999 rezultate për

conor

Babai i Khabib i kërkon falje McGregorit (FOTO LAJM) Babai i Khabib Nurmagomedov i ka dërguar një mesazh në Instagram Conor McGregorit. Abdulmanap Nurmagomedov ka thënë s
Ky është veprimi i McGregor që pritet ta pësojë keq (VIDEO) Sherri i madh që plasi pas ndeshjes mes Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregor është tema e ditës në mediat botërore.
Kush është babai i Khabib dhe fjalët e McGregor që "tërbuan" rusin Përleshje aq e madhe sa ajo e ndodhur në Las Vegas pas duelit McGregor-Khabib nuk ishte regjistruar më parë. një nga shk
McGregor i hap “luftë” rusit Khabib Në datën 6 tetor në Las Vegasa do të luhet sfida më e madhe e vitit në UFC, aty ku Conor McGregor do të përballet me Kha
Kampioni Conor McGregor rrezikon deri në 7 vite burg (VIDEO) Conor McGregor rrezikon deri në shtatë vite burg pas sulmit që i bërë disa ditë më parë skuadrës kundërshtare në një par
Dalin pamjet, momenti kur McGregori u çmend dhe gjuajti me shkallë autobusin e rivalëve (VIDEO) Conor McGregorit nuk i mjafton fakti që është kampion për t'u sjellë si i tillë. Ai kaloi natën në stacionin e Policisë
Sërish luftë mes McGregorit dhe Mayweather Ndeshja e boksit mes Conor McGregor dhe Floyd Mayweather ndoshta nuk ishte nga ato me cilësinë më të lartë të luftës në
Ky është vit i ri, në lotarinë e parë futbollisti i Championship fiton 1 mln stërlina Babagjyshi i Vitit të Ri i ka bërë një dhuratë vërtet të çmuar fubollistit të Prestonit, në Championship, Kevin O’Connor
Conor McGregor fotografohet me bukuroshen shqiptare, por fansat e akuzojnë për prishje martese (FOTO LAJM) Rita Ora dhe Conor McGregor kanë qenë të dy të pranishëm në një mbrëmje ku shpërndaheshin çmimet e modës në Britani natë
Kjo është e dashura e Conor McGregor (FOTO LAJM) Boksieri i njohur Conor McGregor ka vite që është në lidhje me Dee Devlin, por ajo nuk është gruaja e tij, ata as nuk ja
Zbuloni nga sa kanë fituar mbrëmë Floyd Mayweather dhe Conor McGregor Floyd Mayweather mundi Connor McGragor në finalen për më tëmirin e botës në orët e para të ditës së sotne. Por pavarë
Floyd Mayweather i jep fund karrierës së tij me titullin e kampionit në brez Floyd Mayweather mundi Conor McGregor në raundin e 10-të dhe arriti fitoren e 50-të në karrierën e tij si profesionist.
Miley Cyrus në qëndër të kritikave, e cilësojnë striptiste Pavarësisht ofezave të bëra publike edhe një vit më parë, Sinead O’Conor ka sulmuar Miley Cyrus. Ajo ka parashtruar pyet