999 rezultate për

copa

Barcelona fiton lehtësisht ndaj Leonesas dhe kualifikohet më tej në Copa del Rey Barcelona ka mposhtur sot ekipin e Leonesas për të kaluar në raundin tjetër të Kupës së Mbretit. Fitorja e Barcelonës
Aksident i frikshëm në autostradën Tiranë-Durrës, makinat bëhen copash (VIDEO) Një aksident ka ndodhur paraditen e së mërkurës në autostradën Tiranë-Durrës. Siç shihet nga pamjet në aksident janë
E tmerrshme, abazhuri gjigant bie dhe thyhet copash në mes të dhomës (VIDEO) Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur gjatë një ekspozite skulpturash në Itali. Papritur një abazhur i madh, i instalu
Bota mbam frymën, sot dueli i shekullit Boca-River Plate Ishte parashikuar që mbrëmjen e kaluar të zhvillohej takimi i parë I finales së Copa Libertadores mes Boca Juniors dhe R
Si është e mundur? Copa perfekte e ajsbergut frikëson NASA-n Një copë ajsbergu perfekte ka lënë pa fjalë gjithë studiuesit e NASA. Ajsbergu i çuditshëm ka një formë drejtkëndësh
Burri i shpëton vdekjes për një fije, copa gjigante e akullit i shkatërron shtëpinë (FOTO LAJM) Një burrë i ka shpëtuar vetëm për rastësi vdekjes. Kjo pasi një copë gjigande akulli i theu catinë e shtëpisë një bur
Aksident i frikshëm në Berat, tre makina bëhen copash Tre automjete janë përfshirë në një aksident rrugor gjatë natën në Berat. Rreth orës 04:30, tek vendi i quajtur Kthes
Heroi Lenglet, Barcelona kualifikohet në raundin tjetër të Copa del Rey (VIDEO) Barcelona ka marrë një fitore të rëndësishme ndaj Leonesa me rezultatin minimal 0-1 n "Reino de León", ndeshje e vlefshm
Solari debuton me fitore, Reali kalon në raundin tjetër të Copa del Rey Real Madrid ka marrë një fitore të lehtë kundër Milellas me rezultatin 0-4 në "Municipal Álvarez Claro", e vlefshme për
Dy Benzat bëhen copash në Elbasan, policia nuk duket (VIDEO) Një aksident raportohet të ketë ndodhur në aksin rrugor Elbasan-ish-Kombinati Metalurgjik. Në redaksinë e Albeu.com,
E torturuan dhe e bënë copa copa, çfarë fshihet pas vrasjes së gazetarit saudit Kush ishte vërtet gazetari saudit i vrarë në Turqi. Çfarë do të ndryshojë në ekuilibrat ndërkombëtarë dhe çfarë do të që
500 euro copa, si u kap 32-vjeçari në Prrenjas Policia ka goditur një grup kriminal në fushën e Trafikimit të armëve të zjarrit dhe municioneve luftarake. Mësohet
Një goditje e lehtë dhe Ferrari i famshëm bëhet copa-copa (VIDEO) Një Ferrari u shkatërrua thuajse totalisht vetëm disa minuta pas marrjes nga një shitës me qira. Videoja e aksidentit
Nëna e Nikollaq Neranxi kërcënon policin: Do t'ja pres kokën me sëpatë! (VIDEO) Eftixia Neranxi, e ëma e biznesmenit Nikollaq Neranxi e revoltuar ka denoncuar se po i grabiten pronat nga qeveria.
Një filxhan në ditë nga kjo pije dhe do t'a zhdukni yndyrën në bark Ka shumë dieta që premtojnë rezultate por ju zhgënjejë në fund. Për fat tuajin, kemi një recetë magjike e cila do t’
Plas live, analisti kërcënon deputetin e PD-së: Të bëj copa! Debati në emisionin e mbrëmshëm të Artur Zhejit u shoqërua me kërcënime mes analistit Ilir Demalia dhe deputetit Demokra
Ramos me deklaratë thumbuese për Barcelonën Mbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos nuk ka të ndalur me deklaratat thumbuese për klubin e Barcelonës. Ai fillimi
Banka Popullore nxjerr raportin, 231.660 denar rezultojnë të falsifikuar 83 bankënota rezultojnë të janë origjinale dhe 402 bankënota të falsifikuara në ekspertizën e Bankës Popullore të kryer
Real Madrid uron Barcelonën për dy trofetë e fituar Real Madridi ka uruar Barcelonës për triumfin në La Liga dhe në Copa del Rey. Katër javë para përfundimit të kampiona
Makarona me perime Përbërësit 2 karrota 2 kungullesh 2 copa hudhër 1 tas miser 2 gota makarona vaj vegjetal 1 tas jog