999 rezultate për

cityn

Çmendet Manchester City, ofron 200 milionë paund për sulmuesin anglez Manchester City ka identifikuar zëvendësuesin e sulmuesit, Sergio Aguero. Sulmuesi i cili erdhi nga Atlitico në viti
Zyrtare: Jamie Vardy rinovon kontratën me Leicester Cityn Sulmuesi anglez, Jamie Vardy duket se po i tregohet besnik skuadrës së tij, Leicester City edhe pse ka pasur oferta të s
Sergio Aguero shkruan historinë me Manchester Cityn Sulmuesi argjentinas, Sergio Aguero shkruan historinë me klubin anglez, Manchester City. Aguero me dy golat e tij so
Zyrtare: Pep Guardiola nënshkruan kontratë të re me Manchester Cityn Pep Guardiola ka nënshkruar kontratë të re me Manchester City deri në vitin 2021. Spanjolli nënshkroi sot kontratë të
Iniesta pranon se ka pasur kontakte me Manchester Cityn Andres Iniesta ka konfirmuar se ka pasur kontakte nga Manchester City pas konfirmimit të largimit të tij nga Barcelona.
Dhe Liverpool i bashkohet gar me Chelsean dhe Cityn për Wilfried Zaha Sipas mediumit anglez The Sun, Liverpuli është bashkuar me Chelsean dhe Manchester Cityn duke synuar transferimin e sulm
Hap fals për Stoke Cityn e Shaqirit, barazon me West Hamin (VIDEO) West Ham dhe Stoke City kanë barazuar 1-1 në "Olympic Stadium", ndeshje e vlefshme për javën e 33 të Premier Leagues ang
Liverpool fiton përsëri dhe eliminon Cityn e Guardiolas (VIDEO) Liverpool ka bërë një arritje të madhe në këto 10 vitet madhe në UEFA Champions League. Skuadr e Guardiolës ka mposh
Liverpool përmbys Manchester Cityn (VIDEO) Liverpooli ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Manchester Cityt në "Etihad Stadium". Autroi i golit është braziliani,
Lajme të mira për Liverpoolin para ndeshjes me Cityn Një lajm i madh pritet që të vije për Liverpoolin para ndeshjes së nesërme në "Etihad Stadium" në UEFA Champions League.
Guardiola shumë pranë rinovimit me Cityn për t'u kthyer në "faraon" Sipas The Mirror, Pep Guardiolado të nënshkruajë një marrëveshje të re me Manchester Cityn, duke u bërë trajneri më i pa
Mourinho optimist se ekipi i tij është i aftë ta ndalë Cityn Jose Mourinho nuk i intereson shtyrja e festës së titullit për të shtunën e ardhshme për Cityn. Portugezi beson se ekipi
Totalisht një dështim i madh për Manchester Cityn sonte ndaj Liverpoolit Manchester City sonte ishte një skuadër e trasnformuar, duke pësuar një humbje të thellë ndaj Liverpoolit të Jurgen Klop
Liverpooli turpëron Manchester Cityn në takimin e parë në Champions League (VIDEO) Liverpooli ka shkatërruar sonte Manchester Cityn e Pep Guardiolas me shifrat e përgjithshme 3-0 në "Anfield Road", ndesh
Arsenali mposht Stoke Cityn, Mustafi dhe Xhaka fitojnë përballjen ndaj Shaqirit (VIDEO) Arsenali ka mposhtur pastër Stoken e Xherdat Shaqirit me shifrat 3-0 në "Emirates Stadium". Për Top-çinjtë shkëlqeu s
Jesus refuzon rinovimin me Cityn Sipas raportimeve të fundit nga Anglia, Gabriel Jesus e ka refuzuar ofertën e Manchester Cityt për një kontratë të re.
Gundogan shpreson që të fitojë Championsin me Manchester Cityn Mesfushori i Manchester Cityt, Ilkay Gundogan, ka folur për ndeshjen ndaj Liverpoolit në çerekfinale dhe ka thënë se obj
Conte komplimenton Cityn me mesazh të fotë për Abramovic Antonio Conte në konferencën për shtyp para përplasjes me City-n në “Etihad”, mendohet se nuk do ta ketë kënaqur Roman A
Super gol, Silva kalon Cityn në avantazh ndaj Arsenalit (VIDEO) Manchester City ka kaluar në avantazh ndaj Arsenalit në "Emirates Stadium". Goli është shënuar nga anësori portugez,
Guardiola tregon kompeticionin që dëshiron më shumë ta fitojë me Cityn City kryeson me 13 pikë nga vendi i dytë në Premier League, por për Pep Guardiolën ende nuk ka përfunduar asgjë. Ai madj