999 rezultate për

copa

Real Madrid uron Barcelonën për dy trofetë e fituar Real Madridi ka uruar Barcelonës për triumfin në La Liga dhe në Copa del Rey. Katër javë para përfundimit të kampiona
Makarona me perime Përbërësit 2 karrota 2 kungullesh 2 copa hudhër 1 tas miser 2 gota makarona vaj vegjetal 1 tas jog
Barcelona ngre në Madrid trofeun e Copa del Rey (VIDEO) Barcelona është skuadra kampione e Kupës së Mbretit për sezonin 2017/18. Skuadra e Ernesto Valverdes në finale e mpo
Barcelona shkatërron Sevillan dhe triumfon në Copa del Rey (VIDEO) Barcelona ka shkatërruar sonte Sevillan me shifrat 5-0 në "Wanda Metropolitano", për finalen e Copa del Rey. Katalana
Kjo është data kur legjenda e Barças do të lerë fushën e blertë Andres Iniesta pritet të konfirmojë fundin e karrierës së tij të lavdishme të Barcelonës pasi të jetë luajtur finalja e
Skandalizoi publikun me skena erotike, Rasheli sulmon gazetarët që e kritikuan (FOTO LAJM) Rashel Kolaneci është ish-velina e Shqipërisë e cila duket se me rikthimin e saj në emisionin e këtij të fundit duket se
Plas grushti në tren, burrat bëhen copash me njëri-tjetrin (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë ka ndohur në një tren mes dy udhëtarëve në Kinë. Një burrë, në xhaketë të zezë, mund të shihe
Pamje të rënda, makinat e garave bëhen copash në pistë (VIDEO) Ky është momenti dramatik kur një makinë shpërtheu në flak gjatë një gare me makina dhe u përplas me ndarësen në rrugë.
Barcelona i vetmi ekipi që deri më tani ka siguruar fitimin e disa mln euro Barcelona është favorite absolute për fitimin e dy trofeve La Ligë dhe Copa del Rey ku do të luajë finalen me Sevillan.
Dalin fotot, kjo është 23-vjeçarja që u bë copa në autostradë (FOTO LAJM) Ndërkohë që vazhdojnë hetimet në lidhje me aksidentin e mbrëmshëm në Maminas, misteret rreth ngjarjes sa vijnë e shtohen
Sot duhet të ishte në Itali, detaji tragjik për 23-vjeçaren që u bë copa në autostradë Janë zbardhur detaje tragjike nga aksidenti i mbrëmshëm në Maminas ku humbën jetën dy shtetas, taksisti dhe një vajzë 23
Prag tragjedie në Klos, 5 minatorë bëhen copash në minierë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Klos, Mat. Nga raportimet e para mësohet se 5 punëtorë janë plagosur në një nga minier
Zyrtare: Finalja e Copa del Rey do të luhet në Wanda Metropolitano Finalja e Copa del Rey do të zhvillohet në ‘Wanda Metropolitano’. Barcelona, Sevilla dhe Federata e Futbollit të Span
Përcakohet stadiumi se kur do të luhet finalja e Copa del Rey Në Spanjë janë përcaktuar skuadrat që do të përballen në finalen e Copa del Rey. Si çdo vit, problemi kryesor në futb
Madrilenët hedhin poshtë mundësinë e zhvillimit të Kupës së Mbretit në Bernabeo Si kryesia madrilene ashtu edhe Komisioni kundër dhunës në Spanjë janë të të njëjtit mendim se finalja e Copa Del Rey nd
Valverde krenar për arritjen në finale: Se kam shijuar më parë fitimin e këti trofeu Barcelona është zyrtarisht finalistja e dytë në Copa del Rey. Pas takimit ka folur edhe trajneri i ekipit fitues, Ern
Barcelona kualifikohet në finale të Copa del Rey (VIDEO) Barcelona kualifikohet në finale të Copa del Rey, që do të përballet me Sevillan. Barcelona mposhti Valencian edhe në
Supergol i çmendur realizohet në Copa Libertadores, një predhë nga goditja e lirë (VIDEO) Stadiumi i Independientes është tronditur nga goli i shënuar nga lojtari i Banfield. Një gol kaq i çmendur ofrohet ng
Sevilla finalistja e parë në Copa del Rey (VIDEO) Sevilla është skuadra e parë finaliste e Copa del Rey, pasi ka mposhtur 2-0 Leganes, për ta eliminuar me rezultat të për
Barcelona fiton ndeshjen e parë kundër Valencias (VIDEO) Barcelona ka mposhtur 1-0 skuadrën e Valencias, duke bërë një hap të madh drejt finales të Coppa del Rey. Blaugranasi