999 rezultate për

cityn

Rooney feston pas humbjes me Cityn Vetëm një futbollist i Manchester United ishte në humor për të festuar pas goditjes shkatërrimtare të marrë nga kampionë
Dua të bëhem Maradona i Cityt Sulmuesi i Manchester Cityt, Sergio Aguero ka thënë se dëshiron të jetë ashtu siç ishte Maradona te Napoli. Ai tashmë ka
Për Cityn refuzoi oferta të tjera Samir Nasri ka folur për vendimin e tij për t'u transferuar në Manchester City. Mesfushori francez e pranon se kishte of
Tevez rikthehet në stërvitje me Cityn Sulmuesi argjentinas Carlos Tevez pas mungesës ndaj United u kthye në qendrën stërvitore të Manchester Cityt ditën e sot
United mposht Cityn në FA Community Shield (VIDEO) Manchester United ka mundur skuadrën rivale të qytetit Manchester Cityn me rezultatin 3-2 duke i rrëmbyer FA Community S
Sneijder nuk ka asnjë akord me Cityn Sky Sports News ka mohuar njoftimet se Manchester City ka arritur marrëveshje për transferimin e mesfushorit të Interit
Wenger sulmon Manchester Cityn Trajneri i Arsenalit Arsene Wenger nuk e fsheh hidhërimin që ka ndaj Manchester Cityt të sheikut Mansour, i cili po insi
City-Juventus, negociata për Dzekon Juventusi është në bisedime me Mnachester Cityn për sulmuesin nga Bosnja, Edin Dzeko. Ish-ylli i Wolfsburgut, ka dështua
Interi mohon gjithçka rreth interesimit për Tevez Agjenti i Interit ka thënë se Interi kurrë nuk ka bërë ndonjë përpjekje apo ka pasur ndonjë kontakt me Manchester Cityn
Chelsea mposht Cityn (VIDEO) Blutë e Chelsea kanë mposhtur në derbin e të dielës të zhvilluar në Stamford Bridge skuadrën e Manchester Cityt me rezul
Toure: City mund të bëhet më i fortë se Barcelona Yaya Toure është i sigurt se Manchester City mund të bëhet më i fortë se Barcelona, falë investimeve të bëra viteve të f
Liverpool mposht Stoke Cityn (VIDEO) Debutim i shkëlqyeshëm dhe një gol i shënuar për Luis Suarez, transfertën e re të Liverpool. Liverpool u takua sonte në
Balotelli, tre golëshi i parë me Cityn (VIDEO) Ndeshje e lehtë për Manchester Cityn i cili ka fituar me rezultatin 4-0 kundër Aston Villës. Njeriu kopertinë në ndeshje
Delneri: Me Cityn një stërvitje Manchester City do të jetë një lloj çmimi për djemtë e rinj të Juventusit, duke parë që aventura në Europa Leagu ka mbar
150 milione euro transferime per Cityn Roberto Mancini ka fituar mandat për ndryshime në Manchester City dhe buxhet transferi prej rreth 150 milion&e
United mposhte Cityn (VIDEO) Mesfushori anglez Paul Scholes ka realizuar gol në minutën e tretë të lojës shtesë, pë
Mancini: Do te fitoj trofe me Cityn Roberto Mancini ka bërë të ditur se një ditë do t’i pëlqente të drejtojë p
Arsenali shkaterron Stoke Cityn, 4:1 (VIDEO) Topçinjtë e Arsenalin kanë shkatërruar ekipin e Stoke Cityt duke e mposhtur me rezultat 4-1 në
Manchester United mposht Hull Cityn (VIDEO) Kampioni i konfirmuar i Ligës Premier, Manchester United, ka shënuar fitore edhe në ndeshjen e fundit t&e
Tottenham mposht Manchester Cityn. Tottenham e ka mposhtur skuadrën e pasur te Manchester Cityt me rezultat 2-1 në një takim ku janë tr