrilen teksa Ronaldo pushon Real Madrid sonte nga ora 21:30 zhvillon ndeshjen e parë cerekfinale të Copa del Rey ndaj Leganes në stadiumin Municipal
Mish pule i mbushur Përbërësit 2 copa mish pule kaçkavall 1 djathë mozarrela miell misri 3 vezë 1 gotë miell kripë e
Copa del Ray hap emocione të reja, Barca - Real duhet të vazhdojnë tutje Drejtuesit e federatës spanjolle kanë hedhur shortin për çerekfinalet e Copa del Rey, short ky i cili startoi nga ora 12
Valverde dëshiron të shmangë Realin në shortin e Kupës së Mbretit Trajneri Blaugran, Ernesto Valverde, ka dhënë një intervistë për media pas kualifikimit në cerekfinale të Copa del Rey.
Barcelona tallet me Celta Vigon, dhe kualifikohet në çerek-finale të Copa del Rey (VIDEO) Barcelona është tallur me Celta Vigon në ndeshjen që u zhvillua në “Camp Nou”, duke e mposhtur 5-0, për t’u kualifikuar
Real Madrid barazon ndaj Numancias dhe kualifikohet në çerek-finale të Copa del Rey (VIDEO) ​Real Madrid ka barazuar 2:2 me Numancian në kuadër të Copa del Rey, por ka qenë e mjaftueshme për të kaluar në ra
E masakroi në dhjetra copa, zbardhet krimi makabër i ish-inxhinierit shqiptar Rrëfimi i Agim Ajdinaj, i cili vrau dhe më pas e ndau në pjesë partneren e tij Khadija Bencheickh, nuk i mbyll hetimet p
Vietto hat-trick në debutim, Valencia kalon në çerek-finale të Copa del Rey (VIDEO) Skuadra e Valencias ka shënuar fitore të lehtë ndaj Las Palmasit duke fituar me shifrat 4-0, për të kaluar në çerekfinal
Atletico Madrid fiton ndaj Lleidas dhe kualifikohet në çerek-finale të Copa del Rey (VIDEO) Atletico Madrid ka mposhtur bindshëm skuadrën e Lleidas me shifrat 3-0, ndeshje e vlefshme për Copa del Rey. Gola i
Shqiptari pranon krimin makabër në Itali: Ia preva trupin në 10 copa Vrasja makabre e marokenës nga shqiptari Agim Ajdinaj ka marrë përmasa makabre pas dëshmisë së tij. Khadija Bencheic
Masakroi copa copa me sharrë bashkëjetuesen, flet shqiptari monstër Pasi vrau dhe masakroi me sharrë marokenen Khadija Bencheickh, 46-vjeç Agim Ajdinaj, 51 vjeçari shqiptar, ka mbetur në
Bëri copa copa me sharrë marokenen, dalin detaje tronditëse për shqiptarin Mediat italiane kanë zbardhur emrat e dy personave të arrestuar në Itali në lidhje me vrasjen e një shtetasje marokene.
Mënyrë e thjeshtë për ta krijuar një freskues natyral ajri Ritmi i shpejtë i jetës sonë do të thotë se shpeshherë e injorojmë aromën e keqe e cila mund të ketë ndikime në disponim
Masakruan copa-copa marokenen, ky është 27 vjeçari shqiptar Mediat italiane kanë zbardhur emrat e dy personave të arrestuar në Itali në lidhje me vrasjen e një shtetasje marokene.
Kush janë dy shqiptarët që vranë e masakruan në copa 46-vjeçaren Mediat italiane kanë zbardhur emrat e dy personave të arrestuar në Itali në lidhje me vrasjen e një shtetasje marokene.
E vranë dhe ia bënë trupin copa-copa, kapen dy shqiptarët mostra Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me vrasën dhe copëtimin e trupit të gruas maroken në Itali. Mediat italiane s