999 rezultate për

city

PSG dhe Manchester City mposhtin Fair Play Financiar Në procesin e zhvilluar të enjten, Gjykata e Apelit në Bruksel është vetëdeklaruar e paaftë për të gjykuar mbi ligjshmër
U dëmtua ndaj Manchester City-t, Kane mbyll sezonin Harry kane pësoi një dëmtim të kaviljes në sfidën e të martës në mbrëmje mes Tottenhamit dhe Manchester City-t, duke u d
I shënoi Manchester City-t, goli i Celinës shpallet më i miri i muajit mars (VIDEO) Goli i mrekullueshëm i Bersant Celinës kundër Manchester City është votuar si goli më i mirë i Swansea City për muajin m
Inter synon yllin gjerman të Manchester City-t Tetë milionë euro në sezon për të bindur Ilkay Gundogan. Sipas "Tuttosport", kjo do të jeta oferta që Interi do të
Kështu reagon Guardiola kur Aguero humbet penalltinë (VIDEO) Tottenham arriti të fitojë 1-0 në përballjen e parë ndaj Manchester Cityt për çerekfinalen e Champions Leagues. "Qyte
Guardiola: Bëmë ndeshje të jashtëzakonshme, rezultati është i mirë Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, e ka lartësuar si të mrekullueshme paraqitjen e skuadrës së tij, me gjithë hu
Tottenham mposht City-n në minutën e 80' (VIDEO) Tottenham ka fituar 1-0 çerekfinalen e parë të Champions League të luajtur në shtëpi kundër Manchester City-t. Kjo ka qe
Stadiumi në flakë, Totthenham kalon në avatazh përballë City (VIDEO) Tottenham ka arritur të zhbllokojë rezultatin 10 minuta nga fundi i lojës së rregullt. Është Son Hueng-Min ai që ka d
Tottehnham – Manchester City gjigandët anlgeze në duelin për Champions, formacionet zyrtare Liga e Kampionëve rikthehet me një duel anglez, mes Tottenhamit dhe Manchester City në ndeshjen e parë çerekfinale mes t
Drejtuesit e Interit sot në Londër, nisin bisedimet për mesfushorin e City Piero Ausilio, një nga drejtuesit e Interit, do të jetë sot në Londër për të ndjekur ndeshjen çerekfinale të Champions L
Rikthehet Champions, Tottenham sfidon Manchester City-n Liga e Kampioneve rikthehet sonte në mbrëmje me supersfidën angleze mes Tottenhamit dhe Manchester City-t e cila strton
Lajme të mira për Cityn në prag ndeshjen me Tottenham Sergio Aguero është rikthyer në stërvitjen e Manchester City-t në prag të çerekfinales së Champions League ndaj Tottenha
Mesfushori Manchester Cityt drejt bavarezëve në verë Sipas medieve angleze, Ilkay Gundogan mund të rikthehet në vendlindje në fund të sezonit. Lojtari i Manchester City-t
Askush nuk do refuzonte të luante në finale përballë City, përveç portierit të Watford Portieri i parë i Watford, Ben Foster ka thënë se nuk do të luajë në finale të FA Cup, atë ndaj Manchester City edhe nës
"Barcelona dhe Messi do i prishin planet Manchester City-t" Sulmuesi legjendar i Anglisë dhe Newcastle, Alan Shearer ka analizuar shanset e Manchester City për të fituar katër trof
Manchester City mban ende gjall ëndrrën për të fituar tripletën, kalon në finalen e FA Cup (VIDEO) Skuadra e Manchester City ka triumfuar në gjysmëfinalen e FA Cup ndaj Brighton, pasi mposhti këtë të fundit me rezultati
Nuk gabojnë ekipet angleze fitore komode për Chelsea, City dhe Tottenham (VIDEO) Manchester City ka fituar 2-0 ndaj Cardiff duke u rikthyer në krye të renditjes së Premier League me 80 pikë, dy më tepë
Manchester City kalon në avantazh përballë Cardiff (VIDEO) Citizens kanë arritur ta zhbllokojnë shumë shpejt ndeshjen përballë Cardiff. Është mesfushori belg ai që e ka dërguar
Manchester City do ti duhet të bëj pa sulmuesin kryesor në ndeshjen ndaj Cardiff Trajneri Pep Guardiola konfirmoi sot se sulmuesi Sergio Aguero nuk do të luajë të mërkurën në ndeshjen që Manchester Cit
Sarri i bën qejfin vetes: Më mirë se ne është vetëm Manchester City Në prag të ndeshjes që Chelsea do të luajë ndaj Brighton, në Premier League, ka folur sot për mediat trajneri Maurizio S