999 rezultate për

cityn

Diego Godin zbulon bisedimet që ka pasur me Manchester Cityn Mbrojtësi i Atletico Madridit, Diego Godin ka hapur thashethemet që e lidhin atë me një lëvizje drejt liderve të Premier
Pep Guardiola afër rinovimit me Manchester Cityn Pep Guardiola është gati të rinovoj kontratën e tij me klubin anglez, Manchester City. Trajneri spanjolli po mbledh
Manchester City shkatërron në finale Arsenalin dhe fiton titullin e parë me Guardiolan (VIDEO) Manchester City është skuadra fituese e titullit Carabao Cup për sezonin 2017/18, duke mposhtur Arsenalin me shifrat 3-0
Xhaka optimist për finalen me Cityn: Do ta sjellim trofeun në shtëpi Arsenali dhe Manchester City do të diskutojnë me nëjri-tjetrin finalen e Carabao Cup. Mesfushori me prejardhje shqipt
FA dënon Wiganin dhe Manchester Cityn Manchester City dhe Wigan janë akuzuar për dështimin e kontrollit të lojtarëve të tyre nga FA pas ndeshjes së mbrëmshme.
Wigan bën çmendurinë, eliminon Manchester Cityn nga FA Cup (VIDEO) Wigan ka bërë mrekullinë duke eliminuar skuadrën e Manchester Cityt nga FA Cup. Manchester City është eliminuar nga
Wigan shokon Manchester Cityn (VIDEO) Wigan ka shënuar golin e avantazhit ndaj Manchester Cityt në "DW Stadium". Goli ka arghur nga sulmuesi, Will Grigg,
Guardiola nuk e shikon si të mjaftueshëm Cityn për të fituar Championsin Guardiola ka thënë se City nuk ka eksperiencë për të konkurruar me skuadrat më të mira në Evropë, por beson se skuadra e
Manchester City shpartallon Leicesterin në Etihad Stadium (VIDEO) Manchester City shkatërroi sot Leicester Cityn me shifrat 5-1 në "Etihad Stadium", ndeshje e vlefshme për javën e 27-të
Flet Mahrez: Do të jap gjithçka për Leicester Cityn Anësori i Leicester Cityt, Riyad Mahrez, është rikthyer në stërvitje për herë të parë që kur dështoi transferimi te Manc
Jesus mohon spekullimet se ka rinovuar kontratën me Cityn Gabriel Jesus nuk është pranë rinovimit të kontratës me Manchester City. Këtë gjë e bëri të ditur vetë lojtari, i ci
Zyrtare: Kevin de Bryne rinovon kontratën me Cityn Manchester City dhe Kevin de Bruyne kanë arritur marrëveshje për vazhdimin e kontratës deri në vitin 2023. Skuadra an
Adebayor sulmon Wengerin: Je i pacipi më i madh Emanuel Adebayor ka folur rreth të kaluarës në skuadrat e Ligës Premier, ku ka sulmuar ashpër trajnerin e Arsenalit, Ars
Roma mposht Cityn dhe bën blerjen e parë Roma ka arritur marrëveshje me Dinamon e Zagrebit që Coric t’i bashkohet Romës për një shumë prej 12 milionë eurove.
Zyrtare: Fernandinho vazhdon kontratën me Manchester Cityn Fernandinho ka nënshkruar kontratë të re me Manchester Cityn, e cila do ta mbajë atë në klub deri në vitin 2020. Bise
Zyrtare: Nicolas Otamendi nënshkruan kontratë të re me Manchester Cityn Nicolas Otamendi ka zgjatur kontratën me klubin anglez,Manchester Cityn deri në vitin 2022. Mbrojtësi argjentinas ësh
Manchester United triumfon ndaj Stoke Cityt, dhe ngushton diferencën me Cityn (VIDEO) Manchester United ka marrë një fitore të pastër sonte ndaj Stoke Cityt me shifrat 3-0, ndeshje kjo e vlefshme për javën
Ka luajtur me Chelsean dhe Cityn, por De Bruyne fëmijë ishte tifoz me rivalin e tyre (VIDEO) Kevin De Bruyne në një intervistë të tijën kur luante në akademinë e Gentit në Belgjikë ka treguar për ëndrrat e tij.
David Silva me komunikatë zyrtare se pse mungoi në ndeshjet e fundit për Manchester Cityn (FOTO LAJM) David Silva ka thënë se shkak i mungesës së tij në disa ndeshjet e fundit të Manchester Cityt është lindja e parakohshme
Liverpool përmbys Leicester Cityn, shkëlqen Salah (VIDEO) Liverpooli ka përmbysur rezultatin ndaj Leicester Cityt falë një performace mbresëlënës të sulmuesit egjiptian Mohamed S