999 rezultate për

cityn

City ofron super talentin dhe para për Sanchezin Manchester City vazhdon të jetë tepër i interesuar për Alexi Sanchez. Siç raportohet nga Mirror Football, Manchester
City dhe Everton ndahen në paqe (VIDEO) Manchester City dhe Everton kanë barazuar 1:1 në xhiron e dytë të Premierligës Everton shënoi e para në pjesën e parë
Guardiola në konferencë: Realin mundëm, por si Reali të bëhemi Fitorja nfaj kampionëve të Ligës së Kampionëve 4-1 ishte një moment i madh për Manchester Cityn e Pep Guardiolës përpara
Zyrtare/ Real Madrid zyrtarizon shitjen tjetër Real Madrid ka konfirmuar marrëveshjen me Manchester Cityn për shitjen e Danilos. Braziliani do të lidhë një kontratë
Murinho me Lukakun mposht Cityn e Guardiolës në Amerikë Ana e Mourinhos doli fitues në derbin e parë të Manchesterit që u mbajt jashtë Mbretërisë së Bashkuar. Mourinho mundi
Zyrtare/ Real Madrid arrin marrveshjen dhe për shitjen e një lojtari tjetër Marreveshja ndërmjet Real Madridit dhe Manchester City pWr Danilon është arritur. Lojtari brazilian sot do të zyrtari
Zbuloni çfarë e bindi Dani Alvesin të zgjedhë PSG dhe jo Cityn Dani Alves ishte pothuajse i Manchester Cityt derisa në dritare u shfaq PSG. Tani braziliani nga dita në ditë edhe më sh
Bernardo Silva tremb Manchester Cityn, flet pas dëmtimit Mesfushori i ri Bernardo Silva ka siguruar tifozët se ai është i aftë dhe i shëndetshëm pasi u lëndua në Kupën e Konfede
Yaya Toure zgjat qëndrimit dhe për një sezon me City-n Yaya Toure ka rënë dakord për një marrëveshje të re njëvjeçare për të qëndruar në Manchester City. Yaya Toure është i
Arsenali mposht Stoke Cityn (VIDEO) Me një paraqitje spektakulare, Arsenal ka shënuar fitore 1:4 në udhëtim te Stoke City. Skuadra e Wenger, ka dominuar
Mposhti Cityn dhe Guardiolan, ja çfarë thotë Xhaka Granit Xhaka i është gëzuar fitores së Arsenalit ndaj Manchester Cityt. Arsenali siguroi finalen e FA Cup, duke mposh
Arsenali eliminon Manchester Cityn dhe shkon në finale të FA Cup (VIDEO) Arsenali është kualifikuar në finale të FA Cup, pasi eliminoi Manchester Cityn në gjysmëfinale. 90 minutat e kohës së
Wenger flet pas derbit me Cityn: Ishin fantastik Arsenal dhe Manchester City kanë ndarë pikët duke luajtur 2:2 në ‘Emirates Stadium’. “Ne duam të luajmë edhe më mirë
Ja çfarë thotë Conte pas humbjes befasuese të Chelseas Chelsea u mposht 1:2 nga Palace në ‘Stamford Bridge’, për të bërë befasinë e kësaj jave në Premierligë. “E merituam b
Monaco mund Cityn, kualifikohet në çerekfinale (Video) Skuadra e Monacos ka shënuar fitore 3:1 ndaj Manchester Cityt, për të siguruar kualifikimin në çerekfinale të Ligës së K
City e Monaco dhuruan spektakël në Etihad (VIDEO) Manchester City dhe Monaco kanë dhuruar spektakël në Etihad Stadium, ku u shënuan tetë gola. Dyja skuadrat treguan cilës
Unitedi mposht Leicester Cityn (VIDEO) Skuadra e Manchester Unitedit u është kthyer fitoreve në Premierligë pas tre barazimeve radhazi, pasi në udhëtim ka mpos
United mposht Hull Cityn (VIDEO) Manchester United ka bërë një hap të rëndësishëm drejt finales së EFL Cup, pasi ka mposhtur Hull Cityn me rezultat 2:0.
ZYRTARE/ Shpëtimtari i Guardiolas tashmë pjesë e Mançesterit Gabriel Jesus tashmë ka mbërritur në Angli, për të filluar aventurën te skuadra e tij e re, Manchester City. Brazilia
Zyrtare/ FA dënon Chelsean dhe Manchester Cityn Federata e Futbollit të Anglisë ka dënuar Chelsean dhe Manchester Cityn pas përplasjes së lojtarëve të tyre në fund të n