999 rezultate për

copa

Kamioni bën copash makinën në aksin Memaliaj-Tepelenë Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth orës 11:10 në aksin Memaliaj-Tepelenë, ku një kamion tip “Skania” ka përplasur një
Turpërohet Reali, eliminohet nga ekipi amator (VIDEO) Alcoyano klub i ligës së tretë spanjolle ka arritur që të eliminojë Real Madridin pas fitores 2-1 në shtesa. Juanan C
E dërgoi për ta larë, portieri italian e gjen Ferrarin copa-copa (FOTO LAJM) Portieri i Genoas, Frederico Marcheti e dërgoi veturën e tij për ta larë në një autolarje në Gjenova. Punonjësi i aut
E pazakontë: Shkon në stërvitje me fanellën e rivalëve të përjetshëm, rojet e sigurisë i mbyllin derën me forcë Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Belgjikë. Lojtari i klubit të Antwerp ka zgjuar zemërimin e drejtuesëve të sku
Boca Juniors në çerekfinale të Copa Libertadores Boca Juniorsi siguroi me vuajtje kualifikimin në çerekfinalet e Copa Libertadores. Në Bombonera, Boca u mposht në sfi
Kush është vlonjati që bën "copa copa" pasaportën për të mos votuar PS-në (VIDEO) Ndërkohë që fushata ka filluar dhe partitë politike kanë nisur punën për të fituar zgjedhjet, pakënaqësia tek qytetarët
Copa e pulës lëshohet në hapësirë ​​për të festuar 50 vjetorin e Islandës Një copë pule është dërguar në hapësirë ​​nga gjiganti i supermarketeve për të festuar 50 vjetorin. Fotog
Të ftuarit i "ikën truri" në emision me kolegen: Ta mora telefonin ta bëra copash (VIDEO) Moderatori Ermal Peçi ishte i ftuar së fundmi në emisionin "Glamour zone", në drejtimin e Ester Bylykut. Gjatë emisi
Messi: Mezi e prisja Copa American Leo Messi foli për mënyrën se si po jeton këto ditë me seancat stërvitore para rifillimit të La Ligas dhe si ka ndikuar
Po bën xhiron e rrjetit, tentojnë të fusin xhamin në ashensor dhe u ndodh e papritura (VIDEO) Momenti kur dy burra futen me një copë xhami të madhe në ashensor, po bën xhiron e rrjetit. Ata futën xhamin brenda në a
MARCA: Finalja e Copa del Rey është vonuar, por kur duhet të luhet ajo? Atl Bilbao dhe Real Sociedad duhej të luanin në finalen e Copa del Rey më 18 prill, por për shkak të shpërthimit të koro
Detaje nga arrestimi i Orges Bilbilit: U bë agresiv, arriti t'a bënte copash telefonin Orges Bilbili, 30-vjeçarin nga Lushnja i dyshuar për disa krime i cili u arrestua disa ditë më parë pas një përplasje me
Pas Champions dhe Europa League shtyhet edhe Copa Libertadores Pas ndalesës së Champions League dhe Europa League-s, tani vjen vendimi zyrtar edhe për Copa Libertadores dhe Copa Sudam
Shtyhet edhe Copa America, ja kur do luhet Koronavirusi ndryshon kalendarin evuopian, por edhe atë të Amerikës së Jugut. Disa minuta pas njoftimit të UEFA-s pë
Grushta, shkelma dhe 8 kartona të kuq: Çfarë ndodhi në "Copa Libertadores" (VIDEO) Një incident tepër i shëmtuar u regjistrua në derbin e Porto Alegres mes Gremios dhe Internacional, e cila përfundoi në
E dini çfarë mund të ndodhte nëse shpërthen hëna? Zbulojeni Nëse hëna do të shpërbëhej në atome, rezultati do të qe jashtëzakonisht i ndryshëm me rastin kur do të ndahej në copa të
Çfarë do të ndodhë nëse shpërthen hëna? Nëse hëna do të shpërbëhej në atome, rezultati do të qe jashtëzakonisht i ndryshëm me rastin kur do të ndahej në copa të
Zbulohet stadiumi ku do të luhet finalja e "Copa del Rey" Estadio de la Cartuja, në Seville , do të presë finalen e Copa del Rey. Finalja do të luhet me datë 18 prill. Ky stad
Kërcënohet me jetë Izet Haxhia: Do të të bëj copa, mish të pjekur! (FOTO LAJM) Izet Haxhia është kërcënuar me jetë nga një i dënuar për vrasje në burgun e sigurisë së lartë në Drenovë (Korçë) ka kërc
SHORTI/ Këto janë përballjet e 1/16 të Copa del Rey Sot u hodh shorti për fazën e 1/16 të finales së Kupës së Mbretit Ekipi që eliminoi Atletico Madridin do të ketë punë