999 rezultate për

copa

Argjentina fiton pa Messin i mjafton një gol i yllit të Atleticos (VIDEO) Me shumë vështirësi, Argjentina ka fituar miqësoren e dytë të marsit ndaj Marokut me rezultatin 1-0. Megjithëse miqt
Makina bëhet copash në kanal, humb jetën 17 vjeçarja në Sarandë Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Borsh, Sarandë pasi një makina ka humbur kontrollin dhe ka rënë në k
Copa perfekte e këtij ajsbergu tremb gjithë shkencëtarët Një copë ajsbergu perfekte ka lënë pa fjalë gjithë studiuesit e NASA. Ajsbergu i çuditshëm ka një formë drejtkëndësh
Dy makina bëhen copash në mes të Tiranës (FOTO LAJM) Një aksident i fortë ka ndodhur sot në Tiranë, ku raportohet se dy makina janë dërrmuar si pasojë e përplasjes me njëra
Barcelona trondit Bernabeun, shënon 3 gola dhe kualifikohet në finale (VIDEO) Reali nuk arrin as edhe këtë vitë të thyej Barcelonën në Copa Del Ray, shkruan Albeu.com Blaugranat janë për të 6 her
Dy makina bëhen copash në Fier, ka të plagosur Një aksident i frikshëm ka ndodhur pak minuta më parë në në aksin rrugor Fier-Vlorë. Bëhet e ditur se si pasojë e aks
Aksident i rëndë në Shkodër, makinat bëhen copash Një aksident ka ndodhur para pak minutash në aksin Shkodër-Bushat, ku dy mjete janë përplasur në fshatin Beltoje. B
Benzi i shqiptarëve bëhet copash në Itali, plagosen rëndë 7 persona Një aksident i rëndë mesohet se ka ndodhur mbrëmjen e djehsme në Migliarino në komunën e Vecchianos në Itali. Mediat
Hidhet shorti i "Copa America 2019" (FOTO LAJM) "Copa America 2019" ka përcaktuar shortin ku përfshihen 10 klube nga Amerika qëndrore dhe 2 ekipe të ftuara. Kili, kampi
Barcelona mund të eliminohet nga Copa del Rey për këtë arsye Sipas El Mundos, Barcelona mund të skualifikohet nga Kupa e Mbretit pasi futi në lojë një lojtar të suspenduar. Mbroj
Makinat bëhen copash nga prania e akullit në aksin Levan-Tepelenë Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Fierit Dy automjete janë përplasur në vendin e quajtur ‘Kt
Shpërthejnë përsëri akuzat ndaj Ronaldos: Është një psikopat, donte të më priste copa-copa Për Cristiano Ronaldon, pas një periudhe qetësie, gjetjes së vazhdimësi së të shënuarit dhe mbylljes së fazës së parë të
Dy makinat e shqiptarëve bëhen copash në Itali, një familje në luftë për jetën Një aksident i rëndë raportohet se ka ndodhur ditën e sotme në Itali. Në këtë aksident janë përfshirë dy makinë të c
River Plate feston me tifozët, trofeun e Copa Libertadores (FOTO LAJM) Fitorja në finale e Copa Libertadores ndaj rivalëve të përjetshëm të Boca Juniors është një arritje që nuk do të harrohe
Presidenti i Federatës argjentinase takon Messin për ta bindur që të kthehet në Kombëtare Presidenti i Federatës së Futbollit të Argjentinës (AFA), Claudio Chiqui Tapia, e ka shfrytëzuar qëndrimin në Madrid për
River Plate ngre në "Santiago Bernabeu" trofeun e Copa Libertadores (VIDEO) River Plate ka mposhtur me përmbysje skuadrën e Boca Juniors me rezultatin 3-1 në "Santiago Bernabeu". Skuadra e Riv
Shikoni sa herë e ka fituar River Plate trofeun e Copa Libertadores River Plate ka mposhtur me përmbysje skuadrën e Boca Juniors me rezultatin 3-1 në "Santiago Bernabeu". Por River Pla
River Plate mposht me përmbysje Bocan dhe fiton trofeun e Copa Libertadores (VIDEO) River Plate ka mposhtur me përmbysje skuadrën e Boca Juniors me rezultatin 3-1 në "Santiago Bernabeu". Të parët që s
Detajet e avionit privat që Leo Messi ka blerë (FOTO LAJM) Leo Messi sapo ka bërë një nga blerjet e tij më të fundit dhe më luksoze: një aeroplan që kushton 15 milionë dollarë. Mj
Real Madrid shkatërron Melillan dhe kalon në çerekfinale të Copa del Rey (VIDEO) Real Madrid ka deklasuar sonte në "Santiago Bernabeu" skuadrën modeste të Melillas. Në pjesën e parë të kësaj ndeshje