999 rezultate për

cityn

Liverpool shkatërron Cityn (VIDEO) Liverpool ka dhuruar një ndeshje spektakolare përballë Manchester City dhe një rezultat surprizë, që rrallëkush e ka pri
Bersant Celina shënon supergol për Cityn (VIDEO) Bersant Celina po vazhdon të shkëlqej për të rinjtë e Manchester Cityt. Sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës, Bersant
United kërcënon Cityn (VIDEO) Manchester United ka arritur të fitojë përballë Southempton me rezultatin 3-2 në fushë kundërshtare, duke qenë kështu ve
West Ham trondit Cityn (VIDEO) Manchester City është mposhtur me rezultatin 1-2 në fushën e vet përballë West Ham-it. Gjithçka në Etidah Stadium ka
Arsenal mposht Manchester Cityn (VIDEO) Manchester City është mposhtur 0-2 në fushën e tij nga Arsenal. Goli i parë për Arsenal është shënuar nga Santi Cazor
QPR ndal Cityn (VIDEO) Manchester City ka barazuar me rezultatin 2-2 në udhëtim me QPR në ndeshjen e e javës së 11. Vendasit kaluan të parët
CSKA shokon Cityn, Bayerni mposht Romën (VIDEO) Bayern Munichu ka shënuar fitore me rezultat 2-0 ndaj Roës për të siguruar kualifikimin në fazën tjetër të Ligës së Kamp
Roma ndal Cityn (VIDEO) Roma ka arritur ta ndalë me barazim (1-1) Manchester Citytn në Etihad Stadium, në ndeshjen e dytë të fazës grupore të Li
Toure pret ta fitojë titullin me Cityn Mesfushori i Manchester Cityt, Yaya Toure, pret që skuadra e tij ta fitojë titullin e Ligës Premier. City është në rr
Rodgers: Mund ta përmbysim diferencën e golave me Cityn Menaxheri i Liverpoolit, Brendan Rodgers, mbetet i bindur se skuadra e tij mund ta fitojë titullin e Premier Leagues, pa
Eliminohet City, buzëqesh Arsenali (VIDEO) Wigan Athletic e ka bërë përsëri – e ka mposhtur Manchester Cityn në Kupën FA (2-1) dhe ka siguruar gjysmëfinalen e kësa
Chelsea mposht Cityn në Etihad (VIDEO) Ka mjaftuar një gol që Chelsea ta fitonte kryendeshjen e javës së 24 në Ligën Premier duke mposhtur Manchester Cityn për
Chelsea, në 1/2 e FA CUP me Cityn (VIDEO) Chelseat i ka mjaftuar një gol për t’u kualifikuar në raundin e pestë të Kupës FA. Blutë kanë regjistruar fitore prej
"Tërmet" golash, Liverpool mposht Stoke Cityn (VIDEO) Liverpuli ka arritur të fitojë me Stoke Cityn me rezultatin 3-5, në ndeshjen e javës së 21 në Premier League dhe ndodhet
Barazon City me skuadrën e kategorisë 2 (VIDEO) Manchester City ka arritur të nxjerrë së paku një barazim me Blackburnni në kuadër të FA Cup. City e dominoi sfidën,
Bayern gjunjëzon Cityn në Etihad Stadium (VIDEO) Bayern Munich ka mposhtur Manchester Cityn para tifozëve të vet në Etihad Stadium në takimin e xhiros së dytë në Grupin
Cardiff City befason Manchester Cityn (VIDEO) Skuadra uellsiane e sapo mbërritur në Premier League, Cardiff Cityt, befasoi sonte gjigantin Manchester City duke e mpos
Arsenal mposht Swansea Cityn (VIDEO) Fitore me rezultat 2-0 e Arsenalit në takimin e zhvilluar të shtunën pasdite kundër Swansea Cityt në Liberty Stadium.
Bytyqi nënshkruan me Manchester Cityn Talenti shqiptar i futbollit, Sinan Bytyqi, të hënën (sot) pritet të nënshkruajë kontratë me gjigantin e futbollit angle
Grupi A, Napoli mposhtë Cityn, Bayerni Villarealin (VIDEO) Fitore e madhe e Napolit kundër Manchester Cityt me rezultat 2-1, duke vështirësuar ëndrrën e Cityt për të vazhduar për